Yuvalarımıza bir nefes eklemek için dua kardeşliğı

Hala yatışa devam 23 gündür yatıyorum pazartesi kontrolüm var inşallah kanama alanı geçmiştir bebegim iyidir çok merak ediyorum onu şimdilik agrım falan bir rahatsızlıgım yok.
Sadece ecopirine ara verdigim için tedirginim kanama alanı bitse de ilacıma başlasam rabbim evlatlarımızı korusun bize bagışlasın inşallah
Amin inşallah canım gönlünü ferah tut onu bu sefer herseyiyle eliyle koluyla göreceksin ve mükemmel bi duygu Rabbim herkese isteyen nasip etsin inşallah . Tekrar tekrar ultrason da görmek istiyor insan özlüyor eli kolu şekillendikce

Kızlar beni hatırlıyorsunuzdur belki bu topukta birlikte dua etmiştik bibirimize ben aşılama oldum aşılama ile hamile kaldım çok şükür ama daha çok yeni keseyi gorebilcmmi o bile belli degil çift çizgiyi görünce 2 3 gün agladim çok güzel bi duygu rabbim nasip etsin herkese
ayy hayırlı olsun canım gözün aydın çok sevindim

Kızlar beni hatırlıyorsunuzdur belki bu topukta birlikte dua etmiştik bibirimize ben aşılama oldum aşılama ile hamile kaldım çok şükür ama daha çok yeni keseyi gorebilcmmi o bile belli degil çift çizgiyi görünce 2 3 gün agladim çok güzel bi duygu rabbim nasip etsin herkese
Ay canim hatırlamaz mıyım seni. Gözün aydın olsun. Cok mutlu oldum. Rabbim sağlıcakla kucağına da almayı nasip rtsin. Hayırlı evlat olsun inşallah:)

Evet hatırladım canım cook cook cook sevindim Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah isteyen herkese nasip etsin. Harika cok mutlu oldum ❤

Evet hatırladım canım cook cook cook sevindim Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah isteyen herkese nasip etsin. Harika cok mutlu oldum ❤
Allah razı olsun cnm daha çok yeni bakalım keseyi görmeye gitcez nolur dualarınızı esirgemeyin ben herkese ediyorum diğerlerinden ne haber tülay dan flan hicgorusemedik

Bismillahirrahmanirahim tefiriciye 2. Listemiz .

1. annesinineseri annesinineseri Nurcan kızı Eser
Okudu

2. M Mirac440 Duygu okudu

3. Rakika Rakika Hatice kizi hanie
Okudu .

4. Kader_91 Kader_91 merve

5. Ezmu0810 Ezmu0810 Ezel
Kkudu

6.@Dil-i bitab Saliha
Okudu

7. H hayalalemiveben Melek
Okudu

8. icroc icroc Tuğba okudu

9. D darrbee BETUL

10) ftmclk ftmclk okudu

D darrbee için okuyoruz kader yine okumayacak ise arkadaşların okuma sayısinin üstune 444+ 49 adet eklemiş olacak dua sahibi arkadasimda 448 üstune 52 adet ekleyerek 500 adet okumuş olucak bizlerde yani 493 adet okumuş oluyorsunuz. Kader_91 bir sorunu var sanıyorum mutlaka haber verirdi yoksa . Böyle olsun listede kalsın son 2 kişi zaten . Perşembe bitsin inşallah

X