Yasemin çekmeze gidip olumlu sonuç alanlar

Bu ay baslamayı düsünüyoruz ama biraz umuda ihtiyacım var
bende bu ay yasemin hanıma muayene oldum ilk teadvimin yanlış oldugunu söyledi bakalım inşallah kendisi doğru tedavi yapar iyi ilgili bir doktordu şuan benim gördügüm pazartesi kontrol var

Bende kendisinde tedavi gördüm şu an ikiz gebeliğim var ☺️ işinde ciddi disiplinli bilgili bir o kadar da iyi nazik bir doktordur kendisi

Yazemin hanıma gidenler ne gibi yöntemler deniyor örneğin amh düşükse ve sperm sayı morfoloji sıkıntısı varsa ne yapıyor acaba

Bende yasemin hocaya gidiyorum opuden sonra ilk adetim muayene olacağım öncelikle şunu söylemek isterim yasemin hoca çok pozitif bir insan diğer doktorlar gibi değil asla 4 senelik evliyim hiç bir şekilde çocuğum olmadı nereye gittiysem sen pcoslusun ya boğazını tut yeme kilo ver ya da doğum kontrol hapı kullan diyerek beni gönderiyorlar di ama yasemin hoca tabikide öyle yapmadı maddi anlamda bizi zorlamamak için elinden geleni yaptı ekstra ilaç aldirmamaya çalıştı valla ben ondan razıyım Allah'ta ondan razı olsun 🤲🏻💐🤍

Yasemin hocayı ben belki evlenmediğimde herhalde instagramda takip etmeye başlamıştım gebelik haberlerinde yaptığı eğlenceli paylaşımlara denk gelmiştim evlendikten 1.5 sene sonra falan sanırım kendisine gittim o aralarda bir totem vardı ☺️ işin eğlencesi tabi muayeneye geldiğinizde hamile bir hastasına denk gelen hamile olarak çıkıyordu ilk gittiğim muayenede benden önceki çıkan hastası da hamileydi dediğim gibi işin birazda eğlencesi ☺️☺️ kendisi benden ilk rahim filmi görmek istedi öncesinde başka hastanede negatifle sonuçlanan 2 kez yumurta takibi yaptırmıştım ardından hsg çektirdim rahmimde polio veya myom vardı bu şekilde hamile kalamayacağımı söyledi kendisinin verdiği güvenle korkmadan histereskopi yöntemiyle ameliyat oldum git bana sanırım 3 4 ay gelme dedi biz biraz tez canlı davrandık süre dolmadan gelelim dedik gittik uzun bir süre kendisine gittik geldik küçükçekmeceden şükür ki şu an önce Allah’ın takdiri sonra Yasemin hocanın emekleri ve gayreti ile hamileliğim devam ediyor ☺️ o kadar alışmışız ki bir de özlemeye başladık Yasemin hocayı bayramdan sonra ziyaretine gitmek istiyoruz eşimle hatta 🌸

Yasemin hocayı ben belki evlenmediğimde herhalde instagramda takip etmeye başlamıştım gebelik haberlerinde yaptığı eğlenceli paylaşımlara denk gelmiştim evlendikten 1.5 sene sonra falan sanırım kendisine gittim o aralarda bir totem vardı ☺️ işin eğlencesi tabi muayeneye geldiğinizde hamile bir hastasına denk gelen hamile olarak çıkıyordu ilk gittiğim muayenede benden önceki çıkan hastası da hamileydi dediğim gibi işin birazda eğlencesi ☺️☺️ kendisi benden ilk rahim filmi görmek istedi öncesinde başka hastanede negatifle sonuçlanan 2 kez yumurta takibi yaptırmıştım ardından hsg çektirdim rahmimde polio veya myom vardı bu şekilde hamile kalamayacağımı söyledi kendisinin verdiği güvenle korkmadan histereskopi yöntemiyle ameliyat oldum git bana sanırım 3 4 ay gelme dedi biz biraz tez canlı davrandık süre dolmadan gelelim dedik gittik uzun bir süre kendisine gittik geldik küçükçekmeceden şükür ki şu an önce Allah’ın takdiri sonra Yasemin hocanın emekleri ve gayreti ile hamileliğim devam ediyor ☺️ o kadar alışmışız ki bir de özlemeye başladık Yasemin hocayı bayramdan sonra ziyaretine gitmek istiyoruz eşimle hatta 🌸
Hafızam kötü maalesef Yasemin hocayla yumurta takibi yaptırdık mı aklıma gelmiyor 😂 ama 2. Tüp bebek tedavimdi ilkinde yumurtalarım direnç gösterdi çok geç büyüdü kaliteli embriyo elde edilememişti 1 orta kalite vardı tutmadı zaten umut vaadetmiyordu ikinci tedavimde kaliteli embriyolar elde edildi ve 2 embriyo transfer edildi ve de şükür ki tuttu ☺️☺️ 1 kız 1 oğlan ☺💐 Allah isteyen herkese nasip etsin emeklerini boşa çıkartmasın

Neden vazgeçtiniz özel değilse öğrenebilirmiyim
Hisar intercontionlda Meryem kürek ekene bir de yasemin hocaya gitmiştim ön görüşmeye . 2sinden birini tercih ettim Meryem hoca ağır bastı . Yoksa yasemin hocanın kötülüğünü görmedim aksine yanında ağladım sen neden ağlıyorsun amh düşük olmasına rağmen süper rahmin var eşinin spermi düşük olmasa sen doğal hamile kalırsın dedi .. beni motive etti

Hisar intercontionlda Meryem kürek ekene bir de yasemin hocaya gitmiştim ön görüşmeye . 2sinden birini tercih ettim Meryem hoca ağır bastı . Yoksa yasemin hocanın kötülüğünü görmedim aksine yanında ağladım sen neden ağlıyorsun amh düşük olmasına rağmen süper rahmin var eşinin spermi düşük olmasa sen doğal hamile kalırsın dedi .. beni motive etti
Bende yasemin hocamın yanında ağladım sadece merak ettiğim için sordum yanlış anlamayın lütfen 🙏🏻🥰

Bende yasemin hanımın hastayım çok iyi bir doktor ilgili takipli opu oldu geçen pazartesi şimdi iki ay rahim dinlendirme (opudan sonra karın şişkinliği yaşadınız mı

X