Cilt Bakımı Ürünleri Yanaklarim sarkıyor

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
Arkadaşlar bende yüz yogası öneriyorum.35 yaşındayım 6 7 aydır yapıyorum çok etkili. Zeynep şensoy ve Melis kocal takip ediyorum. İlk haftanın sonunda bile gözle görülür bir gelişme oluyor.Estetik çok belli oluyor yüzün ifadesi değişiyor. Hem etkili hem doğal hem spor yapmak gibi.
Benimde takip ettigim cok kisi var yuz yogasiyla ilgili. Bende yaptim bi sure ama bi fark goremedim.

Evet bide dikkatli yapmakta lazim bence . Ben mesela yapmaya basladiktan sonra tam tersi dudagimin kenarinda yukari dogru bi cizgi oluştu.
Aynen çok dikkatli yapmak gerekiyor .Bir bölge hareketi yaparken diğer yerleri karıştırmadan yapılması lazım.İzole ederek.Ben şuan vücut yogasınada başladım .Nasıl ki spor yapan insanın vücudu daha sıkı daha diri yüzde de aynı .Kasları çalıştırıyorsunuz.

Arkadaşlar bende yüz yogası öneriyorum.35 yaşındayım 6 7 aydır yapıyorum çok etkili. Zeynep şensoy ve Melis kocal takip ediyorum. İlk haftanın sonunda bile gözle görülür bir gelişme oluyor.Estetik çok belli oluyor yüzün ifadesi değişiyor. Hem etkili hem doğal spor yapmak gibi.
Yüzün daha çok sarkmadımı?

Yüzün daha çok sarkmadımı?
Hayır. Masaj değil yoga yapıyorum.Biraz araştırınca mantıklı buldum .Nasıl Ki vücudumuzda kaslar var ve spor yaparak sıkılaştırıyoruz.Onun gibi yüz kaslarını çalıştırıyoruz.Bırakınca nasıl olur bilmiyorum. Bırakmayı da düşünmüyorum açıkçası.Haftada 3 yeterli deniyor ilerisi için.Şuan haftada 5 gün yapıyorum.Günde 20 dk kendime ayırmak çok değil bence.Artı vücut yogasına da başladım ilk haftalarda hissediyorsunuz sıkılığı.

Bende 40 yasindayim bana da yasimi gostermedigimi soylerler. Ama bende buldog yanaklarindan sikayetciyim. Nazolobiallerim pek belirgin degil ama marionette bolgesinde sarkma var.tombul yuzlu oldugum icin oyle gözüküyor galiba. Tombul yuzlu oldugum icin iple asmanin cok verimli olmayacagini soyledi bi kac doktor. Bazida yapariz diyo. Bilemedim napsam ucuz birseyde degil sonucta. Oncesinde doblo filan yaptirdim hic fark olmadi
Doblo nasil bir islem.

Evet onu duydum.kaca yaptirdiniz.bana foto atmanizda sakinca yoksa atabilirmisiniz.bende size atabilirim
Atarim tabiyki ama yaptirali 1 bucuk yili gecti hic farkta hissetmedim. Simdi baska bi merkezde kampanya varmis 2 bine yapiyolarmis. Indirimdeyken bide burdami deneyeyim dedim. Instagramda takip ettigim baska bi merkezdede endopeel diye bi uygulama gordum onumu yaptirsam karar veremedim

Arkadaşlar yaşım 40. 30 gösteriyorsun diyorlar. Derdim yanaklarımin sarkması. Bu yüzden burun kenarı çizgisi belirgin oldu ve ifadem hüzünlü oldu. Elimle çok hafif bir yukarı yapıyorum çok güzel oluyor. Cerrahi müdehale olnadan yardımcı olan ürün vs varmıdır acaba ?
Allahim ayni durumu ben de farkettim 37yim ...ama son 6 7 aydır resmen oluştu bu durum...yukarı çekince yüzümü kenarlardan sarkmadan onceki haline dönüyorum....demek ki yuz germeyi o yuzden yaptırıyorlar ama asla yaptırmayacağım yok mu bi çözümü acaba.. yuz yogasi basladim ben

Arkadaşlar bende yüz yogası öneriyorum.35 yaşındayım 6 7 aydır yapıyorum çok etkili. Zeynep şensoy ve Melis kocal takip ediyorum. İlk haftanın sonunda bile gözle görülür bir gelişme oluyor.Estetik çok belli oluyor yüzün ifadesi değişiyor. Hem etkili hem doğal spor yapmak gibi.
Yüzde de kaslar var yogaya inanıyorum ama sarkmış yanağa fayda sağlıyor mu ki

Yüzde de kaslar var yogaya inanıyorum ama sarkmış yanağa fayda sağlıyor mu ki
Benim yanaklar sarkmış değildi ama yerleri belirginleşmeye başlamıştı .Hani çene kenarlarından aşağı doğru çok hafif yerleri belliydi.Şuan gayet iyi .Melis hanımın yanak hareketleri daha etkili gibi geldi bana.

Benim yanaklar sarkmış değildi ama yerleri belirginleşmeye başlamıştı .Hani çene kenarlarından aşağı doğru çok hafif yerleri belliydi.Şuan gayet iyi .Melis hanımın yanak hareketleri daha etkili gibi geldi bana.
Ben instagramda cok kisiyi takip ediyorum yuz yogasiyla ilgili. Bi ara deli gibi hepsini yapiyordum ama fark goremedim😣

X