Saç Rengi ve Saç Boyama Yeşil olan küllü sarıyı nasıl kapatacagim ?

-bella-

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2008
449
79
kızlar yaa saclarım röfle, kendi saçlarım orielle açıldı çıtçıtlarım platin,çıtçıtlarımın rengi çok acık geldiği için lorealin küllü sarısıyla boyadım,yeşil gri acayipp bişi olduuuuuuuuuuu!!!! nası kapatıcam ben bunu yaa,hangi sarıya boyasam yeşillik gider,nolurr bana bi akıl verin :18: cuma gününe kadar halletmem lazımmmm:KK59:

kızlar yaa saclarım röfle, kendi saçlarım orielle açıldı çıtçıtlarım platin,çıtçıtlarımın rengi çok acık geldiği için lorealin küllü sarısıyla boyadım,yeşil gri acayipp bişi olduuuuuuuuuuu!!!! nası kapatıcam ben bunu yaa,hangi sarıya boyasam yeşillik gider,nolurr bana bi akıl verin :18: cuma gününe kadar halletmem lazımmmm:KK59:
ben bu konuda çok çektim boyamadığım boya kalmadı sirke aspirin ne dedilerse yaptım diyebilirim sonra yabancı sitelerde domates suyu diye birşey buldum denedim ve saçımdaki yeşillik gitti saçınızın uzunluğuna göre domatesi benim uzundu 6 domates le bir kaşık domates salçaşını rondodan geçirdim su gibi yaptım hepsini saçıma kuruyken sürdüm ben 1 saat bekledim sonra normal saçlarımı yıkadım geçti aslında kuaförlerde bunu hallediyormuş küllü boyaları kullanırkeniçlerine az kırmızı boya katarlarmışki yeşerme olmasın diye tabi ölçüsünü ayarlamak lazım ama böyle geçirmeseydim az bir kızıl saç boyasıyla saçıma cila yapacaktım çünkü çok kötü duruyor ama siz bu domates suyunu saçınzın bir tutamında uygulayın saatte tutun saçın durumuna göre karar verisiniz çokta kızarmasın tabi boya gibi değil doğal birşey ama genede süreyi ayarlamanızda yardımcı olur kolay gelsin:KK16:

onu dün okumuştum denedim canım ya akşam evde domates,ketçap yok olmadı açılmadı rengi :KK43:
üzerine sarı boyasam olurmukii :KK43:((

onu dün okumuştum denedim canım ya akşam evde domates,ketçap yok olmadı açılmadı rengi :KK43:
üzerine sarı boyasam olurmukii :KK43:((
sarı doremi ,çünde kızıllık varsa belki biraz alır ama bu seferde kızıl kızıl parlar doresiz olsa sarı yeşil maviye döner bir kaç yol daha var yabancı sitede ben bir bakayım belki size iyi gelir bana yaramamıştı ama evde aspirin varmı normal aspirin 5-6 aspirini eritin bir tas suda saçınızın tamamn ıslatın kuruyana kadar dursun bazılarında yaramış bir onnu deneyin saçlara zararıda yok ben yaptım fazla birtşey olmamştı ama belki sizde olur inşallah:KK34:
birde limon suyu var saçı tamamen limon suyuyla ıslatıp birkaç dakka durun durulayın diyor zaten bir kerede olmassa sonra gene deneyin geçene kadar ama ben ençok domatesten sonuç aldım bence domates alın tekrar yapın sadece salçayla yapmıştım bir işe yaramadı ama domates bir kerede halletti benim saçımı kolay gelsin

Son düzenleme:
çok çok teşekkür ederim önerilerin için :KK71: bide bunları denim bakim normal sarı aldım ben loreal 9.0
inşallah geçer :KK59:

küllünün tersi doredir ancak saçta çok yoğun kül varsa bunu kapatmaya dore de yetersiz kalabilir..çünkü küllü ton opak bir tondur..dore ise şeffaf tondur..dolayısıyla aynı koyuluk derecesinde dore uygulanırsa kapanmayabilir..daha koyu tonda olursa o da belki....

dore her zaman için küllüye çevrilebilir ancak her küllü ton boyanarak doreye çevrilemez...
bence sabredip biraz beklerseniz saçınız birkaç kere yıkandıktan sonra otomatikman doreye dönecektir..küllü ton akacaktır....çünkü küllü yansıma da kalıcı bir ton değildir eskidikçe doreye döner...2-3 yıkama bile yeterli olabilir bunun için....

Son düzenleme:
kızlar çok sağolun önerileriniz için
akşam limon suyunuda denedim yine olmadı, sonra sarıya boyadım hiç kapanmadı :95:
yıkayıp akmasını beklemekten başka çarem yok galiba :KK43:

kızlar çok sağolun önerileriniz için
akşam limon suyunuda denedim yine olmadı, sonra sarıya boyadım hiç kapanmadı :95:
yıkayıp akmasını beklemekten başka çarem yok galiba :KK43:
sende sağol ama şu domates suyunu birdaha yap ve elma sirkesiyle durula benim onla geçti birde internette bunun için içinde kırmızılıklar olan özel şampuanlar varmış ama nedir ne değildir araştırmadım birşey bulursam eklerim oda alıyormuş sevgiler:KK71::KK16:

sende sağol ama şu domates suyunu birdaha yap ve elma sirkesiyle durula benim onla geçti birde internette bunun için içinde kırmızılıklar olan özel şampuanlar varmış ama nedir ne değildir araştırmadım birşey bulursam eklerim oda alıyormuş sevgiler:KK71::KK16:

:KK71::KK71::KK71:evet doğru ne kaybederimki bi daha denim,ben elma sirkesiyle durulamamıştım,sirkeyle duruluyayım bu akşam,inşallah geçer geçsin yaaaaaaa :KK14:

:KK71::KK71::KK71:evet doğru ne kaybederimki bi daha denim,ben elma sirkesiyle durulamamıştım,sirkeyle duruluyayım bu akşam,inşallah geçer geçsin yaaaaaaa :KK14:
şampuanada baktım nette boyalı saçlar için bazı şampuanlar var sarı saçlar için olan saçtaki griliği alır diyor bir araştır istersen belki işe yarar birde kızıl saçlar için içinde kırmızı pigmentler olan şampuan varmış sanırım söyledikleri o satan yerde belki yardımcı olurlar bir sorun isterseniz geçmesse:63: birde boyayı saçtan en iyi akıtan kepekli saçlar için olan herhangi bir şampuan hani yıkanarak geçiyor diyolarya birde onu deneyin daha çabuk aksın diye en azından çabuk çıkmasını sağlar umarım hallolur:KK64: bende sadece domates suyu işe yaradı geçerse yazın lütfen bende bu stresi yaşamıştım gerçekten kurtulunca çok sevinmiştim darısı başınıza:KK66:kolay gelsin:KK16:

şampuanada baktım nette boyalı saçlar için bazı şampuanlar var sarı saçlar için olan saçtaki griliği alır diyor bir araştır istersen belki işe yarar birde kızıl saçlar için içinde kırmızı pigmentler olan şampuan varmış sanırım söyledikleri o satan yerde belki yardımcı olurlar bir sorun isterseniz geçmesse:63: birde boyayı saçtan en iyi akıtan kepekli saçlar için olan herhangi bir şampuan hani yıkanarak geçiyor diyolarya birde onu deneyin daha çabuk aksın diye en azından çabuk çıkmasını sağlar umarım hallolur:KK64: bende sadece domates suyu işe yaradı geçerse yazın lütfen bende bu stresi yaşamıştım gerçekten kurtulunca çok sevinmiştim darısı başınıza:KK66:kolay gelsin:KK16:

çok hoş bi rank o yaaaaa. değiştirme bence

gecen akşam tekrar domates suyuna bastım 1 saat, sonra sirkeyle duruladım, arkasından beyaz sabunla yıkadım biraz rengi kırıldı,dün akşamda iki kere beyaz sabunla yıkadım biraz daha acıldı çok şükürrr artık yeşil değilllllll :KK9:
gerci biraz soluk mat bi sarı oldu hafif bi yeşillikte var gibi ama hiç değilsee yemyeşil değilll:KK8:

hepinize çok çok teşekkür ederim kızlarrrr :KK71:
yaşasın kadınlar kulübüüüüü En Büyük KK

gecen akşam tekrar domates suyuna bastım 1 saat, sonra sirkeyle duruladım, arkasından beyaz sabunla yıkadım biraz rengi kırıldı,dün akşamda iki kere beyaz sabunla yıkadım biraz daha acıldı çok şükürrr artık yeşil değilllllll :KK9:
gerci biraz soluk mat bi sarı oldu hafif bi yeşillikte var gibi ama hiç değilsee yemyeşil değilll:KK8:

ayy çokk sevindimmm:KK9: birdaha küllümü amannn:KK50:gözünaydınnn:KK16:

yaaa siz süpersiniz bugun aynı faciayı ben yaşadım ne yapsam dıye dusunurken yıne kadınlar kulubu yetıstıı sevıyorum sızı yarın deneyecegım 2 kısıde ıse yaramıs bende de yarar sanırım:KK16: bu arada yesıllık gıttı dorelık gelmedı degıl mı nefret edıyorum dore renkten !!!:KK52:

Bu işlemleri yapan arkadaşlar. Bende tüm bu işlemleri uyguladım fakat bir türlü düzelmedi. Siz sonrasında neler yaptınız tekrar yazabilir misiniz?

merhaba @bayany
naptınız saçlarınıza kurtuldunuz mu yeşillenmeden.
merak ettim, belki bir öneriniz vardır.

X