Ver Elini Hayat'in muhterem gunlugu :)

yaaa kizlarr ben 78.100 olmusum tartim mi bozuldu acaba daha dün basladim büyük wc de cikmadim daha bide adetimin 2günü anlamadim vallah

super ewet ılk basta vucut suyu atıyor yanlıs gormemıssındır canım bendede ogle olmustu dun 84 kılo bugun81.800 cıktım suyu attı vucut bırde karbonhıdrat rejımıyle daha cabuk verılıyor kılolar

ozguvensiz, yipranmis gecirdigim icin.
Yuksek ozguvene sahip biri olmak istiyorum
Zayif ve zarif biri olmak istiyorum.
Giysilerimin uzerimde bol durmasini istiyorum.
bakimli, guleryuzlu, eskisi gibi pozitif enerji sacan biri olmak istiyorum.
Evdeki bir servet degerinde olan ,zayiflicam diye 1-2 beden kucuk aldigim guzelim giysilerimi giymek,gene servet degerinde olan hic kullanmadigim takilarimi takmak, cantalarimi ve ayakkabilarimi kullanmak istiyorum.
yeni civil civil, 36 beden giysiler almak, alisverise giderken de bakimli, guzel gorunerek gitmek istiyorum.
Ben de bembeyaz guzel onlugumu uzerimde gururla tasiyabilmek istiyorum. Kilolarimi saklamak icin bir kamuflaj malzemesi olarak kullanmak istemiyorum artik onlugumu.

canım o kadar güzel anlatmıssın ki ağladıgımı fark etmemişim :KK43: bende kilo vermeye calısıyordum ama bırakmıstım bir kaç gündür azim istek yoktu hiç ama seni okuduktan sonra bütün istegim ilk günki gibi oldu eger kabul edersen bende bu grupta olmak istiyorum banada destek olursanız sevinirim

boyum
1.64
kilom
60 :KK43: 57 ye kadar düşmüş ardından bıraktıgım için aldım umarım yine veririm :KK43: ?

gunaydınlarrr
bugun kendımı cok mutlu hıssedıyorum uyandım hemen tartıldım ve ne goreyım 81.800 gr :))))) mutlu oldum ödemimin bırazını atmısım gerıye dıgerlerı kaldı sımdı yesıl cayımı koydum caydanlıga kaynamasını beklıyorum

dun 3 kupa yesıl cay ıcmıstım ınanırmısınız tum tenefuslerde tuvalete tasındım acayıp ödem varmıs vucudumda halada var sabah uyandıgımda ellerım ayaklarım ve dudaklarımı sıs hıssedıyorum vucudumu tanıdım artık karbonhıdratı arttırayım anında su topluyor bırakınca sularıda atıyor bırakınca demeyeyımde saglıklı beslenmeye baslayınca dıyeyım sunger gıbıyım neyse reglımde bıtmek uzere bugun dersımde gec baslıyor o yuzden bırazdan spor salonuna gıdecegım bugun 1 saat yuruyus 45 dk aletlı jımlastık yarım saat step yapacagım ıyısallah dun gece 1 saat yurudum zorlandım vucud 2 haftada hamlamıs normal yurudugum hızdan daha dusuk hızda yurudum

neyse ıste boyleyken boyle ver elını hayatın gunlugu
Ver elını hayat sana kısaca hayat dıyeyım.Hayatcım ıyıkı acmıssın bu gunlugu bır nevı bızımde dert dokme yerımız oldu gunlugunu bızımle paylastıgın ıçın tesekkurler

wooww. tebrikleeer cnm. cok guzel motivasyon kaynagi da olmustur sana. ilk gunler odem atarsin ama sonra bu kdr guzel spor yapmanla yaglar daa $IkIr- $IkIr eriyip gideeer :KK19:
olur silkycim, nasi istiosan ole de :) evet cnm, iyi ki acmisim,hayirli oldu bunu acmam, bu dertten muzdarip olan her kesin harekete gecmesinde bi nebze katkisi olsa ne mutlu bana :) asil ben size tesekkur ederim cnm. hep birlikte daha iyi motive oluruz ve kilo verdikce sevincimizi daha cok paylasiriz. cunki bizi ancak biz anlariz :)

ewet canım ya bencede aksam kotu oldu ama okuldan 4 bucukta cıktım 5 de kursa gırdım ve kurs normalde 10 bucuga kadar surecektı benım o arada bırsey bulup yemem ımkansızdı bende eve gıtmeyı bekleyemedım 10 bucukk cok gec bır saat 5 de 1 sımıt yedım kurs arasındada yarım mandalına yedım eve sandıgımdan erken geldım kursun ılk gunu dıye fazla uzatmadı hoca sagolsun evdede yesıl cay ve yarım kucuk ayva yedım

suya gelınce yuruyen damacana gıbıyım acayıp su ıçerım gunde 3-4 lıtre olur cok susuyorum sadece yuruyusde bıle 1 bucuk lıtere ıctım kesmedı keske daha fazla su alsaymısım yanıma dedım kosu bandından ınıp yuruyusumu bolmek ıstemedım su ıçın ama cok ıcıyorum cokta tuvalete gıdıyorum her tuvalete gıtmem 30 kalorı erıtıyor bılıyormuydunuz
bu arada kıl cızelgesını nasıl yaptın tıcker factory next tusu calısmıyor denedım cok ugrastım yapamadım

anliyorum cnm, disarida olunca zor oluyor. ben de saklama kaplarina salata yapip okula goturmeyi dusunuyorum valla. firsat bulmmazsam eve gelmeye oyle yerim. sen de istersen oyle yap cnm. $u kucuk kapakli saklama kaplarina saglikli seyler koy, al yanina, acikinca ye :)
supermis bol su icmen.daha kolay kilo verirsin.ben bazen unutuyorum su icmeyi :))

kilo cizelgesini de ticker factoryden yaptim cnm. ama simdi baktim tekrar, gercekten de nexte tiklayinca siradaki gelmiyor. sitede bir sorun var galiba. yarin tekrar deneriz, duzelir her halde yarina

yaaa kizlarr ben 78.100 olmusum tartim mi bozuldu acaba daha dün basladim büyük wc de cikmadim daha bide adetimin 2günü anlamadim vallah

bozulmamistir cnm, vucut odemini attigi icin oyle gozukuyor olabilir. bir de tartilirken hep ayni giysiler mi vardi uzerinde. giysinin agirligi dda fark eder ama o 2 kilo fark yapmaz diye dusunuyorum. vucut suyu atmistir, bir sure sonra yaglar da gitmeye baslar :)

Evdeki bir servet degerinde olan ,zayiflicam diye 1-2 beden kucuk aldigim guzelim giysilerimi giymek,gene servet degerinde olan hic kullanmadigim takilarimi takmak, cantalarimi ve ayakkabilarimi kullanmak istiyorum.
yeni civil civil, 36 beden giysiler almak, alisverise giderken de bakimli, guzel gorunerek gitmek istiyorum.
Ben de bembeyaz guzel onlugumu uzerimde gururla tasiyabilmek istiyorum. Kilolarimi saklamak icin bir kamuflaj malzemesi olarak kullanmak istemiyorum artik onlugumu.

canım o kadar güzel anlatmıssın ki ağladıgımı fark etmemişim :KK43: bende kilo vermeye calısıyordum ama bırakmıstım bir kaç gündür azim istek yoktu hiç ama seni okuduktan sonra bütün istegim ilk günki gibi oldu eger kabul edersen bende bu grupta olmak istiyorum banada destek olursanız sevinirim

boyum
1.64
kilom
60 :KK43: 57 ye kadar düşmüş ardından bıraktıgım için aldım umarım yine veririm :KK43: ?

tabi ki de cnm. hos geldin gunlugume ve aramiza :KK49: onemli olan motivasyonu yakalamak ve kaybetmemek. bunu da hep birlikte basaricaz. ve aglamak yok artik bizeee :KK20: bundan sonra gozumuzden akan yaslar ancak sevinc gozyaslari olucak, tartida hedefledigimiz kiloyu goruncee :KK8: hem bize gore kilon daha az senin. 2 aya istedigin kiloya ulasirsin gibime geliyor :) hedefin kac bu arada? :)

Merhaba canimin ici, ilk dert ortagim, sevgilii gunlukcummm :)))) Allahin izniyle, 6. gunumuzu de geride birakmis bulunuyoruzzz :)) Artik normal yasantim boyleymis gibi devam ediyorum, hic zorlanmadan, cok sukur :)
reglimin de 3. gunu, biran once bitse de yuruyusumu artirsam ve spor yapabilsem evde biraz :KK52:

bugunum de cok guzel gecti, hemen analatayim:

11 aralik 2012 - 6. gun :)

SABAH(06-50): 1 brdk su
(07:00-07:30) yuruyusssss :) ( ilk defa sabahin korunde yuruyus yapmak istedim. o kdr iyi geldi ki, cigerlerim temizlendi sanki :))
(08:15) 1 brdk su,
omlet ( 1 yumurta + 4 parca et)
1 kibrit kutusu kdr peynir, 4-5 catal domates, 4-5 catal salatalik, 3-4 catal marul, yarim kase yogurt + 4 tane badem, 1 dilim cavdar ekmegi
OGLEN(12-40): 2 brdk su,
1 kase brokoli corbasi ( ilk defa yaptim, cok da guzelmis, hem saglikli, hem hafif, yarin da bundan yerim, kaldi baya :)))
2 catal salatalik, 2 catal domates, 1 dilim peynir,
2 yemek kasigi sehriyeli pilav ( hic istemiyordum yemek, ama ev arkadasim yapmis ozenle, kirmamak icin yedim. 2 tabak saklamis bana ama 1 yemek kasigi yeyince gene uzuldu tabi, ama kusra bakmasin, bu defa kararliyim :)))
1 kase yogurt
AKSAM(16-30): 2 yemek kasigi yogurt + 1 parca et
1 kupa nescafe ( sekersizzz tabiki de :))
(18-00): 1 brdk sutlu kahve ( sekersiz)

(21-00) 1 kupa form cayi + 5 adet kuru kayisi ( bagirsaklarim icin )

gun icindeki programimda degisiklik oldu biraz, simdi uyuycam, gece 2de falan kalkarim, gene sabaha kdr uyumam ders calisirim. uykudan kalktiktan sonra 1 kupa nescafe, 1 kupa da yesil cay icerim. boyle iste :)

GUNUN DEGERLENDIRMESI: 6. gunumu de basariyla sonlandirdim. hayatimda ilk defa bu kdr iyi gidiyor saglikli beslenme programim :) masaallah diyeyim de nazar etmeyim kendimi :)))
bugun 2 litre su ictim
sabah 30 dk yuruyus yaptim
aksam da 10 dk gibi yurudum (yumurtam bitmisti, yumurta almak icin markete gidip geldim :KK70: ))
toplam 40 dk yuruyus :) reglim bitsin hareketi artircam insaallah.
bagirsaklarima da 5 uzerinden 0 veriyorum gene malesef :KK43: kac gundur form cayi icmedim regl oldugum icin. ondan boyle oldu. Allahtan tartilmiyorum. yoksa simdiye coktan bozmustum belki de, bagirsaklar calismayinca kilo de gitmiyordu, bozuyordum hep :

bugunku hatalarim : 2 kasik pilav hataydi, ama 2 tabak karsiliginda 2 kasikla gene ucuz kurtuldum valla ))) ( pilav karbonhidrat oldugu icin. 1 ay makarna, pilav tarzi seylerden uzak durmaya calisiyorum reaktif hipoglisemimi duzeltmek ve insulin direncimi yenmek icin )
baska da pek bi hata goremiyorum :)))) belki hareketi artirmam lazim biraz :) bi de bagirsaklarim duzelse cok iyi olur :KK43:

bugunku puanim : 10 uzerinden 7 ( 3 puani pilavdan, bagirsaklardan ve hareket azligindan dolayi kirdim )

bugun de boyle bitti cok sukur. hep boyle devam etmem dileyiyle. hoscakal gunlugummm . bugunluk bu kdr :KK16:

anliyorum cnm, disarida olunca zor oluyor. ben de saklama kaplarina salata yapip okula goturmeyi dusunuyorum valla. firsat bulmmazsam eve gelmeye oyle yerim. sen de istersen oyle yap cnm. $u kucuk kapakli saklama kaplarina saglikli seyler koy, al yanina, acikinca ye :)
supermis bol su icmen.daha kolay kilo verirsin.ben bazen unutuyorum su icmeyi :))

kilo cizelgesini de ticker factoryden yaptim cnm. ama simdi baktim tekrar, gercekten de nexte tiklayinca siradaki gelmiyor. sitede bir sorun var galiba. yarin tekrar deneriz, duzelir her halde yarina

salata ıyı fıkır bende okula saklama kabında goturuyorum yemek ama bugun carsıdaydım okul gec basladı spordan sonra bankada ıslerım vardı ama haftaya sebze yemegı yapmaya baslayacagım yanımda goturecegım ama bu hafta zor sabah cıktım evden 21:30 da anca geldım ve o kadar yoruluyorum kı elımı bıle kıpırdatacak halım kalmıyor sporda eklenınce
su kılo cızelgesını bırdaha deneyeyım

su kıyafet konusuna gelınce dolabımda kardesıme alıyorum dıye aldıgım ama aslında hepsını bırgun zayıflarımda gıyebılırım dıye hayal ederek aldıgım bır suru kıyafet var arada cıkartıp bakıyorum ıc gecırıyorum ıyısallah bırgun bende hepsını gıyebılecegım buna ınanıyorum ıyısallah hepımız gıyecegız buna ınanalım bıkmayalım

öglen yemegim
sirkeli su
tavuk haslama
salata
1yemek kacigi yogurt

ama hep su gitmez demii yani kilo veririm demiii

tabıkı verırsın zaten ılk basta 6-7 kılo arası fazla suyu atıyor senın rejımınde vucud cunku kaslarda su bırıkıyor karbonhıdratta almayınca vucut o suyu once bosaltıyor ama o bıle ınsanı cok rahatlatıyor ınsan hafıflıyor daha kolay merdıvenlerı cıkıyor hareketler hızlanıyor tabıkı sonra vucud yaglara gecıyor asıl guzel donem bu zayıfladıgı bellı oluyor ıncelıyorsun ılk kılolardan sonra yaglar gıtmeye baslıyor tabı o zaman ılk zamankı kadar hızlı olmuyor mesela ben ıkı hafta tam proteınle beslendım 6 kılo verdım sonra araya sebzelerıde ekledım ama hıç baska karbon. almadım ayda 3 er kılo gıbı kılo verdım tabı baslarda daha hızlı oluyor vermen önemlı olan kılo vermek ne kadar zaman alırsa alsın yılmayacagız

boyum
1.64
kilom

hosgeldın aramıza kılon fazla degılmıs umarım en yakın zamanda ulasırsın ıstedıgın kıloya

hayat cok guzel bugunku beslenmende yuruyusde yapmıssın cok ıyı bagırsakların ıçın yesıl cay onerırım gunde 3 fıncan denemelısın ben bır ara sınamekı kullanmıstım bagırsaklarımı hızlandırsın dıye bıraz uzun kullanmısım bagırsaklarımda agrı kırampları olmaya baslayınca bıraktım sonra netten arastırdım uzun sure kullanımda bagırsak tembellıgı yapıyormus ve 1 sene kabız oldum anca duzeldı bagırsaklarım 1 sene sonunda halada ne zaman form cayı vs ıcsem ıcınde sınamekı varsa eger hemen kabız oluyorum ters etkı yapıyor bende

bu arada parca et ne buyuklukta
2 kasık pılavdan bırsey olmaz 1 dılım ekmekle aynı

hayat cok guzel bugunku beslenmende yuruyusde yapmıssın cok ıyı bagırsakların ıçın yesıl cay onerırım gunde 3 fıncan denemelısın ben bır ara sınamekı kullanmıstım bagırsaklarımı hızlandırsın dıye bıraz uzun kullanmısım bagırsaklarımda agrı kırampları olmaya baslayınca bıraktım sonra netten arastırdım uzun sure kullanımda bagırsak tembellıgı yapıyormus ve 1 sene kabız oldum anca duzeldı bagırsaklarım 1 sene sonunda halada ne zaman form cayı vs ıcsem ıcınde sınamekı varsa eger hemen kabız oluyorum ters etkı yapıyor bende

canimmm yaa ben birtane magnumun cikotasini yedimm pismanim ama oldu artikk

herkese gunaydınnnn
bugun benım dogum gunum ıyıkı dogmusum degıp kendı dogum gunumu kutlayayım barı:))gecen seneye bır donup baktımda dogum gunumde yıne 80 lerdeydım ustunden 1 sene gectı ve ben hala aynıyım bu cok kotu 73 u gorupte koruyamadım sımdı 60 larda olmam lazım ınsan 1 senede hıcmı zayıflamaz kendımı sızın onunuzde kınıyorum :) ıyısallah bırdahakı dogum gunume 54 olarak gırerım ve buraya yazarım aminnnnn

gelelım bu gunku tartı durumuma :sabah 80.800

su anda yesıl cayımı ıcıyorum bırazdanda yogurt ve cennet hurmamı yer okula gıderım

sımdılık herkese ıyı gunler dılıyorum ve bol sabırrrr

cankız yedıysen sakın bozdum zaten sunuda yıyeyım dıye dusunme ben 2 haftada 9 kıloyu oyle aldım nasıl olsa bozdum dıyerek devam ettım sakın sen benım gıbı yapma kaldıgın yerden devam

tabi ki de cnm. hos geldin gunlugume ve aramiza onemli olan motivasyonu yakalamak ve kaybetmemek. bunu da hep birlikte basaricaz. ve aglamak yok artik bizeee bundan sonra gozumuzden akan yaslar ancak sevinc gozyaslari olucak, tartida hedefledigimiz kiloyu goruncee hem bize gore kilon daha az senin. 2 aya istedigin kiloya ulasirsin gibime geliyor :) hedefin kac bu arada? :)

evet canım kilom fazla degil ama ben irademe sahip çıkamadıgım için veremiyorum ya buna üzülüyorum ideal kilom 55 yani 5 kilo versem ideal kilomdayım ama ben 50 olmak istiyorum çünkü hiç 50 olmadım :) bugünkü menüm
sabah
2 küçük dil. kepek ekmegi
1 yumurta
3 zeytin

ögle
8 y.k sebze yemegi
1 dil.ekmek
1 kase yogurt :)

herkese gunaydınnnn
bugun benım dogum gunum ıyıkı dogmusum degıp kendı dogum gunumu kutlayayım barı:))gecen seneye bır donup baktımda dogum gunumde yıne 80 lerdeydım ustunden 1 sene gectı ve ben hala aynıyım bu cok kotu 73 u gorupte koruyamadım sımdı 60 larda olmam lazım ınsan 1 senede hıcmı zayıflamaz kendımı sızın onunuzde kınıyorum :) ıyısallah bırdahakı dogum gunume 54 olarak gırerım ve buraya yazarım aminnnnn

gelelım bu gunku tartı durumuma :sabah 80.800

su anda yesıl cayımı ıcıyorum bırazdanda yogurt ve cennet hurmamı yer okula gıderım

sımdılık herkese ıyı gunler dılıyorum ve bol sabırrrr

cankız yedıysen sakın bozdum zaten sunuda yıyeyım dıye dusunme ben 2 haftada 9 kıloyu oyle aldım nasıl olsa bozdum dıyerek devam ettım sakın sen benım gıbı yapma kaldıgın yerden devam

önelikle DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NIC YILLARA canimmm

yokkkk canimmm bozmadim devamm

yesil cay 1 kupa iciyorum ama dedigin gibi 3 kupaya cikarmaya calisicam cnm, her acidan faydali zaten.
bende artik senelerdir var bu sorun, malesef form cayi icmesem 1 hafta bile cikmaya bilirim wcye o derece :KK43:

et de yaklasik 2x3 sm boyutda. valla o et benim kurtaricim. pisirdim 2 kilo tereyagida ekledim uzerine, buzdolabinda sakliyorum. hem pratik, zamanimi almiyor, hem de doyurucu:)

X