Varikosel sonrası kür

eslemmce5

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2019
923
723
Kızlar merhabalar, eşim varikosel ameliyatı oldu geçen ay. Çocuk istiyoruz ve sperm hareketlernde düşüklük vardı tabi olmadı 8 aydır deniyorduk. Eşi ameliyat olan var mı? Varsa sonrasında gebelik yaşayan:) vee keçiboynuzu kürü çok duydum deneyip işe yarayan varsa bekliyorum yorumlarınızı

benim eşim yarın ameliyat olacak. bugün hastaneye yattı önümüzdeki gelişmeleri göreceğiz bakalım. ameliyat olup hamile kalan çok. Fakat Varikosel olan kişiye keçiboynuzu önermiyor doktor. kesinlikle içmeyin diyor. bizde birkaç yiyecek söyledi onları tüketiyor.

benim eşim yarın ameliyat olacak. bugün hastaneye yattı önümüzdeki gelişmeleri göreceğiz bakalım. ameliyat olup hamile kalan çok. Fakat Varikosel olan kişiye keçiboynuzu önermiyor doktor. kesinlikle içmeyin diyor. bizde birkaç yiyecek söyledi onları tüketiyor.
Allah Allah doktor önermedi diye ilk defa sizden duydum. Geçmiş olsun şimdiden

Evet biz Ankara 'da Kaan Aydos'a gittik. Varikosel olan kişilere kesinlikle keçiboynuzu içme diyor. Hatta bı ot adıda verdi ama ben unuttum bişey kökü dedi sanırım.
Ayrıca sperm düşüklüğünün sebebini araştırmadan da bişey kullanmayı önermiyor zaten.
Bize nohut yemeği her gün ye dedi , kuru üzüm siyah çekirdekli olacak dedi, kuru incir , ısırgan otu çayı ve havuç bunlar daha çok etkiliymis.

Evet biz Ankara 'da Kaan Aydos'a gittik. Varikosel olan kişilere kesinlikle keçiboynuzu içme diyor. Hatta bı ot adıda verdi ama ben unuttum bişey kökü dedi sanırım.
Ayrıca sperm düşüklüğünün sebebini araştırmadan da bişey kullanmayı önermiyor zaten.
Bize nohut yemeği her gün ye dedi , kuru üzüm siyah çekirdekli olacak dedi, kuru incir , ısırgan otu çayı ve havuç bunlar daha çok etkiliymis.
Hayırlısı olsun eşim ameliyat olduktan sonra hamile oldğum haberimi aldım :)

Ne kadar süre sonra aldınız haberi , inşallah bana da nasip olur yaaaa
Ya açıkcası buraya yazdığımda umutsuzdum ama yazdıktan bikaç hafta sonra öğrendim aslında varikosel ameliyatından önce hamile kalmış oluyorum diyim 😊 inşaallah kısa sürede alırsınız hayırlı haberleri ama doğal şeylerden de faydalanın derim

Ya açıkcası buraya yazdığımda umutsuzdum ama yazdıktan bikaç hafta sonra öğrendim aslında varikosel ameliyatından önce hamile kalmış oluyorum diyim 😊 inşaallah kısa sürede alırsınız hayırlı haberleri ama doğal şeylerden de faydalanın derim
[/QUO
Demekki sizin degerleriniz yüksekmiş. Varikosel daha etki yapmamış. Bizde değerlerimiz nerdeyse 0

Varikosel ameliyatından önce neler yediniz canım

Varikosel ameliyatından önce neler yediniz canım
Belli bişey yoktu çünkü doktor sperm sayısı ve hareketlilik düşük deyince umudumuz pek kalmamıştı. Ama eşim keçiboynuzunu her akşam yiyordu öyle çayın yanında bide kabak çekirdeği
Anladım canım Allah sağlıklı sıhhatli olmasını nasip etsin inşallah bebişinizin😊

X