Tüyler!

B

bebito

Ziyaretçi
CADIARZU-tatlicadiarzu-
sevgili forumdaşlarım yüzünüzün herhangi bir yerinde ( burun altı, dudak altı, göz altı, çene altı vs. ) bulunan tüy, kıl ve çeşitlerini ne ile alıyorsunuz acaba ! özellikle ben tüylenme sorunumdan sonra çenemdekileri falan ne yapacağım konusunda düşünmekten çıldıracağım çünkü kıla tüye tahammülüm yok ve elimden gelen fazla da bir şey yok napmalıyım sizce lazer iğneli epilasyon hariç çünkü şu an iş nedeniyle bunu yaptıramayacağım

hadi daa daha yüzümü alazağum :)))))))

Kuaförde iple aldırmak çözüm olabilir.............

oooofff offfffffff demekki ben ne çileli başlı bi insanmışım da yeni anlayacağım tutmuş offffffff !!! demekki bilinen yöntemlerden başka beni şaşırtacak yöntemler yoookk ! napacam ben !

daha iyi bir yöntem bulursan bize de haber ver :)

ben bıyıklarımı ağda bandıyla alıyorum
bir aydır anlıma gelen saç köklerini ve kaşımdaki fazlalıklarıda bantla alıyorum
acaba yüzümüde mi alsam diye düşünüyorum bende:uhm:
aslında benimkiler kalın değil tüy:sm_confused:

Sir ağdayla aliyorum,çok rahat tavsiye ederim

sirle alıorum ben dediğin yerleri bi problem yok dene

teşekkürler canlar sirle kuaförde mi aldırıyorsunuz kendiniz mi alıyorsunuz bir de sir ileri yıllarda ciltte sarkmalar yapıyormuş bu doğru mu acaba.... saygılarımla :)))))))))))))))))

bende sirle aldırmıştım bi kez ama tamamını değil bi kısmını... ( kuaförde ) :eek:

şimdi yüzümün tamamını sirle ardırıp capilex jel kullanmayı düşünüyorum... kesin çözüm olabilir... bende hoşlanmam öyle kıldı tüydü kötü hissediyorum kendimi... :eek:

bende sirle aldırmıştım bi kez ama tamamını değil bi kısmını... ( kuaförde ) :eek:

şimdi yüzümün tamamını sirle ardırıp capilex jel kullanmayı düşünüyorum... kesin çözüm olabilir... bende hoşlanmam öyle kıldı tüydü kötü hissediyorum kendimi... :eek:

ya canm kuaförde aldırdıktan sonra memnun musun pişman mı oldun yazar mısın
bende aldırmayı düşünüyorum ama bi türlü neyle alsam karar veremedim
şimdiden tşka.s.a.s.a.s.a.s.

ya canm kuaförde aldırdıktan sonra memnun musun pişman mı oldun yazar mısın
bende aldırmayı düşünüyorum ama bi türlü neyle alsam karar veremedim
şimdiden tşka.s.a.s.a.s.a.s.

benim cildim çok hassasmış aslında biraz sivilce yaptı ama hiç dokunmadım 1-2 güne geçti... a.s

bi de aldırdıktan bi kaç saat sonra su vurmak gerekiyormuş ondan önce su fln değdirmememiz lazımmış... şutarafagitti

ama memnun oldum açıkçası mesela şimdi tekrar uzamaya başladılar tuhaf görünüyor gözüme en yakın zmnda tekrar gidicem... :eek:

hem bu arada şunuda söyliyim ben sirle aldırdıktan sonra beni her gören yüzün ışıl ışıl fln dedi inanılmaz bi duygu... kaydirigubbakcemile5

a.s.

canım aldırmadan çok mu rahatsız hissediyorsun? bi kere aldırınca ömür boyu onunla uğraşmak zorunda kalacaksın. mesela alamadığın durumlar olduğunu düşün ne yapıcaksın? bazılarında erkek sakalı gibi sert çıkıyor seni bilemem tabi iyi düşün...

demi ışıl ışıl olmuştur ciddenhihoyyyt
ya aslında hep uğraşmak istemiyorum
yani bazen çok rahatsız oluyorum bazende hiç aklıma bile gelmiyo
seneye lazer yaptırmayı düşünüyorum.o yüzden bi sene alsam bişey olmaz gibi düşünüyorumfisfisfis
şimdi zaten alamam bişey dokundu galiba 3-4 tane sivilcem çıktı:a015:bu yüze yapılmaz.bi ay sonra kesin karar verecemfisfisfis

canım geçen sene bende senin durumundaydım.bende çok sevmem kıl,tüy olayını..
ben sadece faulllerimi ve yakın çevresini:)kuaförde sir ağda ile alıyorum.aldırdıktan sonra bioder sürüyorum 3-4 gün.ben rahatsız oluyordum ve kesinlikle pişman değilim.3 haftada bir gidiyorum duruma göre:lepi:

ya kızlar çok siyah ve kalın değilse..bence yüzünüzle hiçmi hiç uğraşmayın..bacaklardı kol altı bikini bölgesi derken bi sürü kıl tüy sorunumuz var zaten...haricinde saç ve cilt bakımımızda vardır hepimizin...bence fazla üstüne düşmeyin..benimde çenemde bi iki tane vardı gözüme takılanda..bence papatya suyuyla sararttımdı sonrada daha ellemedim şimdi rahatım..bıyıklarımda öyle belli olmuyo..bi kaşımı alıyorum..heleki beyaz tenliyseniz amann diyim..benim beyaz tenli arkadaşlarım çok pişmanlar..
dediğim gibi çok göze takılmıyosa sarartın bırakın..ama çok göze batıyosa o zaman düzenli sir yaptırın yada paranız varsa lazerle temizletin..

amiliyat eldiveniyle dudak üstü çook kolay alınıo tüyleriniz sarımsıysa hele hiç acımıo tutup pat cekiosun oyle 2-3 çekişte bitio

evet ama ben dudak üstümü cımbızla alıyorum zaten çok şükür onlar bari tutulacak kadar uzamıyorlar :))))

Bende epilasyonla alıyorum iki dakka da bitiyor hemen şu an memnunum ama ilerde sorun çıkartırmı acabna diye korkuyorum...fisfisfis

X