Ücretsiz labioplasti

Kız niye sinirlendin sorsaydın ya sakince ögrenmis olurduk 😂
😂😂😂hhhah bi baktim erkek ya dedm ben bayan doktorun adinida unuttum ona geldim o yok yerine ben bakiyorm dedi esimle gittik bide onun tribini falan cekemem diye bide cocuk cok gencti yani orta yasli adam olsaydi bilemedim iste acamadim utandm birde benm sansima edeyim zatn hep bir sorun cikar zatn

😂😂😂hhhah bi baktim erkek ya dedm ben bayan doktorun adinida unuttum ona geldim o yok yerine ben bakiyorm dedi esimle gittik bide onun tribini falan cekemem diye bide cocuk cok gencti yani orta yasli adam olsaydi bilemedim iste acamadim utandm birde benm sansima edeyim zatn hep bir sorun cikar zatn
😂😂😂 olsun ya her şeyde bi hayır vardır. Yerinde olsam ben de olamazdım heralde 😂

Siz giderseniz ogrnebilir misniz sigortasiz yada sigortali ne kadara yapiyorlar
Bu ameliyata cok ihtiycım yok ama daha güzel olması için istiyorum . Şuan için pek aciliyetim yok sadece arastırma aşamasındayım. Birde erkek olmasına pek cekinmeyin. Ben genelde erkek doktor tercih ederim malesef erkek doktorları, kadın doktorlardan daha başarılı görüyorum. Eğer gidersem paylaşım yaparım

Bu ameliyata cok ihtiycım yok ama daha güzel olması için istiyorum . Şuan için pek aciliyetim yok sadece arastırma aşamasındayım. Birde erkek olmasına pek cekinmeyin. Ben genelde erkek doktor tercih ederim malesef erkek doktorları, kadın doktorlardan daha başarılı görüyorum. Eğer gidersem paylaşım yaparım
Bende kadin doktor dan ziyade erkek doktor olmasindan yana tercihim zatn bende cok arastrdim ve ozgur kartal resm vdeo olsun iicime o kadar sindiki ama fiyatlari cok fahis geldi gozumi kirpmadan verirdim fazlasi olsa yine verirdim cunku gorselleri içime cok sindi yaptigi islemleri. Devlette ucret odemeden ciksin dedm kadin erkek farktmez dedm ama ne bileyim iste muayene eden doktor o kadar genctiki gorse anlmaz kafasi oldu bende benm vajina girisinde dogum travmasi sislik var onuda hem cikartim dedm aradan iste ne bilim

Bende kadin doktor dan ziyade erkek doktor olmasindan yana tercihim zatn bende cok arastrdim ve ozgur kartal resm vdeo olsun iicime o kadar sindiki ama fiyatlari cok fahis geldi gozumi kirpmadan verirdim fazlasi olsa yine verirdim cunku gorselleri içime cok sindi yaptigi islemleri. Devlette ucret odemeden ciksin dedm kadin erkek farktmez dedm ama ne bileyim iste muayene eden doktor o kadar genctiki gorse anlmaz kafasi oldu bende benm vajina girisinde dogum travmasi sislik var onuda hem cikartim dedm aradan iste ne bilim

Özgur kartal ne kadar istiyo ki ben bugun hisar hospital'e sordum 50 bin dedi şok gecirdim

Aşagıda biri haydarpaşaya sordum dicle diye doktor yok yazmış cevap vermemişsiniz. Bende arastırdım o hastanede öyle bir doktor yok.😀
Büyük ihtimal benim asistan doktorumdu. Sonuçta randevu aldığımız doktorlar çıkmıyor her zaman karşımıza. Herhangi bir ürojinekoloji doktoruna randevu alınıp gidilebilir zaten orda 2-3 tane var

Ayy cidden böyle bir şey var mı yok mu catladım snnsns
Yani neden insanlar bi ürojinekoloji bölümüne gidip bilgi almaktan bu kadar yoksun ki asistan doktorlar oluyor zaten çoğunlukla onların adı geçmez. Zaten böyle yerlerden bilgi almaktansa birebir gidip uzmandan bilgi almanız daha iyi

Gittim ama bayan doktor yoktu o ameliyata girmis onun yerine cok genc erkek doktor vardi bende olmak istemedim bosuna gittim bide avrupa yakasnfan geldim oraya sinir oldum
Devlet hastanelerinde bu seçimi yapmamız çok zor maalesef. Genellikle asistanlar oluyor erkek veya kıza denk gelinebiliyor. Ben gittiğim de 2 oda vardı biri erkek biri kızdı ikiside asistandı

Aşagıda biri haydarpaşaya sordum dicle diye doktor yok yazmış cevap vermemişsiniz. Bende arastırdım o hastanede öyle bir doktor yok.😀
Fisun vuralmış. Ama zaten devlet hastanelerinde aynı doktoru randevularda görmeniz çok zor kendisi validebağ da genellikle. Merkez binasına da geçebiliyor ona göre randevu açıyorlar. Yakaladığınız doktora gitmek daha mantıklı.

Eklentiler

• IMG_20231024_115931.jpg
    IMG_20231024_115931.jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba hangi hastane ve doktora oldunuz
Fisun vuralmış. Ama zaten devlet hastanelerinde aynı doktoru randevularda görmeniz çok zor kendisi validebağ da genellikle. Merkez binasına da geçebiliyor ona göre randevu açıyorlar. Yakaladığınız doktora gitmek daha mantıklı.

Eklentiler

• IMG_20231024_115931.jpg
    IMG_20231024_115931.jpg
    79,4 KB · Görüntüleme: 42
Merhabalar.. Bugün sabah bu ameliyatı bir devlet hastanesinde oldum. Kadın doğum jinekolog bölümüne muayene olmuştum. Ve ergenlikten sonra sarkma yapan iç dudaklardan şikayetçiydim. Direkt ameliyat yazdılar ve bugün ücretsiz bir şekilde oldum. Bir gün öncesinde hastanede kaldım sabah ameliyatımı oldum yarın taburcu olacam. Sonda ile çıktım 1-2 saat sonra onu da çıkardılar. 7-8. Saatim rahat rahat yürüyüp oturabiliyorum şişme var elbette ama ağrı acı yok. Korktuğum gibi olmadı. Şuan şiş olduğu için bir tık dışarıda duruyorlar 1 hafta sonra ki halini yazarım yine
Arkadaşlar doktor adı sormuşsunuz. Asistan doktora muayene oldum büyük ihtimalle. Aynı asistana denk gelmeniz imkansız gibi bir şey zaten. Neden aşağıda Türkiye de ilk defa hastaneye gideceklermiş gibi davranıyorlar anlamadım 😅 yapacağınız tek şey bir jinekoloji veya ürojinekoloji bölümüne gidip muayene olmak. Aldığınızı doktora zaten denk gelmiceksiniz devlette çok zor 😅

X