Yıllardır ideal kilomdayım.bu da benim kilo alma hikayem

aaaa :KK43: işte benim sorunum tamda bu zaten .. yemek yeme bozukluğu iştahım yok zorlayıncada miğdem alt üst oluyor istem dışı kusuyorum yada tansiyonum düşüyor..
ben zaten zorlayabilsem kendimi yemeye bu şeylere ihtiyaç kalmazdı :KK43: genemi alamıyacağım kiloo çok mutsuz oldum şimdi

canım acı ye iştah acıyor su marktlerde kavonozda acı bıber satıyolar 1 kactane at agzna bısey yeme gereksınımı olucaktır

ben bu ürüne başlayalı 5 gün oldu.sabah ve akşamları tartılıyorum 2 kilo almış görünüyorum öğlen tartılıyorum 1 kilo almış görünüyorum.5 gün için 1 kilo almakta çok iyi ama önce 2 kilo aldığımı görüp sonra 1 olduğunu görünce çok moralim bozuluyor :KK14:

ben bu ürüne başlayalı 5 gün oldu.sabah ve akşamları tartılıyorum 2 kilo almış görünüyorum öğlen tartılıyorum 1 kilo almış görünüyorum.5 gün için 1 kilo almakta çok iyi ama önce 2 kilo aldığımı görüp sonra 1 olduğunu görünce çok moralim bozuluyor :KK14:

Cok normal bendede ole oluyodu aksam tum kaloriyi aliyosun ve urunun verdigi siskinlik oluyo sabah 1 kilo eksik goruyosun asil aldign 1 kilo sonra 2 bucuk kilo goruyosun sabahta bi bucuk gozukuyo 1 kilo oynuyo yani moralini bozma allhtan ise yariyo benim ark bi ay kullandi gram almadi bi kutu alip denemk lazim iste

KIZLAR BUGÜN LİSEDEN ARKADAŞIMI GÖRDÜM.YAKLAŞIK 2 YILDIR GÖRÜŞMÜYORUZ.
O DA BENİM GİBİ ÇOK ZAYIFTI.OLDU OLASI ZAYIFMIŞ ODA HİÇ KİLO ALAMIYORDU.
BUGÜN GÖRDÜM ACAYİP GÜZELLEŞMİŞ KİLO ALMIŞ :) ONUN ADINA ÇOK SEVİNDİM.
BENDE GNC NİN TOZUNU KULLANIYORUM BİR HAFTADIR 1 KİLO ALDIM DEDİM.
ONA NASIL KİLO ALDIĞINI SORDUM.
HANİ ŞU TOZ NESQUİKLER VARYA ONDAN KULLANMIŞ MEĞER...
100 GRAMI 400 KALORİYMİŞ SÜTLE KARIŞTIRINCA 500 600 Ü BULUYORMUŞ.
GÜNDE 3 PORSİYON İÇİYORMUŞ.
1. PORSİYONU GÜN YARISINDA(ÖĞLEN) DİĞER İKİ PORSİYONUDA GECE İÇİYORMUŞ.
YANİ GÜNDE TOPLAM 1800 KALORİ ALIYORMUŞ EXTRADAN...
AYDA 90 LİRASI GİTMİŞ BU NESGUİKLERE.
2 AYDA 8 9 KİLO ALMIŞ.
GNC BİTSİN BENDE NESQUİK E BASLIYACAĞIM :) FAYDASI OLURSA HABER VERİRİM.
MANTIKLI GELİYO AÇIKÇASII.
ÇİKOLATALISI ÇİLEKSİ VARR :KK70: ve tadı süperrrrr. daha önce içmiştim.

Nesquikle günde 1800 kalori ( 1 ay boyunca) 190 liraya geliyor.
Gnc ise günde 2200 kalori ( 15 gün) 145 liraya geliyor. Eğer yarım ölçek kullancaksanız ; 1100 kalori (30 gün boyunca) 145 liraya geliyor....

offffffff bugun regl oldum bütün kilolar gitti ya....:KK14:

sanki hergun tuvalete çıkıyorum yetmezmiş gibi....

offf bıktım yaaaaaaaaaaa

Son düzenleme:
bende 1 haftada sadece 1 kilocuk alabilmişim çok üzgünüm :KK14: ayda 4 kilo almakta tabiki güzel.ama sanki hiç kilo alamadım bu 1 kilo şişkinlik falan gibi geliyo.her hafta 1 kilo almayada razıyım ben umarım 2.hafta yine 1 kilo almış olurum.aynı kiloda görünürsem herşeyden umudumu kescem artık :KK43:

sanıyorum ki bu ürün yağ eşiğimi güçlendiriyor ...

yani düzenli beslenmeme rağmen, sigaraya rağmen regl olmama rağmen aynı kiloda olmama rağmen popom azcık büyüdü:KK9:

kızlar bende tüm doktorlara gittim tüm testleri yaptırdım ama hicbir sağlık problemim yok saglık sorunum yok cıkmıyor hicbirşey aksine kansız değilim demir eksikliğimde yok witaminsizliğimde yok sadece metapolzmn hızlı erityorsun demşti doktor bana acele etme evlennce kilo alırsın sen dedi bana ama suan her gören sana ekmek yedirmiyorlar mı diyor dalga konusu oldum iyice sinirlerim bozuluyor bende kilo almak istiyorum yaa bende bu ürünü kullanmak istiyorum kullanmam gereken ürünü birisi bana adını tam olarak yazabilir mi ?

kızlar bende tüm doktorlara gittim tüm testleri yaptırdım ama hicbir sağlık problemim yok saglık sorunum yok cıkmıyor hicbirşey aksine kansız değilim demir eksikliğimde yok witaminsizliğimde yok sadece metapolzmn hızlı erityorsun demşti doktor bana acele etme evlennce kilo alırsın sen dedi bana ama suan her gören sana ekmek yedirmiyorlar mı diyor dalga konusu oldum iyice sinirlerim bozuluyor bende kilo almak istiyorum yaa bende bu ürünü kullanmak istiyorum kullanmam gereken ürünü birisi bana adını tam olarak yazabilir mi ?

gnc weight gainer 2200 :)))

bugün 9.gün olcak hala sadece 1 kilo almış görünüyorum.bu ürün bende hiç bi işe yaramıyo galiba.bu 1 kiloyuda yemeklerime çok dikkat ettiğim için aldığımı düşünüyorum.ben ayda 4-5 kilo alcağımı düşünüyodum.ama sadece 2 kilo falan alcam galiba.onuda alabilirsem........

tamamen hayal kırıklığı yaşıyorum :KK14: diğer kullanan arkadaşlar nerde? acaba onlarda bi gelişme var mı?

canım nasıl kullandığını anlatır mısın?

sabah ve akşam 1 bardak süte 1 ölçek şeklinde kullanıyorum.saatlerinede o kadar dikkat ediyorum.her gün tam aynı saatte içiyorum.hatta aynı dakikada.ama yok olmuyor :KK43: bende bi işe yaramadı malesef :KK14:

sabah ve akşam 1 bardak süte 1 ölçek şeklinde kullanıyorum.saatlerinede o kadar dikkat ediyorum.her gün tam aynı saatte içiyorum.hatta aynı dakikada.ama yok olmuyor :KK43: bende bi işe yaramadı malesef :KK14:

Vallahi 100 kez yazdım ama demek anlamak istemeyen anlamıyor arkadaşım sahah içme içme.

1. Sabah güzel bir kahvaltı ya da işyerinde yenilen tosttan sonra mutlaka fındık yada ceviz bir avuç yiyin

2. normal bir öğle yemeği yiyin

3. güzel bir akşam yemeği yiyin

4.çayınızı normal şekerli,yemeğinizi normal tuzlu yiyin.mutlaka gün içerisinde sebze ya da meyve,et ve ekmek yiyin.asla sadece çorba içmeyin ya da makarna yemeyin.tabii ki bunlarıda yiyin ama bunları tek basına öğün yapmayın.

5.Ürününüzü gece uyumadan hemen önce 500 ml yağlı süt ile hazırlıyıp, mutlaka bir dilim kek yiyerek için.(mutlaka yatağa girmeden ve kek ile)

6.asla sabahları ürün içip kendinizi ürünle şişirmeyin.

7.akşam yemeklerinden sonra mutlaka çerez,kurutulmuş meyve tüketin

8.uzun süre sizi tok tutacak lifli sebze ve meyveleri az tüketin hatta ürünü kullanırken hiç tüketmeyedebilirsiniz.

9.asla kendinizi kısıtlamatın yeme içme konusunda.En az 6 saat günlük uyuyun

Arkadaşım 5. madde hariç hayatında hiç bir şey değişmiyor ve sen bu şekilde ürünü kullan,kilo almazsan tanışalım yüzüme tükür.(2 ayda en az 6 kilo)

bende 1 haftada sadece 1 kilocuk alabilmişim çok üzgünüm :KK14: ayda 4 kilo almakta tabiki güzel.ama sanki hiç kilo alamadım bu 1 kilo şişkinlik falan gibi geliyo.her hafta 1 kilo almayada razıyım ben umarım 2.hafta yine 1 kilo almış olurum.aynı kiloda görünürsem herşeyden umudumu kescem artık :KK43:

Bir haftada bir kilo almışsın,kilo alamayan biri olarak,anlamadım neyin hayal kırıklığını yaşıyorsun:KK35:

Bir haftada bir kilo almışsın,kilo alamayan biri olarak,anlamadım neyin hayal kırıklığını yaşıyorsun:KK35:

beni yanlış anladığınızı düşünüyorum.ben kilo alamadım derken asla sizi suçlamıyorum.siz denemiş ve memnun kalmışsınız,burda paylaşmışsınız fikirlerinizi.ürünü kullanıp kullanmamak benim elimdeydi ve kullanmak istedim.ama diğer arkadaşlarıda bilgilendirmek adına bende burda fikirlerimi paylaşıyorum.ürün bende hiç bir etki yapmadı.10 gün geçti sadece 1 kilo almış görünüyorum hatta o 1 kilo bile ara sıra gidip geliyor.ikinci haftada 1 kilo alabilmiş olsaydım tamam bu ürün işe yaradı diyebilirdim fakat ben 2. haftada olmama rağmen net olmayan 1 kilo gözüküyor.ürün bitmek üzere ayrıca.hemde orada dediklerinizin hepsini zaten uyguluyorum 5.madde hariç.ben güzel bi kahvaltı yaptıktan sonra üstüne içiyorum.öğlene kadar sindirmiş oluyorum zaten hepsini.günde 2 kere kullanmam daha hızlı kilo alabilmeme yardımcı olurdu fakat bende işe yaramadığı için kilo alamadım.

beni yanlış anladığınızı düşünüyorum.ben kilo alamadım derken asla sizi suçlamıyorum.siz denemiş ve memnun kalmışsınız,burda paylaşmışsınız fikirlerinizi.ürünü kullanıp kullanmamak benim elimdeydi ve kullanmak istedim.ama diğer arkadaşlarıda bilgilendirmek adına bende burda fikirlerimi paylaşıyorum.ürün bende hiç bir etki yapmadı.10 gün geçti sadece 1 kilo almış görünüyorum hatta o 1 kilo bile ara sıra gidip geliyor.ikinci haftada 1 kilo alabilmiş olsaydım tamam bu ürün işe yaradı diyebilirdim fakat ben 2. haftada olmama rağmen net olmayan 1 kilo gözüküyor.ürün bitmek üzere ayrıca.hemde orada dediklerinizin hepsini zaten uyguluyorum 5.madde hariç.ben güzel bi kahvaltı yaptıktan sonra üstüne içiyorum.öğlene kadar sindirmiş oluyorum zaten hepsini.günde 2 kere kullanmam daha hızlı kilo alabilmeme yardımcı olurdu fakat bende işe yaramadığı için kilo alamadım.

o kadar yiyebilyorsan üstüne de ürünü kullanıyorsan nasıl kilo almassın ki o kadar karbonhidrat nereye gidecek.istifra mi ediyorsun?

her yemekten sonra tuvalete giden arkadaş bile iki haftada 2 kilo aldı.

Son düzenleme:
X