Menopoz Umutsuz olmak. Düşük amh yüksek fsh ile mücadele

Menopoz nedir ? Belirtileri ve menopoz süreci hakkında paylaşımlar
Başlığı görünce hemen geldim bende düşük amh ile uğraşıyorum taki tüp bebeğe gidene kadar bana ordaki doktorum bir takviye verdi amh bu arada 0,89 kullandıgım takviye ile şuan 1.31 ve ben hamile kaldım kendiliğinden sizede bir umut olmaya geldim edindiğim tecrübelerden sürekli gebelik testi yapıp negatif görmekden moralim düşmüştü ki o ay o takviyeyi kullanıp hamile kalana kadar yanlız düşük yaptım kanda pıhtılaşmam varmiş bilmiyorduk bu ay yine deniyorum o takviyeyi inşallah pozitifi görcem yine ve coraspin kullanıyorum

Başlığı görünce hemen geldim bende düşük amh ile uğraşıyorum taki tüp bebeğe gidene kadar bana ordaki doktorum bir takviye verdi amh bu arada 0,89 kullandıgım takviye ile şuan 1.31 ve ben hamile kaldım kendiliğinden sizede bir umut olmaya geldim edindiğim tecrübelerden sürekli gebelik testi yapıp negatif görmekden moralim düşmüştü ki o ay o takviyeyi kullanıp hamile kalana kadar yanlız düşük yaptım kanda pıhtılaşmam varmiş bilmiyorduk bu ay yine deniyorum o takviyeyi inşallah pozitifi görcem yine ve coraspin kullanıyorum
Takviye ismi nedir doktor mu verdi size? Birde iki amh aynı hastanedemi yapıldı sonucu? Ay çok güzel ya inşallah darisi bizlere canim üzüldüm senin adına ama hamile kalabilmek bile guzel

Takviye ismi nedir doktor mu verdi size? Birde iki amh aynı hastanedemi yapıldı sonucu? Ay çok güzel ya inşallah darisi bizlere canim üzüldüm senin adına ama hamile kalabilmek bile guzel
Takviye ismi BIOSTERON Evet tüp bebek doktoru verdi o ay tüp bebek yapılcakdı ama hamike kaldıgım için yapılmadı tüm işlemlerim ay ı hastanede oldu farklı hastaneye gitmedim hiç ayrıca bununla beraber diyet ve spora başladım 10 kilo verdim şansım arttı

Takviye ismi BIOSTERON Evet tüp bebek doktoru verdi o ay tüp bebek yapılcakdı ama hamike kaldıgım için yapılmadı tüm işlemlerim ay ı hastanede oldu farklı hastaneye gitmedim hiç ayrıca bununla beraber diyet ve spora başladım 10 kilo verdim şansım arttı
Kilo vermek en güzel takviye aslında hakkımızda hayırlısı vana henüz verilmedi amh düşük bakalim regl olunca gidicem takviye sorarım prowomen q10 koenzim ve omega 3 kullaniyodum ama soğan kürü yaptım yapmaz olaydım 2 aydır adet olamiyorum bakalim neler bekliyo beni

Kilo vermek en güzel takviye aslında hakkımızda hayırlısı vana henüz verilmedi amh düşük bakalim regl olunca gidicem takviye sorarım prowomen q10 koenzim ve omega 3 kullaniyodum ama soğan kürü yaptım yapmaz olaydım 2 aydır adet olamiyorum bakalim neler bekliyo beni
Tüp bebek doktorları asla kür önermiyorlar lütfen kafanıza göre hareket etmeyin tek bi hatanızda herşey alt üst oluyor aylarca beklemezk zorunda kalıyorsunuz en güzeli takviyeler ve sağlıklı yaşam kilo endeksiniz 25in altında oldugunda gayet güzel sonuclar alımıyor diyetisyen tavsiye ederim ben destek aldım çünkü

Ayrıca başka bi takviye olarak da REGENESİS MAX kullanıyorum içinde bir çok vitamin var tek tablette hepsi

Ayrıca başka bi takviye olarak da REGENESİS MAX kullanıyorum içinde bir çok vitamin var tek tablette hepsi
Çok duydum onu ben prowomen kullaniyorum şuan onuda kestim sadece regl gelsin diye ilaç alıyom daha kur falan asla yapmam canim tedavim olcakti 2 aydır yapamıyo doktor ve ertelencek bu gidişle

Merhaba canım bende aynı durumdayım Ege’ye başlıyorum bu ay evrakları tamamlıyorum! Fsh 36 amh 0,05 moraller sıfır erken menepoz görülen yumurta yok konuşmak istersen destek oluruz birbirimize diye düşündüm
Yumurta geliştirici iğneler denendi mi buna rağmen mi yok?
Süreç ne oldu sizin, umarım gönlünüze göre olmuştur 🤲

Merhaba bende sizdenim. Değerlerim ya yerlerde yada göklerde. Glutatyonu bende haftaya kendime uygulucam. Prp kadar etkisi olacağını düşünüyorum. Düzenli ve vücudu yormadan birşeyler yapmaya başladım.
Sabahları arı sütü (saf) bal polen + hayıt suyu
Yemeklerden 2 saat sonra testere dişli aslan pençesi. Hergun yumurta ve avokado mutlaka yiyorum.
Kahveyi bıraktım sadece türk kahvesi.
badem incir hurma atıştırmalik olarak yiyorum.. Yürüyüş. Uterus ve yumurtalık masajı da ekledim. Ovulasyon takibi yapıyorum bu arada 22. Gün-de ovulasyonu gördüm.
Sebze ve protein ağırlıklı besleniyorum. Testleri yenilemek istemiyorum henüz daha etki etmemiştir diye. Ama etki ettiğini vücudumda gözlemliyorum. Bakalım beklemedeyim reglinin 2. Günü gel dedi doktorum fakat 22.gün ovulasyon gördüğüm için değerlendirdim inşallah tutar. (Regliye 4 gün kala ovulasyon +) hepimizin hakkında hayırlısı olsun şimdiden.
Glutatyon nedir?

İnş yine olur🤲
Kaç ay bu takviyeyi kullandınız amh düzeldi?
Fsh, estradiol kaçtı?

X