Yumurta ve Sperm Donasyonu ile Tüp Bebek

Kızlar merhaba, tedaviye başladım. Kıbrıs’a gitmeye gün sayıyorum bugün rahim kalınlığına baktik 7mm çıktı. Doktorum Salı tekrar olctur ilacın dozunu artıralım şimdi defi. 7 normal değil miydi? Siz kaçla transfer oldunuz.
Hergün 1 bardak nar suyu iç, %100 olanlardan ben ikincide 10’günni gitmeden içmiştim. Daha iyiydi kalınlık , bu platformda çok söyleyen olmuştu

Hergün 1 bardak nar suyu iç, %100 olanlardan ben ikincide 10’günni gitmeden içmiştim. Daha iyiydi kalınlık , bu platformda çok söyleyen olmuştu
İçmeye başladım. 5 gündür içiyorum. 8.3 olmuş. Kıbrıs’ta farklı çıkar mı bilmiyorum. Bu kalınlık transfere uygun mu onu da bilmiyorum. Sabah 2 akşam 2 birde yatmadan fitil var kalınlaşsın diye.

Herkese Merhaba, cerrahi işlem ile yumurtalıkları alınmış kadınlarda yumurta donasyonu uygulanıyor evet ama benim durumumda hiç hamile kalmış birileri var mı ? Önümüzdeki hafta HiT ile görüşmeye gidecem sadece rahmim kaldığı için hgs istemediklerini belirttiler. Daha önce 10 tüp bebek denemem var aslında çok hakim olduğum konular ama cerrahi menopoz benim için çok yeni bir dönem olduğu için sormak istedim. Bu yolda emek veren arkadaşlarım dualarım sizlerle 🙏

Kızlar acil yardım eder misiniz.
Progesteron iğnesi bir kalçadan bir de göbekten varmış. Göbekten olan Türkiye’de pahalıymış ve yazdirilamiyirmus. Kalçadan olan devlet karşılıyor. Siz ne kullandınız acaba?

Kızlar Merhaba
Sizce transfer adet başlangıcından itibaren kaçıncı güne kadar olmalı? Sizlerin transferi ne zaman olmuştu?

Kızlar bende pazar günü gidiyorum Kıbrıs’a. Cumartesi de transferim yapılacak. 8.3 ölçülmüştü rahim en son. Umarım iyidir. Buradakilerin tavsiyesi ile bir haftadır nar suyu içiyorum. Ne zamana kadar içicem. Kıbrıs’ta da bulabilir miyim ya da burdan gidince artık bırakıyor muyum
Hepimizin gönlüne göre olsun ins hersey

Benimde adetin 24.gunu gerçekleşiyor transferim. 15-20 gün sürüyor demişlerdi ama Rahim kalınlığına göre vs de değişiyor sanırım.

Kızlar bende pazar günü gidiyorum Kıbrıs’a. Cumartesi de transferim yapılacak. 8.3 ölçülmüştü rahim en son. Umarım iyidir. Buradakilerin tavsiyesi ile bir haftadır nar suyu içiyorum. Ne zamana kadar içicem. Kıbrıs’ta da bulabilir miyim ya da burdan gidince artık bırakıyor muyum
Hepimizin gönlüne göre olsun ins hersey
İnşallah herşey gönlünce olur.trasferinde iyi geçsin canım

Benimde adetin 24.gunu gerçekleşiyor transferim. 15-20 gün sürüyor demişlerdi ama Rahim kalınlığına göre vs de değişiyor sanırım.
Dediğiniz gibi sanırım rahim durumuna göre değişiyor. Allah'ım kucağınıza almayı da nasip etsin. Eski mesajlarınızı okudum sizde de memurluk var sanırım. Kurumdan izin aldınız mı süreç nasıl ilerliyor.

Dediğiniz gibi sanırım rahim durumuna göre değişiyor. Allah'ım kucağınıza almayı da nasip etsin. Eski mesajlarınızı okudum sizde de memurluk var sanırım. Kurumdan izin aldınız mı süreç nasıl ilerliyor.
Kurumdan izin almadım, bildirim yapma zorunluluğumuz var zaten izin değil. Kıbrıs için de gerek duymadım.gerek yok bence açığa vermeye

X