Yeni Evlenen İlk deneyim

Kalın kızlık zarı ve vajinusmus aynı şeymi bilen yazsın lütfen
Hayır aynı şey değil. Benim arkadaşım bir buçuk sene direndi. En son doktor bi operasyonla açtı kurtuldular. Terapi va her şeyi denemişlerdi öncesinde vajinusmus sanıp.

Seninki çok uzun sürmüş kız. Benim de ilk başta zor olmuştu ama 1 ay anca olmuştur. Kayganlaştırıcı kullan kesinlikle, eşin prezervatif kullansın biraz daha uzun süre dayanır o şekilde. Bir de sen üste çıkmayı dene bu pozisyon işi kolaylaştırıyor öyle uzanıp beklersen zor
Eşim prezervatif sevmiyo aksine rahatsız ediyo onu bide ben bakireyim daha tecrübeli gibi pat diye oturamam ki haliyle korku vs oldu

Siz iyimisiniz ya ben derdime çare olabilcek bi bilgi aynı durumu yaşayan varmı anlamaya çalışıyorum edebiyat yapmıyorum burda +12 değil burası sinirlerm bozuldu artık kibar konuşamadım kusura bakmayın
Tatlım burda kım sana care olsun. Doktora gideceksin.
Ne desinler sana. Ne istiyorsun?

İçeri girmeye çalışırken delik küçük olduğu için belkide çok canım yanıyor hani bi darbede yırt şunu diyorum eşimde bana kıyamıyor belkide o tam sokmadığı içinmi beceremedik ondanda emin olamadım
Öyle olur mu deli :) Bu dediğin tehlikeli, kanaman çok olur. Vajinanın girişinde vajinayı kapatan bir deri var o zamanla şekil değiştirip açılıyor. Benimkinin şekli değişmişti, ağda yaparken inceliyordum ayıptır söylemesi. Seninki de böyle acıya acıya ufak ufak açılacak birden yaparsan sıkıntı. Tekrar söylüyorum kayganlaştırıcıyı ihmal etme çok faydasını gördüm ben

Eşim prezervatif sevmiyo aksine rahatsız ediyo onu bide ben bakireyim daha tecrübeli gibi pat diye oturamam ki haliyle korku vs oldu
Sevmiyor da uzun süre tutamıyorsa mecbur kullanacak kusura bakmasın. Üste çıkıp pat diye oturmayacaksın canım o pozisyonda giriş daha kolay oluyor kendin ayarlarsın hızını. Kocan tecrübeli sanar diye korkuyorsan korkma 6 ayda anlamıştır bilmediğini 😂

Inananamıyorum ya
O görünen şey işte kızlık zarı oluyor. Öyle küçük bir deri var.l, girişi zorlaştırıyor. Vücudu enfeksiyonlara karşı korumak için oluşmuş bir yapı. Hatta o gittikten sonra benim hayatımda ilk defa idrar yolu enfeksiyonu ile tanıştım. Kızlık zarını ince kağıt parçası sanıyor herhalde. 6 aydır yapamadığına şaşmamalı

O görünen şey işte kızlık zarı oluyor. Öyle küçük bir deri var.l, girişi zorlaştırıyor. Vücudu enfeksiyonlara karşı korumak için oluşmuş bir yapı. Hatta o gittikten sonra benim hayatımda ilk defa idrar yolu enfeksiyonu ile tanıştım. Kızlık zarını ince kağıt parçası sanıyor herhalde. 6 aydır yapamadığına şaşmamalı
Konu sahibinin erkek olduğunu düşünüyorum. Kullandığı kelimeler anlatış şekli hiç normal değil 13 yaş zekası

Kızlık zarı direk bakmakla gözükmezkin2-3 cm içeride o yapı doktorum bana öyle dedi vajina girişinin içinde kalıyo ayrıca ince ve kalın kızlık zarı gerçekten var bazısı 2 mm bazısı 3 ise kalın oluyo bence sizde öğrenin bu cahillik değil

Konu sahibinin erkek olduğunu düşünüyorum. Kullandığı kelimeler anlatış şekli hiç normal değil 13 yaş zekası
Sex öğrenilen birşey bence doğuştan bilinen bişey değil teknikleri var buna benim yaşadığım duruma belki hastalık deyin belki kalın bi zar belki bizim beceriksizliğimiz ama yaşayan çok insan var ben dalga geçilmek değil onlardan bilgi almak için açtım konuyu bende biliyorum 10 dklık ameliyat olmayı başka bi çare aradım küçümsemek asıl ilkokul çocukları yapar bu konuyu bence kadın olmak türkiyede çok zor evet

Kızlık zarı direk bakmakla gözükmezkin2-3 cm içeride o yapı doktorum bana öyle dedi vajina girişinin içinde kalıyo ayrıca ince ve kalın kızlık zarı gerçekten var bazısı 2 mm bazısı 3 ise kalın oluyo bence sizde öğrenin bu cahillik değil

Google'a kızlık zarı yazsan her şey çözülecek. 1-2 cm girişte oluyor o da 1 parmak bir şey anlaşılan ölçü birimleriyle de aran yok

Doktora gitmişsin operasyonla alınacak demiş. Başka bir doktordan daha fikir al ve yaptır operasyonu. Doğal şekilde açılacak olsa doktor söylerdi zaten.
Ayrıca 2 3 saat ilişkiyi napacan bacım, millet 5 dakikada bitse de gitsek diye bakıyor 😂

Herkese merhaba 6 aylık evliyim eşimle cinsel birliktelik sağlayamadık her denediğimizde canım çok yanıyor sanki derimi deliyolar gibi hissediyorum yoruluncada eşimin sönmüş durumda oluyor aradan zaman geçiyor çünkü doktora gittim kızlığım kalın olduğunu ameliyatla alınmalı dedi ben normal yolla halletmek istiyorum nasıl girebilir aynı durumda olan varmı
Ben de birliktelikte sıkıntı yaşıyordum tedavi gördüm ama bence tedavisi bu değil. Fizyoterapist Fatma akan topbaş instagram hesabı mevcut yazıp bi muayene olmanızı öneririm

X