Üniversite Arkadasimin sacma yersiz mesajlari

Öfff yemin ederim su yorumun tecavuze ugrayanlar icin ama o da orada olmasaymis, ama o da mini etek giymeseymis diyenlerden gram farki yok.. tiksinç otesi tiksinç.

Konuyu da inandirici bulmadim.

Laflarınıza dikkat edin. Asla söylemediğim ve söylemeyeceğim şeyleri böyle saçmalayarak yazmayın. Herşeyin bi sınırı vardır.

Konuya söyle girmek istiyorum. Bankacıyim eşim ise memur , bir gün çalıştığım bankaya üniversiteden tanıdığım bir arkadaşım geldi. Aynı sınıfta değildik fakat ortak arkadaşlarımın olduğu ortamlarda hep vardı. Neyse bu bir kredi işlemi için şubeye geldi ve AA senmisin,nasılsın vs iki arkadaş nasıl selamlasirsa öyle davrandık. İşlerini halletti vs eşini anlattı cocuklarini resmini gösterdi vs. Daha sonra şubeden ayrıldı. Aradan 1 hafta geçti bilmediğim bi numaradan mesaj geldi, merhaba nasılsın yarın bankada isim var sen halledebilirmisin diye, kimsiniz deyince bu çıktı. Telefonumu vermediğim halde nasıl buldunuz dedim 11880 dedi , meğer rehbere kapalı değilmiş öğrenmiş ve kapatmış oldum . Neyse eşiyle geldi hesap açtılar gitti ,eşi onlara yemeğe çağırdı nazikçe reddettim. Daha sonra eşimle yildonumu kutladık,resmi vatsapta paylaştım. 5 gün sonra pazar sabahı nasılsın gunaydin yazmış, günaydın sagolun yazdım sonra kutlama yapmışsınız geçen gün tebrik etmek istedim yazmış fakat ben çok gerilip sinir oldum cvp yazmayıp numarasını engelledim . Sonra bankaya gelip , sen ne kibirlisin ben sapıkmiym engelliyorsun dedi bende yakın ark yada dostum değilsin iletişimin bu seviyede kalması gerek diyip kestirip attim. Sonra bana seni ürküttüm herhalde dedi özür dileyip gitti. Allah aşkına benmi yanlış anladım, yoksa hakkımı. Fakat hiçbir kimse ailem dışında ne hakla pazar sabahı böyle saçma samimiyet kurabilir. Unutmadan instagram da eklemisti kbl etmedim. Ayni şeyi eşim yaşasaydı bir bayana ben yanlış anlardım şahsen

Ben bukadar büyük iş adamının, çalıştığın bankayı satın alıp, bankanın adını "MERYEMİM" diyerek değiştirmesini beklerdim.

Konuya söyle girmek istiyorum. Bankacıyim eşim ise memur , bir gün çalıştığım bankaya üniversiteden tanıdığım bir arkadaşım geldi. Aynı sınıfta değildik fakat ortak arkadaşlarımın olduğu ortamlarda hep vardı. Neyse bu bir kredi işlemi için şubeye geldi ve AA senmisin,nasılsın vs iki arkadaş nasıl selamlasirsa öyle davrandık. İşlerini halletti vs eşini anlattı cocuklarini resmini gösterdi vs. Daha sonra şubeden ayrıldı. Aradan 1 hafta geçti bilmediğim bi numaradan mesaj geldi, merhaba nasılsın yarın bankada isim var sen halledebilirmisin diye, kimsiniz deyince bu çıktı. Telefonumu vermediğim halde nasıl buldunuz dedim 11880 dedi , meğer rehbere kapalı değilmiş öğrenmiş ve kapatmış oldum . Neyse eşiyle geldi hesap açtılar gitti ,eşi onlara yemeğe çağırdı nazikçe reddettim. Daha sonra eşimle yildonumu kutladık,resmi vatsapta paylaştım. 5 gün sonra pazar sabahı nasılsın gunaydin yazmış, günaydın sagolun yazdım sonra kutlama yapmışsınız geçen gün tebrik etmek istedim yazmış fakat ben çok gerilip sinir oldum cvp yazmayıp numarasını engelledim . Sonra bankaya gelip , sen ne kibirlisin ben sapıkmiym engelliyorsun dedi bende yakın ark yada dostum değilsin iletişimin bu seviyede kalması gerek diyip kestirip attim. Sonra bana seni ürküttüm herhalde dedi özür dileyip gitti. Allah aşkına benmi yanlış anladım, yoksa hakkımı. Fakat hiçbir kimse ailem dışında ne hakla pazar sabahı böyle saçma samimiyet kurabilir. Unutmadan instagram da eklemisti kbl etmedim. Ayni şeyi eşim yaşasaydı bir bayana ben yanlış anlardım şahsen
Çok haklısınız..

118 80 olayi beni bozdu. Yoksa arkadaslik arayisi icindedirler, zaten esiyle de tanistirmis belki eşli görüşülür falan diye istiyorlardir diye dusunurdum ama 118 olayi sinirlari fazla geciyor.

noldu taşındınız mı?
eşinizde istedi mi tayinini?
çocuk varmıydı orayı kaçırmışım okul nakil işleri falan hallettiniz inşallah.

üst düzey yönetici gelip evin kanepelerini yakmadıysa sıkıntı çıkmadan halledersiniz bu azimle alimallah..

noldu taşındınız mı?
eşinizde istedi mi tayinini?
çocuk varmıydı orayı kaçırmışım okul nakil işleri falan hallettiniz inşallah.

üst düzey yönetici gelip evin kanepelerini yakmadıysa sıkıntı çıkmadan halledersiniz bu azimle alimallah..
Çocuğu okuldan almaya gitmişti en son. Oradan da kocasıyla buluşup tayin isteyip gidecekti. Bu arada üst düzey yönetici değil şirketin sahibi, lütfen.

Numaranızı rehberden bulup aramak dışında absürt bir durum göremedim ben.
Eşiyle gelmiş zaten yanınıza,yaklaşmak amaçlı değilde,işim düşer diyerek samimiyet kurmuş olabilir. Bilemiyorum,görüşmek istemeyebilirsiniz ama bu kadar ters davranmanız gerekir miydi gerçekten?

Numaranızı rehberden bulup aramak dışında absürt bir durum göremedim ben.
Eşiyle gelmiş zaten yanınıza,yaklaşmak amaçlı değilde,işim düşer diyerek samimiyet kurmuş olabilir. Bilemiyorum,görüşmek istemeyebilirsiniz ama bu kadar ters davranmanız gerekir miydi gerçekten?
Öğle arasında bankaya çiçek göderip başka numaradan mesajlar attı. Sonra kadının evini bulmuş, onun fotosunu attı. Sonra konum atıp aynı muhitte oturuyoruz dedi. Sonra aylardır seni takip ediyorum nolur bana bir şans ver oturduğun binadan daire aldım dedi. Konu sahibi tayinini istedi, taşınacak bu gece.

Öğle arasında bankaya çiçek göderip başka numaradan mesajlar attı. Sonra kadının evini bulmuş, onun fotosunu attı. Sonra konum atıp aynı muhitte oturuyoruz dedi. Sonra aylardır seni takip ediyorum nolur bana bir şans ver oturduğun binadan daire aldım dedi. Konu sahibi tayinini istedi, taşınacak bu gece.
Aaaaaa ne ara olmuş tüm bunlar😬
Ben yorumlara bakmadan konuya yorum yaptım bu detayları bilmiyordum.

Laflarınıza dikkat edin. Asla söylemediğim ve söylemeyeceğim şeyleri böyle saçmalayarak yazmayın. Herşeyin bi sınırı vardır.
Yooo gayet soylediniz. Ne farki var ay o da net sinir cizseymisin ay o da mini etek giymeseymisten farki?

Evet konuya akisi itibari ile inanmadim. Ama neticede binlerce kadin var asla yuz vermedigi halde boyle sapiklarla karsilasan, nezaketi kuyruk sallamak sanan.

Ben bir isletme sahibiyim ve bu konunun cok cok benzerini yasadim. Asla siz sifatindan baska hitap kullanmayan, is disinda tek kelime etmeyen, gormeyen gorusmeyen calisanimiz icin musterimiz, babama gidip biz x ile bir suredir flort ediyoruz evlenicez de izninizi almaya geldim bir de ailesine nasil ulasirim diye gitti .O sirada calisanin evli cocuklu olmasi konusunu es gecmeyeyim.

Sizin zihniyet saniyor ki hayir deyince hayiri anliyor bu ruh hastalari...

Bugün oldu birkaç saat içinde.
Bilemedim ya.
Çok mu tepki verdiniz de (genele söylüyorum bunu size değil)tayin istemeye ,şehri terketmeye vardı mevzular. Tuhaf cidden. 1 gün içerisinde bunca olay,ve kolayca tayin istemek tuhaf değil mi? Ben karşıya geçmeye üşeniyorum (bir yakadan diğerine)insanlar tayin olup gidebiliyor.
Ha olay doğrudur yalandır bilemem ama akış bana tuhaf geldi.

X