Yoğunum diyip yazmayan insan

merveicx

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Mart 2019
1.247
128
26
Erkek arkadaşımın ailesi çok muhafazakar. Dün buluştuk gayet iyiydik. Sonra dedi ki babam buralarda olabilir. Ee dedim olsun görsün ne olacak. Görürse sıkıntı dedi. Bizim aile hemen evlilik istiyor. Babam görse ne zaman evleneceksin der ben de şu an o kafada değilim. Genel olarak evlilik düşünmüyorum dedi. Benim suratım düştü bu konuşmadan sonra. Her buluştuğumuzda bu arada yakınlaşma oluyor. Ve güya ilk yakınlaştığı kız benmişim. Büyüme yetişme tarzı buymuş. Bunu da söyledim cinsellik için mi eğer öyleyse bitirelim dedim. Hayır tabiki sana hislerim var olmasa bu da olmaz vs dedi. Bugün de ilk kez tüm gün mesaj atmadı bu konuşmalardan sonra. Normalde uyanır uyanmaz yazardı. Bugün içinde yarın görüşürüz okul çıkışında senin demişti. Konuşmaların son halini atıyorum ve fikirlerinizi almak istiyorum.
Güncelleme: Son buluştuğumuzda bir yalanımı yakaladı ve düşünücem zaman ver dedi bana. Ben de tekrar özür mesajı attım. O mesajdan sonra bunu yazdı ve bitirdi.

“sorun artık senlik değil benlik
Sana yaşattıklarım içinde özür diliyorum
Ben sana daha kötü gelirim
Geçen çok kötü oldun
Uzun bi ilişki olsaydı bi şekilde yine bitseydi nasıl kaldırcaktın. Ben artık ilişkiden uzak kalmak istiyorum şu an sadece işime odaklanacağım. “

Eklentiler

• 483622E6-DA75-430A-98A2-5C0ACEDB42BD.jpeg
    483622E6-DA75-430A-98A2-5C0ACEDB42BD.jpeg
    134,1 KB · Görüntüleme: 1.150
  • 1C5C58C1-BC98-433D-AE9D-929A2CBDC11E.jpeg
    1C5C58C1-BC98-433D-AE9D-929A2CBDC11E.jpeg
    180,1 KB · Görüntüleme: 1.149
  • 52694698-7F6F-4060-98F2-0FFB94C50B0F.jpeg
    52694698-7F6F-4060-98F2-0FFB94C50B0F.jpeg
    209,9 KB · Görüntüleme: 1.147
Son düzenleme:
Erkek arkadaşımın ailesi çok muhafazakar. Dün buluştuk gayet iyiydik. Sonra dedi ki babam buralarda olabilir. Ee dedim olsun görsün ne olacak. Görürse sıkıntı dedi. Bizim aile hemen evlilik istiyor. Babam görse ne zaman evleneceksin der ben de şu an o kafada değilim. Genel olarak evlilik düşünmüyorum dedi. Benim suratım düştü bu konuşmadan sonra. Her buluştuğumuzda bu arada yakınlaşma oluyor. Ve güya ilk yakınlaştığı kız benmişim. Büyüme yetişme tarzı buymuş. Bunu da söyledim cinsellik için mi eğer öyleyse bitirelim dedim. Hayır tabiki sana hislerim var olmasa bu da olmaz vs dedi. Bugün de ilk kez tüm gün mesaj atmadı bu konuşmalardan sonra. Normalde uyanır uyanmaz yazardı. Bugün içinde yarın görüşürüz okul çıkışında senin demişti. Konuşmaların son halini atıyorum ve fikirlerinizi almak istiyorum.
Konuşmaya zaman yokta spora zamanı var mı yani
Sizde meşgul gibi takılın bence

Erkekler duygusal bağ olmadan gayette cinsellik yaşıyor o olmasa bu olmaz demesi çok inandırıcı gelmedi.Vakti olmadığına da inanmıyorum 2 dk yazmak zor değil isteyen tuvalette bile yazar.Adam evlenmek istemiyor sizi oyalamasına izin vermeyin ayrılın bence.Randomu da çok itici sjsjsjsj bu ne be

Peki adam genelde mi evlilik istemiyor sizinle mi evlilik istemiyor? Evlilik istemiyorsa sizinle takılmak istiyor bence. Bana bu konuşma çok itici geldi. Yolda sokakta karşına kim çıkarsa çıksın km görürse görsün "sevdiğim kadın" diyemiyorsa orda sıkıntı vardır.Bir de bu tipler sana bana evlilik düşünmez ama olmadık zamanda pat diye nişanlandıklarını/evlendiklerini duyarız.

Erkekler duygusal bağ olmadan gayette cinsellik yaşıyor o olmasa bu olmaz demesi çok inandırıcı gelmedi.Vakti olmadığına da inanmıyorum 2 dk yazmak zor değil isteyen tuvalette bile yazar.Adam evlenmek istemiyor sizi oyalamasına izin vermeyin ayrılın bence.Randomu da çok itici sjsjsjsj bu ne be
Vakit olayına zaten ben de inanmadım. Dün hediye aldım verdim ona bile özen göstermedi en çokta orda kırıldım

Peki adam genelde mi evlilik istemiyor sizinle mi evlilik istemiyor? Evlilik istemiyorsa sizinle takılmak istiyor bence. Bana bu konuşma çok itici geldi. Yolda sokakta karşına kim çıkarsa çıksın km görürse görsün "sevdiğim kadın" diyemiyorsa orda sıkıntı vardır.Bir de bu tipler sana bana evlilik düşünmez ama olmadık zamanda pat diye nişanlandıklarını/evlendiklerini duyarız.
Güya genel düşünmüyormuş beni galiba ailesine de uygun görmüyor ailesi dindar ben açık

Merve helal olsun kız sana. Ben senin aşk hayatını takip edemiyorum. 1 ay önce eski sevgiline yazmıştın ve o sıra yanlış hatırlamıyorsam içine bir türlü sinmeyen ama ayrılmadığın bir sevgilin vardı. Ara ara eskileri yoklayıp mesaj atmalarını saymıyorum bile.

Bende hatlar karıştı artık. Bu yeni mi? Yoksa eskilerden mi?

Erkek işte ne dicek senden başka kimseyle yakınlaşmadım diyor böyle birşeye inanacak kadar saf değilsinizdir umarım?

benim esim çok yoğun bir işte çalışıyor. hatta ilk tanıştığımızda ‘ben mesajlara hemen dönemeyebilirim çünkü çoğu zaman müsait olmuyorum’ demişti. ona rağmen 5 dklık işi bile olsa bi beş dk bekle işimi halledip gelicem derdi ve tam dediği sürede geri dönerdi. hatta sevgili olduktan sonra benim gec cevap vermemi sorun etmeye başladı 😂 yani size değer veren bir fırsat bulup yazar, arar.

çocuk bana umırsamaz ve itici geldi. benim esim ne kadar mesgul olursa olsun geleyim kapıdan bi 5 dk göreyim o bile yeter kafasındaydı. zaten içinizde sizi huzursuz eden bir sey varsa emin olun yürümez bu ilişki. size değerli olduğunuzu, sevildiğinizi hissettiren bir insanla olun. yazık harcadığınız zamana.

X