vajina daraltma ameliyatı sonrası

zezedodo

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Mayıs 2023
6
5
41
20 gün önce vajina daraltma ameliyatı oldum.vajinadan baloncuk şeklinde hava çıkışı oluyor.Doktoruma kontrole gittiğimde sıkıntı yok dedi.Ameliyatı olanlar böyle bir durumla karşılaştı mı?Yardımcı olursanız sevinirim.

Oldum ama böyle bi şey başıma gelmedi. Ama operasyon öncesi oluyordu zaten bu operasyon da o amaçla yapılmıyor mu, yani daraltmak amaçlı. Genişlikten dolayı geliyor o ses normalde.

Oldum ama böyle bi şey başıma gelmedi. Ama operasyon öncesi oluyordu zaten bu operasyon da o amaçla yapılmıyor mu, yani daraltmak amaçlı. Genişlikten dolayı geliyor o ses normalde.
Doktor alttan da baktı sıkıntı yok dedi inş umduğum gibi olur tşk ederim

İns düzelir öyle olsun çektiğime değsin
Çok geçmiş olsun bende de bu ara idrar boşaltamama gibi hissim var başka doktora sordum internet üzerinden normal ilk aylardahafif idrar sızdırma oluyor sanki arada 🫤
yanma var diye kaşıntı ağrı için merhem vermişti onu sürünce uyuşuyor ondan mı oluyor anlamadım inşallah biran önce iyileşiriz 😞

Çok geçmiş olsun bende de bu ara idrar boşaltamama gibi hissim var başka doktora sordum internet üzerinden normal ilk aylardahafif idrar sızdırma oluyor sanki arada 🫤
yanma var diye kaşıntı ağrı için merhem vermişti onu sürünce uyuşuyor ondan mı oluyor anlamadım inşallah biran önce iyileşiriz 😞
Geçmiş olsun inşallah 🙏

Merhaba 3 Aralık 2022 de vajina daraltma ameliyatı oldum içerideki dikiş düşmemiş ve eşimin canını çok acıtıyor, ameliyatı yapan doktor 1 yıla kadar düzelir dedi ama bana hiç samimi gelmedi, bu konuda bilgisi olan var mı? İç dikişlerin bu kadar geç düşmesi normal mi? Gerçekten zor durumdayım 😔

Merhaba
Merhaba 3 Aralık 2022 de vajina daraltma ameliyatı oldum içerideki dikiş düşmemiş ve eşimin canını çok acıtıyor, ameliyatı yapan doktor 1 yıla kadar düzelir dedi ama bana hiç samimi gelmedi, bu konuda bilgisi olan var mı? İç dikişlerin bu kadar geç düşmesi normal mi? Gerçekten zor durumdayım 😔
Başka doktora görünün isterseniz nasıl bir malzeme ki o 6 ayı geçmiş hala düşmemiş ön duvarda mı dikiş ağrı yapıyor 😞bende de çabuk düşünce sorun olmuştu bayağı ameliyat olanlarla konuştum ama ilk defa sizden duyuyorum en fazla 2 ayda iyileşen duymuştum çok geçmiş olsun 😞

Merhaba
Başka doktora görünün isterseniz nasıl bir malzeme ki o 6 ayı geçmiş hala düşmemiş ön duvarda mı dikiş ağrı yapıyor 😞bende de çabuk düşünce sorun olmuştu bayağı ameliyat olanlarla konuştum ama ilk defa sizden duyuyorum en fazla 2 ayda iyileşen duymuştum çok geçmiş

Merhaba
Başka doktora görünün isterseniz nasıl bir malzeme ki o 6 ayı geçmiş hala düşmemiş ön duvarda mı dikiş ağrı yapıyor 😞bende de çabuk düşünce sorun olmuştu bayağı ameliyat olanlarla konuştum ama ilk defa sizden duyuyorum en fazla 2 ayda iyileşen duymuştum çok geçmiş olsun 😞
İçeride 5 santi
Merhaba
Başka doktora da gittim hiçbir şey yapamam kendi doktorun ne yaptığını daha iyi bilir dedi 😔 vajinada 5 santim kadar içerde arka duvarda baya ipin düğümü var ve resmen jilet gibi kesiyor. Doktoruma göre onun etin içine kaynaması gerekiyormuş, o dikiş alırsam ameliyatın bir etkisi kalmaz dedi. Sanki beni geçiştirdiğini düşünüyorum... hayat zehir oldu anlayacağınız 😔

Rektosel dedikleri yer açılmasın diye çok düğüm var demekki mutlaka erir ama orda daha kalın ip kullanılıyormuş zaman oluyormuş regl oldukça düşüyormuş dikişler ama sizin 6 ay olmuş artık kaynamıştır alsalar da açılmaması gerekiyor
İçeride 5 santi

Başka doktora da gittim hiçbir şey yapamam kendi doktorun ne yaptığını daha iyi bilir dedi 😔 vajinada 5 santim kadar içerde arka duvarda baya ipin düğümü var ve resmen jilet gibi kesiyor. Doktoruma göre onun etin içine kaynaması gerekiyormuş, o dikiş alırsam ameliyatın bir etkisi kalmaz dedi. Sanki beni geçiştirdiğini düşünüyorum... hayat zehir oldu anlayacağınız 😔

20 gün önce vajina daraltma ameliyatı oldum.vajinadan baloncuk şeklinde hava çıkışı oluyor.Doktoruma kontrole gittiğimde sıkıntı yok dedi.Ameliyatı olanlar böyle bir durumla karşılaştı mı?Yardımcı olursanız sevinirim.

İstanbulda Perihan özdene gidiyordum bende cok başarıl bir doktor hemde cok iligili tavsiye ederim

Merhaba,yeni üyeyim, ne olur yardım edin, çok korkuyorum...
51 gün önce vajina daraltma ameliyatı oldum. Ama sanki çok dar oldu gibi. İlişki denedik bir kere ilk kezyapamadım. Parmağımla denemek istedim, iki parmağım
zor giriyor. Bu durum normal mi acaba? Yani korkmadan denesem açılır mı acaba?

Merhaba,yeni üyeyim, ne olur yardım edin, çok korkuyorum...
51 gün önce vajina daraltma ameliyatı oldum. Ama sanki çok dar oldu gibi. İlişki denedik bir kere ilk kezyapamadım. Parmağımla denemek istedim, iki parmağım
zor giriyor. Bu durum normal mi acaba? Yani korkmadan denesem açılır mı acaba?
Üstte olduğunuz pozisyonda deneyin.
Zamanla normale dönecek endişe etmeyin

Üstte olduğunuz pozisyonda deneyin.
Zamanla normale dönecek endişe etmeyin
Cevabınız için teşekkür ederim ahh içime su serpildi ama bu gün bir kez daha denedim yine olmadı. Zorlarsam yırtılacak gibi geliyor. Şöyle söyleyim tarif etmem gerekirse tek parmağım zorda olsa giriyor ama iki parmağım yağ sürmeme rağmen yarısına bile baya zor giriyor, çok agriyor. Daha büyük bir şeyin girmesi imkansız gibi. Bu ameliyatı olanlar da da aynı bu şekilde miydi? Sanki hiç cinsel ilişkiye giremeyecekmişim gibi. :KK43:

Bende 2 ay önce ameliyat oldum
İlişkiye girmedim daha hala korkuyorum nasıl olacak diye gerçi daha denemedim bile

X