Doğuma Hazırlık Ultrasonda Bebegin yüzüstü durmasi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

pink2

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2014
378
666
34
Arladaslar herkese.merhaba oncelikle baslikdan da anlasilacagi gibi beebegim.hep ya ters yada yuzustu duruyor doktor endiselenicek.birsey yok dedi ama.gercekten.normal.bir durummu.bebegi boyle olanlar varmi.ne zaman.gitsem.onu gormeye.hep boyle durdugu icin yinede icim.rahat etmiyor normal.haline.gelsin istiyorum.bir arkadasim bu.formda muz.yememi.tavsiye etti.baska.oneriler.varsa.yardimci.olursaniz cok sevinirim.cinsiyet tahminide yapmadi doktor 12+1 cekildi.bu resimlerimiz bununla.ilgili bir tahmini varsa onuda yazarsaniz cok.sevinirim hepinize hayirli dogumlar diliyorum bebislerinizi sag salim.kucagimiza alalim insallah :KK200::KK200::nazar:

Eklentiler

• 20160614_161218_HDR-1.jpg
    20160614_161218_HDR-1.jpg
    20,9 KB · Görüntüleme: 1.196
  • 20160614_161142_HDR.jpg
    20160614_161142_HDR.jpg
    20,8 KB · Görüntüleme: 1.200
  • 20160614_161244_HDR.jpg
    20160614_161244_HDR.jpg
    21,1 KB · Görüntüleme: 1.044
Cinsiyet tahmini icin daha erken..15 ten sonra yapiyorlar. Normal dursa bile sanmiyorum anlayabilecegini...

anladim canim bazi.nublarda cok.net.belli.ediyor.kendini bu haftalarda ama benimde oyle olur sandim tesekkurler cevabin icin
Himm.. benim kizimda boyleydi. Doktor karnima surdugu ultrason cihaziyla hareketler yapiyordu. Rahatsiz olup dönüyordu kizim:KK70: denedi mi oyle?

evet canim ilk bebis ve cok merak ediyoruz kiz gibimi diyorsun yanii :anneadayı:
Bilemicem dedim ne kadar dogru teori oldugunu canim ilk bebisse onemli degil insallah bir kiz bir oglun olur :)))

Arladaslar herkese.merhaba oncelikle baslikdan da anlasilacagi gibi beebegim.hep ya ters yada yuzustu duruyor doktor endiselenicek.birsey yok dedi ama.gercekten.normal.bir durummu.bebegi boyle olanlar varmi.ne zaman.gitsem.onu gormeye.hep boyle durdugu icin yinede icim.rahat etmiyor normal.haline.gelsin istiyorum.bir arkadasim bu.formda muz.yememi.tavsiye etti.baska.oneriler.varsa.yardimci.olursaniz cok sevinirim.cinsiyet tahminide yapmadi doktor 12+1 cekildi.bu resimlerimiz bununla.ilgili bir tahmini varsa onuda yazarsaniz cok.sevinirim hepinize hayirli dogumlar diliyorum bebislerinizi sag salim.kucagimiza alalim insallah :KK200::KK200::nazar:
Canim selam sen daha ogrenemedin mi cinsiyeti? Ayni ben de senin gibiydim..muz yeyip girmismiydin ultrasona..ben muz yedigim gun dondu bebek..

X