Uzak şehirden evlenme kararı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Konuyu okumadan başlığı görür görmez aptal dedim kusura bakma şahsına değil bu kararı verenlere genel tepkim tecrübeden dolayı🤣🤣🤣🤣7 yıl flört edip gurbette yapamayan bosanan gördüm, yani değil ülke şehir değiştirmek bile kadınlar için, zor bir şey halam torun Tombalak sahibi hala gurbet zor der, farklı kültür farklı çevre yapabilen de var tabiki ama onlar ya istediği zaman geri döneceğini bilen ya da memleketni akrabalarını eş dost sevmeyen insanlar, farklı şehirde cok mutluyum diyen varsa büyük ihtimalle yalan söylüyordur gururdan,,,çalışmadığım halde yemeklerde cocuk bakımında yardımcı olan cogu istediğimi yapan eşim olmasına rağmen lanet gelsin diyorum cünkü cok uç bir şehirden cok cok uç bir şehire geldim Türkiye in en uzak iki şehri diyelim, insanlar farklı kültür farklı, memleket güzellemesi yapıcam benim memleket yaz kış her türlü turizmi olan bir memleket geldiğim şehir isee öfff yani neyse alışsanda aklın hep ailende memleketinde kalıyor bir tarafın eksik kalıyor,millet annesine kız kardeşine kahveye kahvaltıya giderken sen öyle imreniyorsun ne kadar geniş çevre yaparsan yap bir olmuyor bu, devirde hele insanlar bu kAdar çıkarcı ve güvenilmez iken

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X