Yasemin çekmeze gidip olumlu sonuç alanlar

Bende yasemin hanımın hastayım çok iyi bir doktor ilgili takipli opu oldu geçen pazartesi şimdi iki ay rahim dinlendirme (opudan sonra karın şişkinliği yaşadınız mı
Merhabalar yasemin hocadan memnun kaldınız mı acaba sürec nasıl ilerliyor yardımcı olur musunuz

Merhaba yasemin hoca adetin ikinci gününden sonra kaçıncı gününde tekrar çağırıyor acaba

Bende yasemin hocaya gidiyorum opuden sonra ilk adetim muayene olacağım öncelikle şunu söylemek isterim yasemin hoca çok pozitif bir insan diğer doktorlar gibi değil asla 4 senelik evliyim hiç bir şekilde çocuğum olmadı nereye gittiysem sen pcoslusun ya boğazını tut yeme kilo ver ya da doğum kontrol hapı kullan diyerek beni gönderiyorlar di ama yasemin hoca tabikide öyle yapmadı maddi anlamda bizi zorlamamak için elinden geleni yaptı ekstra ilaç aldirmamaya çalıştı valla ben ondan razıyım Allah'ta ondan razı olsun 🤲🏻💐🤍
Kesinlikle bende de pcos var düzenli adet göremiyorum kendimi bildim bileli önceden çok zayıftım yine adet görmüyordum Yasemin hocaya gittiğimde de kilolu değildim yine adetim düzensizdi kendisi de demişti ben sana zayıfla desem sen zaten zayıfkende adet görmüyordun birşey değişmeyecekti ..Çok bilgili ve değerli bir doktor çok severim kendisini emeği çok

Kesinlikle bende de pcos var düzenli adet göremiyorum kendimi bildim bileli önceden çok zayıftım yine adet görmüyordum Yasemin hocaya gittiğimde de kilolu değildim yine adetim düzensizdi kendisi de demişti ben sana zayıfla desem sen zaten zayıfkende adet görmüyordun birşey değişmeyecekti ..Çok bilgili ve değerli bir doktor çok severim kendisini emeği çok
Transferime çok az kaldı dualarınızı bekliyorum🤍

X