Üst göz kapağı estetiği🙋🏻‍♀️

Slm bende İzmirde guvenebilecegim bir doktor arıyorum.Siz yaptirdiniz mi?
Osman tan a yaptırdım.(revee clinic. Folkartlarda yeri) İzler belli belirsiz. Ameliyattan olduktan sonra bi süre alt yazılı filmleri puslu gördüm. (Normalmi bilmiyorum) sonra düzeldi. Onun dışında bi sıkıntım yok. Benim sıkıntım eski halim daha iyiymiş oldu😂 yani aslında çok sorunumda yokmuş, olmasada olurmuşum oldum :). Bi dr daha var ismini anımsayamadım. Onuda yazıcam buraya araştırın diye. Aslında ona yaptıracaktım ama fiyatları 2 ye katlıyodu piyasayı. Bu dr göz doktoru, osman bey plastik cerrah. Yani bu ikilemede dikkat edin. İki branşta yapıyor bunu

İzmirde yine fahri mola yı araştırabilirsiniz. Plastik cerrah.(nam salanlarlardan :) ) diğer göz dr si aklıma gelmedi. Gelince yazıcam. Kendisi aslında istanbulda dr ama izmirdede belli aralıklarla gelip toplu ameliyatlarını yapıp gidiyor.

Osman tan a yaptırdım.(revee clinic. Folkartlarda yeri) İzler belli belirsiz. Ameliyattan olduktan sonra bi süre alt yazılı filmleri puslu gördüm. (Normalmi bilmiyorum) sonra düzeldi. Onun dışında bi sıkıntım yok. Benim sıkıntım eski halim daha iyiymiş oldu😂 yani aslında çok sorunumda yokmuş, olmasada olurmuşum oldum :). Bi dr daha var ismini anımsayamadım. Onuda yazıcam buraya araştırın diye. Aslında ona yaptıracaktım ama fiyatları 2 ye katlıyodu piyasayı. Bu dr göz doktoru, osman bey plastik cerrah. Yani bu ikilemede dikkat edin. İki branşta yapıyor bunu
Evet bazen kusur olarak gördügümüz bir aşamadan sonra o kadar büyük bişey değilmiş olarak görüyoruz.😊 Rakamlar uçmuş,4.5 başlıyor 15 kadar gidiyor.Cok dr.araştırdim ama henüz karar veremedim.Sanırım biraz korktuğum icin😄Okuduklarımın icinde göz dr.hataları bayaga fazlaydı.Kesilerine,attığı dikişlerine kadar inceledim.Bu aralar karar veremezsem vaz geçmekten korkuyorum.😊önerilerin ićin tşk ederim🙏🌹

Evet bazen kusur olarak gördügümüz bir aşamadan sonra o kadar büyük bişey değilmiş olarak görüyoruz.😊 Rakamlar uçmuş,4.5 başlıyor 15 kadar gidiyor.Cok dr.araştırdim ama henüz karar veremedim.Sanırım biraz korktuğum icin😄Okuduklarımın icinde göz dr.hataları bayaga fazlaydı.Kesilerine,attığı dikişlerine kadar inceledim.Bu aralar karar veremezsem vaz geçmekten korkuyorum.😊önerilerin ićin tşk ederim🙏🌹
Bende sizin gibi arastırma ıcındeyım artk mıdem bulandı arastırıp okumaktan bır doktor seksenbın ıstedı alt ust goz kapagına şoktayım gercekten. Kım en ıyı bılmıuorum sızın ıcınıze sınen ısım varmı

Bende sizin gibi arastırma ıcındeyım artk mıdem bulandı arastırıp okumaktan bır doktor seksenbın ıstedı alt ust goz kapagına şoktayım gercekten. Kım en ıyı bılmıuorum sızın ıcınıze sınen ısım varmı
Slm ben İzmirde araştırma yapıyorum.Şu aralar prof.dr.Mubin hoşnuter diye bir doktoru araştırıyorum.İsterseniz sizde araştırın,ben görüsmek için gideceğim haftaya,isterseniz sizde görüşmek için gidebilirsiniz.

Oldunuz mu ameliyat

Merhaba
Bandajları ıslatmayacak sekilde dus alabiliyorsanız bir kısıt yok.
Ben 3 gün sonra kontrole gitmeden önce ilk dusa girmiştim.
7. Gün dikişlerim alındı, gizli dikiş yapıldı.
Hızlı iyileşme icin hem gizli hem de alınan dikiş önemli.
Suan bile izim cok belirsiz, henüz bunun icin krem kullanmadım. Doktorum da gerek yok dedi iyileşme sürecinde belirginleşirse contatubex iz icin iyi bi krem.
Benim dikişlerimde hiç kasınma vs olmadı. Suan 10. Günüm sadece dikiş kısmı sert ve onun altındaki kısımda daha cok ödem var daha tam oturmadı. Onlarda inince aslında nasıl olacagını anlayacagım sanırım suan bir asimetri ya da kapanma sorunu yok. Umarım sizinde istediğiniz gibi geçer 😍
Merhaba
Geçmiş olsun
Merhaba
Suan bile izim cok belirsiz, henüz bunun icin krem kullanmadım. Doktorum da gerek yok dedi iyileşme sürecinde belirginleşirse contatubex iz icin iyi bi krem.
Benim dikişlerimde hiç kasınma vs olmadı. Suan 10. Günüm sadece dikiş kısmı sert ve onun altındaki kısımda daha cok ödem var daha tam oturmadı. Onlarda inince aslında nasıl olacagını anlayacagım sanırım suan bir asimetri ya da kapanma sorunu yok. Umarım sizinde istediğiniz gibi geçer 😍
Merhaba
Göz kapağı ameliyatı olacağımdan dolayı doktor arayışı içindeyken sizin yazınıza denk geldim.Ameliyatınızdan memnunmusunuz?Nerde ve kime ameliyat oldunuz?Bilgilendirirseniz çok memnun olurum.Teşekkürler.

Üst göz kapağı ameliyatı olanlar lütfen bana yardımcı olur musunuz?
1)Kaçıncı gün banyo yaptınız?
2)Dikiş izlerinin geçmesi için ne kullandınız?
3)Ne zaman makyaj yapmaya başladınız?
4)Veee en ÖNEMLİSİ tam olarak ne zaman iyileşip şeklini aldı.?
Teşekkürler
Benim doktorum 1 hafta sonra demişti.Banyo sebebi yara kabuklarının yumuşayıp iz bırakmamasını sağlamak.Dikiş izleri için jel kremler var ancak 1 ay sonra gibi başlıyorsunuz.Ve en ÖNEMLİSİ 2-3 ay sonra ödemler ve şişlikler azalıyor göz şeklim oturduğunda cillop gibi çukur ve çökük göz kapaklarım olmuştu… Asla ve asla tavsiye etmiyorum.Türkiye’nin en iyi doktorlarından birine yaptırdım bu arada.Saçma sapan bir yere gitmedim.

Ameliyat olali 3 hafta oluyor hala şiş var gözümde batıyor dikiş izleri duruyor dermatex verdi doktor. Diğer kremler sürülebilir mi zararı var mı
Merhaba bende 3 hafta önce göz kapağı estetiği oldum. Ama şişlik bir türlü inmiyor özellikle kirpik üstü olan kapak oldukça sis. Sizin nasıl olmuştu süreciniz neler yaptınız? Şu anda ki durumundan memnun musunuz

Merhaba bende 3 hafta önce göz kapağı estetiği oldum. Ama şişlik bir türlü inmiyor özellikle kirpik üstü olan kapak oldukça sis. Sizin nasıl olmuştu süreciniz neler yaptınız? Şu anda ki durumundan memnun musunuz
6 aydan sonra epey iniyor tam duzelmesi 1 yili buldu benim. Hafif dikis izlerim kaldi. Atakoy de melike gedar’a yaptirdim pismanim. Keske estetik doktora yaptirsaymisim

Merhaba
Merhaba siz kime oldunuz acaba 🙂

X