Vajinoplasti ve labioplasti sonrası 2 aylık süreci dolanlar

Hayatkader3116

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2024
37
13
33
Arkadaşlar merhaba 25 Nisan'da vajinoplasti ve labioplasti birde idrar torbası sarkma ameliyatı oldum

Sorum şu vajinoplasti ve labioplasti sürecini geçirmiş olan özellikle ilk denemeyi yapmış olanlar
2 haftam bitti ama biraz ayakta dolasinca evde açıyor vajina kismim şuan goruntuden memnunum ama ne zaman rahat olucam oturucam yada ayakta rahat dolasicam kanama nerdeyse yok gbi bulaşık gbi geliyor buz koyuyorum ne zamana kadar koyucam
İz için siliskar jelkullaniyorum vaginorm fitil 3 tane kaldı...

Artık sıkıldım bu döngüden sizler nasıl geçirdiniz kaç hafta sonra rahat oldunuz?
Eriyen dikisleriniz ne zaman düştü?

Kafamda ki bu sorun ve sorulara cevaplar bekliyorum teşekkürler....

Ben de 26 nisanda oldum labioplasti ve hudoplasti ama buz olayini ilk 3 gun uyguladım. 10 gunde nerdeyse hep yattim. Beni de hala şiş gözüken klitoris çevresi bunalttı, her gün aynayla incelemekten yoruldum

Ben de 26 nisanda oldum labioplasti ve hudoplasti ama buz olayini ilk 3 gun uyguladım. 10 gunde nerdeyse hep yattim. Beni de hala şiş gözüken klitoris çevresi bunalttı, her gün aynayla incelemekten yoruldum
Ben sızlama acı hissediyorum sanki pişik olmuşum gibi acıyor yatmaktan sıkıldım artık ne zaman rahat edicem napsam crystalin sprey yerine batikon mu kullansam daha çabuk iyilesirmi??

Ben sızlama acı hissediyorum sanki pişik olmuşum gibi acıyor yatmaktan sıkıldım artık ne zaman rahat edicem napsam crystalin sprey yerine batikon mu kullansam daha çabuk iyilesirmi??
Bnde crystalin sprey kullanıyorum, batikon cok onermiyolar sertleştirip kuruttugu icin. Hem crystalin daha pratik bnce batikon biraz daha zor. Bn hala crystaline dvm ediyorm haftaya regl olcam bakalm bi o düşündürüyor bni

Bnde crystalin sprey kullanıyorum, batikon cok onermiyolar sertleştirip kuruttugu icin. Hem crystalin daha pratik bnce batikon biraz daha zor. Bn hala crystaline dvm ediyorm haftaya regl olcam bakalm bi o düşündürüyor bni

Crystalin devam ediyorum hala regl oldum sık sık ped değiştiriyorum biraz daha rahat oturyorum dikişler düşmüş olabilir mi 1 tanesini gördüm düştüğünü ama kactane var bilmiyorum

diksileriniz kurudumu sizi
Baktığımda bişey göremiyorum dikiş olarak ama rahatım oturabiliyorum rahat yürüyorum temkinliyim yinede 5 Haziran'da kontrole gidicem sanırım ozamana kesin iyileşme olur çünkü doktorm 5 Haziran'da gel ilişki için onay ve jel vericem dedi ve bence eriyip düşen dikişlerim var çünkü rahatım labiolardaki bogumlarin çoğu normele dönmüş 1-2 tanecik kalmış mercimek kadar diyebilirim

X