Yemek yemek çok güzel diyette nasıl motivasyon sagliyorsunuz ?

blackwiccan

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2024
258
153
29
Son 1bucuk aydır Çorba salata ağırlıklı besleniyorum.1 ayda 4 kilo vermiştim.0 spor ve canım ne isterse az yiyerek .Dikkat ederek.Bu günlerde dikkat edemiyorum.Spora baslayip birakiyorum.Gene 1 bucuk kiloyu geri almisim.Siz nasıl kilo veriyorsunuz ? Nasıl motivasyon sagliyorsunuz?

Sporu para vermediğim sürece yapamadığımı keşfettim. Param yanmasın mantığı ile gidiyorum sadece 🥲 spor yapamadığım zamanlarda işe gidio gelirken mümkün olan max yürümeyi yapacak şekilde bir rota oluşturuyorum kendime. Ben ne yazık ki gırtlağımdan kesemiyorum. Bu yüzden mecburen kalori açığını yürüyerek sağlamaya çalışıyorum 😭

Sporu para vermediğim sürece yapamadığımı keşfettim. Param yanmasın mantığı ile gidiyorum sadece 🥲 spor yapamadığım zamanlarda işe gidio gelirken mümkün olan max yürümeyi yapacak şekilde bir rota oluşturuyorum kendime. Ben ne yazık ki gırtlağımdan kesemiyorum. Bu yüzden mecburen kalori açığını yürüyerek sağlamaya çalışıyorum
Evet ya bende çok zorlanıyorum yemek yemek çok güzel birşey 😸İnsanlar nasıl diyet yapıyorlar anlamiyorum.Benim hemen açken elim ayağım titriyor.Hedef belirlemek motivosyon sağlıyor mu ?

X