Yoğunum diyip yazmayan insan

29 yaşındaysanız bu bayat yalanları yemeyecek olgunlukta olmanız lazımdı. Ayrıca ne bu evlilik acelesi? Bu gidişle yanlış insanla evleneceksiniz sonra yine buraya konu açacaksınız

29 yaşındaysanız bu bayat yalanları yemeyecek olgunlukta olmanız lazımdı. Ayrıca ne bu evlilik acelesi? Bu gidişle yanlış insanla evleneceksiniz sonra yine buraya konu açacaksınız
Çok doğru. evleneyim evleneyim yeterki evlenecek biri olsun dersen yanlış evlilik yaparsın.İki gün sonra kocam şöyle böyle diye şikayet eden başlıklar açarsın kısaca mutlu olamazsın ve boşanırsın.Lütfen acele etme doğru insan için bekle.

Çok doğru. evleneyim evleneyim yeterki evlenecek biri olsun dersen yanlış evlilik yaparsın.İki gün sonra kocam şöyle böyle diye şikayet eden başlıklar açarsın kısaca mutlu olamazsın ve boşanırsın.Lütfen acele etme doğru insan için bekle.
Bazen ne kadar istersen diretirsen o kadar olmuyor. Sonra diyorsun ki iyi ki olmamış. Önceden böyle söyleyenlere sinir olurdum ama haklılarmış, büyüdükçe anlıyorum.

Bazen ne kadar istersen diretirsen o kadar olmuyor. Sonra diyorsun ki iyi ki olmamış. Önceden böyle söyleyenlere sinir olurdum ama haklılarmış, büyüdükçe anlıyorum.
Her şeyde var bir hayır. olacak olan zaten oluyor olsun diye zorladığın Hiçbir şeyden hayır gelmiyor sen bizi dinle büyük ihtimal yaşın da küçük evleneyim evleneyim diye zorlayıp başını yakma

Her şeyde var bir hayır. olacak olan zaten oluyor olsun diye zorladığın Hiçbir şeyden hayır gelmiyor sen bizi dinle büyük ihtimal yaşın da küçük evleneyim evleneyim diye zorlayıp başını yakma
yaza evleniyorum, her şey kendiliğinden oldu ilerledi gitti ben de anlamadım 😂 zaten ben de o yüzden söylemiştim. öncesinde konuştuğum herhangi biriyle iyi ki ilerlememiş diyorum şimdi. ben de çok inat ediyordum bir şey olacaksa hemen olmalı niye olmuyo ki nasıl olmaz diye😂

Güzellik yazan heriften bir nane olmaz. Paçalardan samimiyetsizlik akıyor. Engelle geç.
Ayrıldık zaten ve yazdığı mesaj
“ sorun artık senlik değil benlik
Sana yaşattıklarım içinde özür diliyorum
Ben sana daha kötü gelirim
Geçen çok kötü oldun
Uzun bi ilişki olsaydı bi şekilde yine bitseydi nasıl kaldırcaktın ben ilişki düşünmüyorum işime odaklanmak istiyorum sadece

Babasından cekinecek kadar muhafazakar ama sizinle gorusecek kadar modern!
Aklıma kizilcik şerbeti Fatih geldi o kafada ben her halti yerim modunda evlenilecek/eglenilecek kiz ayrımı yapar sizi de oyalıyor hic gerek yok kestirip atın sonra cok üzülürsünüz
Haklı çıktınız beni yalanımı yakaladı dün yazdım tekrar özür dileyip bunu yazdı

“sorun artık senlik değil benlik
Geçen çok kötü oldun
Uzun bi ilişki olsaydı bi şekilde yine bitseydi nasıl kaldırcaktın ben ilişki düşünmüyorum işime odaklanmak istiyorum sadece

Merve maşallah hızına yetişilmiyor. Bir ay önceki arabasız, fakir çocuktu. Onu terk edip arabalısını bulmuşsun ama biraz daha dikkat. Bak elinden kaçtı.
Son olarak bir aydan az süredir görüştüğün adamla nasıl evlilik düşünüyorsun anlamıyorum. Tek derdin arkadaşlarım evlendi benim de evlenmem lazım olmasın lütfen. Hem daha çok gençsin hem de o şekilde hata yaparsın.
Evlilik düşünmüyordum ki hemen kendisi sürkeli o konuyu açıyordu hatta ben diyordum ne evliliği daha her şey yeni bu muhabbetlere girmek için

Uyumsuzsunuz ve size şunun garantisini verebilirim ailesi muhafazakar bir kız bulsa bu adam sizi anında terkeder sonra da o buldukları kızla evlenir. Evlilik düşünmüyorum diye bir şey yok aslında sadece sizinle düşünmüyor. Gönderdiği random da çok itici sonuçta orda bir rahatsızlığınızı belirtiyorsunuz. Çok meşgul olsa da şu an çok meşgulüm diye yazmak zor olmasa gerek. İlişkiniz adeta biteceği baştan belli olan ilişki. Kırıcı olduysam kusuruma bakmayın lakin bunları söylemeliydim.
Bi yalanımı yakaladı buluştuğumuzda ben sonrasında özür dilemek için yazdım çünkü sessiz kaldı verdiği cevap bu şekilde.
” sorun artık senlik değil benlik
Geçen çok kötü oldun
Uzun bi ilişki olsaydı bi şekilde yine bitseydi nasıl kaldırcaktın ben ilişkiden uzak durmak istiyorum bi süre sadece işime odaklanacağım”

"sorun sen degilsin benim" erkekler su klise sozden vazgecmedi. ben annemin buldugu bi kizla evlenirim sen kriterlerime uygun degilsin demiyor veya yedekteki daha cok uygun bana demiyor da. sorun gercekten siz degilsiniz karsidakinin ne istedigini bilmemesi. ayrica neyi muhafazakar anlamadim. muhafazakar adam boyle askimli maskimli konusmaz hemen.

"sorun sen degilsin benim" erkekler su klise sozden vazgecmedi. ben annemin buldugu bi kizla evlenirim sen kriterlerime uygun degilsin demiyor veya yedekteki daha cok uygun bana demiyor da. sorun gercekten siz degilsiniz karsidakinin ne istedigini bilmemesi. ayrica neyi muhafazakar anlamadim. muhafazakar adam boyle askimli maskimli konusmaz hemen.
Ben onun yüzünden kendimi suçladım durdum yalanımı yakaladı güveni sarsıldı diye bitirdi ama hiç öyle değil durum zaten bahanesi varmış

Telefonunu kontrol etmiştim her şeyini öyle bi durum olsa anlardım

Telefonu kontrol edince ne oluyor ki, karşı taraf profesyonelse dikkatli davranır. Gizlenen uygulamalar olduğu gibi, görüştüğü diğer insanlara da "benim kızla görüşüp sepetleyip sana yazacağım" da diyebilir. Bu tarz şeyleri yapan da, yapanı kabul eden de çok var. :bicak:

Telefonu kontrol edince ne oluyor ki, karşı taraf profesyonelse dikkatli davranır. Gizlenen uygulamalar olduğu gibi, görüştüğü diğer insanlara da "benim kızla görüşüp sepetleyip sana yazacağım" da diyebilir. Bu tarz şeyleri yapan da, yapanı kabul eden de çok var. :bicak:
Bilmiyorum ama yalan söylediğim için kendimi de hatalı görüyorum

X