Yüksek kiloda hamile kalanlar bi toplanalım

Ne guzel hamile kalmissinz kiloya ragmen.ben tup bebege basladim ilk denene olmadi.doktor syrekli kilo ver kilo ver.esimde kilo sebebiyle olmadigini dusunuyor doktor ole soyleyince.onun baskisida üzüyor. Bir sıkntı yok ikimizdede ama olmuyor tek skntj benim kilom algisi olustu.ikinci denene icin birax kg vereyim diye diyete basladim cok iradesizim. 88 kg anca indim kac aydir 93 den.o kadar bununla doluki kafam
Kilo evet kötü ama ben erken doğum yaptım nedeni kilom değildi. Erken suyum geldi. Üzülmeyin bana da çocuk zor olur demişlerdi oldu. Nasipte varsa bir zamanı vardır. Eşinizle bu konuyu konuşun size bu şekilde hissettirmemeli. İnsan hamileyken yaşadıklarını asla unutmuyor ki hamile kalma sürecinde de bunlar sizi yaralar

Merhabalar. Kilo verme sürecindeyken hamile kaldım. Şişko bir gebe olmak çok zormuş moralim o kadar bozuk ki. Ultrasonda güzel görüntü olmuyor, doktorlar klinik vaka gibi davranıyor bir sürü kötü şey duydum. İlk gebeliğim ve beni anlayacak bu şekilde doğum yapan kişilerin desteğine çok ihtiyacım var. Uzaktan bu forumu takip ediyordum burda insanların birbirine olan desteği çok güzel. 118 kg hamile kaldım şu an 114 kgyim 18 haftalık gebeyim. Cinsiyeti bile tam göremediler ne yapacağım ben böyle sürekli
Kötü muamele mi göreceğiz kilolu olduğum için. Nolur yeme ver demeyin ailemde de herkes kilolu küçük porsiyon yememe rağmen hep kilo problemim oldu. Kocaeli gebzedeyim 3 doktor gezdim o kadar yoruldum ki doktorların bu muamelesinden tek kilolu hamile kalan benmişim gibi davranılması beni çok üzüyor
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Ben 92 kilodayım 40 yaşında. Bebek istiyorum ama kilo veremedim. Diyetisyene başladım inşallah bir çözümü olur ve ben de bebişimi kucağıma alırım 🤲

Zaman çabuk geçmiş, en son yazdığımda 10. Haftadaymışız 🙈 Güncelleme yapayım o zaman 28. haftadayız ve toplam 2.5 kilo aldım. Kilolu hamile kaldım, hatta bu süreçte insülin direnci çıktı bende ama dikkat ettim sürekli ve en önemlisi hareket ettim. Hamile kalma sürecinde de akışına bıraktım ben, öncesinde folik asit kullandım ve doktorum çatlama için hap verdi. 3. ayımda hamile kaldım kiloya rağmen. Kafanıza takmayın, doğru zamanda gelsin bebişiniz sağlıkla inşallah 🤲🤲

X