Turuncu Cafe Fal Evi (SAKIN GİTMEYİN)

aisies123

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2017
4
0
25
Merhabalar arkadaşlar sırf bu saçmalığı size aktarmak için üye oldum.

Arkadaşımın çok övdüğü bir yerdi. Aslında gideceğimiz falcı belliydi ama onun izinde olduğunu öğrendik ve gelmişken başka falcıya gidelim dedik. Orada görevli olan adama bilgi sormak için seslendik ve adam elinde bir liste ile yanımıza geldi. Bize ısrarla Falcı Zeynep'e gitmemize KADINLAR KULÜBÜNDE YILIN FALCISI SEÇİLDİĞİNİ söyledi. Ki şuan bakıyorum da forumda Falcı Zeynep adında tek bir konu bile yok,konularda ismi bile nadir geçiyor. Bizde boşuna bu kadar yolu gelmişiz baktıralım dedik. Kahvelerimizi içtik ve ilk kadının yanına giden kişi bendim. Kadın sanki bir yerden okuyormuşcasına çok hızlı bir şekilde konuşuyordu. Geçmişim hakkında ki bazı şeyleri bildi ama şimdi düşünce iki gözlemle herkesin yapabileceği bir iş gibiymiş. Beni şaşırtan şeyler olmadı mı söyledikleri hakkında,tabi ki de oldu. Ama size şunu söyleyeyim,kesinlikle kesin konuşan falcıya güvenmeyin. Adam bize kadından bahsederken "Harf falan yalan direk isim söylüyor" diye bahsetti. Falın son 5 dakikasına kadar kariyerimden bahsetti. Eski ilişkimde beni unutamayan birinden,aşk üçgeninden,stresli zamanlar geçirdiğimden. En sonunda dayanamadım ve "Hiç harf görmüyor musunuz?" dedim oda "Senin aklında biri var görüyorum. Sana diğerlerinden daha farklı davranıyor bu da aklını karıştırıyor. Ama bu çocuğun aklı sende,sana karşı bişiler hissetmeye başlamış" dedi bir de harfler söyledi ve söylediği harfler gerçekten kafamdaki kişinin adı ve soyadındaki harflerle aynıydı. Lakin uzun bir ismi vardı ve o an çok gerçekçi gelmişti. Sonra bana "Bu çocuğun peşinde bir kız var ama bu çocuk ona yüz vermiyor. Mayıs sonuna kadar aranızda bir şeyler olacak" dedi. Hatta iki taş attı ve kesin bir şekilde "Olacaksınız" dedi. Hah işte olayda burada başlıyor. Tarif ettiği kıza uymasam da o kız benmişim meğer. Peşinden koşup yüz vermediği. Meğer bu çocuğun neredeyse bir ilişkisi olmak üzereymiş. Ve ben boş yere umutlanıp çocuğun davranışlarından çıkarlar aradım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum. 30 lirama acıyorum. Hah ama buradan sesleneyim mayısın sonunu merakla bekliyorum :KK70: Herhalde mayıs sonunda da sevgilisiyle tanışır mutluluklar dilerim. Teşekkürler Zeynep Hanım.

Hiçbir falcıya umut beslemeyin genel tavsiyem. Muhakkak tesadüfen çıkarttığı şeyler oluyor, başka türlü inandırıcılık sağlayamaz. Ama gelecek kısmında %90'ı çuvallar. Yani ya olacak ya olmayacak, ya dönecek ya dönmeyecek %50 şans var. Kimi tutturuyor kimi tutturamıyor. %10'luk kesime de malum oluyor diye düşünüyorum. Bir de falcıların genel olarak olumlu konuşmaya meyilleri vardır. Hepimiz baktırıyoruz ama çok bel bağlamayın bunlara derim bu kadar. Geçmiş olsun yine de.

X