Yüz dolgusu yaptıranlar nerdesiniz?

Bence de yanak ve dudağa bölününce hiç birşey anlamazsın zaten bir yudum birşey 1cc :) Sadece yanak yaptır. İstanbuldaysan benim doktorumu da öneririm bir görüş fikir al en azından..
Yurt dışındayım canım ya çok mersi :KK51:

Bence de yanak ve dudağa bölününce hiç birşey anlamazsın zaten bir yudum birşey 1cc :) Sadece yanak yaptır. İstanbuldaysan benim doktorumu da öneririm bir görüş fikir al en azından..
Doktorun kim acaba? Ben ilerde danismak istiyorum. Simdiden tesekkurler :)

hanımlar çeneye yapılınca biraz uzatılabiliyor mu
Çeneye de yapılıyor, çene gerideyse veya küçükse dolgu güzel oluyor. Benim kuzenim yaptırdı çenesine ve burnuna güzel oldu ve sanırım dudak veya yanaktan daha uzun süre dayanıyormuş çenedeki dolgu, daha az hareketli bölge olduğu için diye duydum.

Bagdat caddesinde aplus poliklinikte yaptırıyorum, doktorum Ayten Yavuz. Bence bir tanış çok seversin.
Çeneye de yapılıyor, çene gerideyse veya küçükse dolgu güzel oluyor. Benim kuzenim yaptırdı çenesine ve burnuna güzel oldu ve sanırım dudak veya yanaktan daha uzun süre dayanıyormuş çenedeki dolgu, daha az hareketli bölge olduğu için diye duydum.

merhaba
Kuzeninizin çeneye dolgu maddesi yaptırdığını yazmışsınız. Kime yaptırdı acaba öğrenebilirmiyim?

Karar aşamasındayken bu sitedeki yorumları çok okudum ama şimdi yorum yapmak için üye oldum benim başıma gelen kimsenin, başıma gelmesin diye yazıyorum. Öncelikle şunu söylemek istiyorum estetik operasyon yaptırmak isteyen insanın kafasına taktığı kusuru gerçekten de kafasına büyüklüğü kadar büyük olmayabilir. etraftakilere hırçın davranıp ama yok ben boyle yaşayamam, daha mutlu olanlar var falan diye düşünmeye başlayıp doktor doktor gezenler iyice psikolojisini bozup etrafındaki insanları incelemeye başlayıp bakışı ve dünya algısı değişebiliyor ve bu saatten sonra ona gel ama amelyat masasından kalkmayabilirsin diye kağıtlar imzalatılmasını bile kabul ediyor hep güzellik için ama emin olun güzellikten önemlisi sağlık. Ben yüzüme ve alt bacagima dolgu yaptırdım kendi yağımdan aldırdım ve şu anda o kadar pişmanım ki ve bana bunu yapan doktor bu yöntemin gayet güvenilir olduğunu söyledi birçok hastasına yaptığını kendi yaptıkların ömür boyu kalıcı olduğunu söyledi, ameliyattan sonra internet sayfasından yağ enjeksiyonunun zararlarını yazan bir makale gördüm bu kişinin internet sayfasında gördüm düşünüyorum da bunun kalıcı dolgu olduğunu ispat etsem dava etsem adam bana sen kendin kalıcı istedin dese, hiçbir şey ispat edemem. internet sayfasına yazılmış yazı kalıyor söz uçuyor tabi.. Ilk önce aklima yatmadı diye birçok doktor gezdim aklım iyice karıştı en sonunda bıktım gözüme pratik geldi ve gittim operasyonu yaptım etrafındakileri duymadım görmedim söylenenlere kulak asmadım sonra memnun oldumu mu? Hayır! Aksine yüzünde garip şişlikler oluştu bakışlarım değişti yaşlanmak bile güzeldir emin olun insanın kusurlarıyla daha güzel, herkes profilden zaten zayıf yapay hiçbir şey doğal olduğu gibi güzel durmuyor. bir kişi bile memnun olmamışsa o kişi siz de olabilirsiniz bunu düşünün ama kumar gibi güzel olma ihtimali de var demeyin. Korkuyorum ya bana kendi yagimi koydugunu soyleyip kalici yapay dolgu yaptiysa, nasil ıspat edicem, etsem neye yariycak 1hafta gecti milim azalmadi yag olsa 24saat icinde cogunun ölmesi gerekmez miydi ilk gun canli kalmayi basaran %30 luk kısim belki ömur boyu kalabilir ama bende milim incelme yok..
Benim gece uykularım kaçmaya başladı eski fotoğraflarıma bakıp duruyorum, sonuç güzel olmuş olsaydı bile ben psikolojikmen kendimi iyi hissetmiycektim.. bunu kendime nasıl, niye yaptım bir sene sonra ne olacak iki sene sonra ne olacak diye düsunmekten kendimi alamiyorum..tövbe edip duruyorum Allah affetsin İnşallah kendime yaptıklarından dolayı beni daha fazla pişman ettirmesin, amin. dilerim bu yazıyı okuyan kişilere de bir faydam olur. Adı duyulmuş bile olsa birçok
estetik doktoruna güvenmeyin, çogu para peşinde yüzüne gülüp sıcak davranıp olacak deyip telkinler verip rahatlatanlar ameliyattan sonra yanınıza bile uğramıyor. Ben doktoruma çekincelerini şüphelerimi aktardığımda kanal kanal gezen internet sayfasında cep telefonunu yayınlayan cep telefonunu kendisi açan bu kişi ameliyattan sonra beni arama sekreteri mı ara dedi, bana açiklama bile yapmadi. siz siz olun gelecegi, olusabilecek komplikasyonları ogrenmeden, dusumeden narkoz almayın.
Ne güzel yazmissin canım.Çok geçmis olsunn.Ben payıma düseni aldim yazdiklarindan.Doğar buyur yaşlanir ve ölür..Yaşlanmakda güzel.Doğal surece karşı koyamayız bizler.

Burnuna yapınca burun Şekli düzeliyor mu ?

Doktorunuz kim? Ne kadar ödediniz?

Dolguda önemli olan kullanılan dolgunun markası arkadaşlar. Kaliteli bir ürün olursa ve doktor da işinde tecrübeli bir doktorsa sonuçlar çok güzel oluyor. Kendim ve bir çok arkadaşım dolgu yaptırıyoruz. Ben elmacık üzerine allık hattına 1 doz dolgu yaptırdım. Bir de dudak kenarlarındaki gülme çizgilerine yarım doz uygulama yapıldı. Juvederm marka kullanıldı. Çok güzel oldu, doğal görüntümü bozmadı. Bence ara ara bu tarz işlemlerle cildi canlı tutmak lazım :KK24:
nerede ve kime yaptırdınız.

bana da yanaklarımın çökük olduğunu ve yağ enjeksiyonu yaplabileceğini söyledi dr . izmirde bu işlemi en iyi yapabilecek dr ismi verebilecek var ı aranızda kızlar :KK66:

merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum dolgu için merak ettiklerinizi cevaplayabilirim ama yavaş yavaş:)
çünkü cumartesi günü dolgu yaptırdım kalıcı dolgu yani ortalama 5 yıllık..şuan için çok olumlu bir sonuç alamadım çünkü göz altlarım şiş daha.ama bir hafta on gün sonra tamamen normale döner dedi doktor onu bekliyorum yine yazıp bilgilendiririm sizleri :)

Ben de iki hafta öncesine kadar dolgu ve botoks hakkında araştırma yapıyordum. İşlemi yaptırdıktan sonra bilgi vermek istedim çünkü bir konuda arştırma yaparken en çok destek aldığım güvendiğim bir site..Bir yıldır çatık kaş ve alın çizgilerim ve hafif yanak düşmesi şikayetim vardı ve ameliyatsız çözüm arıyordum. Google böyle yazdığımda vshape yi gördüm. Pek fazla yorum yoktu ve bende bunun radyofrekans işlemi olduğunu anlamadım. Kadıköy'de bir güzellik merkezinde işlem yapılıyordu ve gitmeye başladım. 2 hafta aralıklı dört seans yapılıyordu ama güzellik merkezi kendi insiyatifinde her hafta çağırdı seans zamanı iki alet arada yalnızca ısıtıcı kullanılıyordu. 4 seans gittim seans ücreti 500 tl ayrıca avrupa yakasından gittiğim halde yol ücretlerini hesaba katmadan bana 2000 tl ve hayal kırıklığına maal oldu. Standart aletler dışında alnıma ütü denilen bir aletle işlem bile yapıldı ama nafile o anlık alnınız düzeliyor sonra eski rahatsız edici haline dönüyor. Neyse çok uzattım ama ben konu hakkında bilgi alamadığım için yaşadıklarımı anlatmak istedim. Sonra dolgu ve botoks konusunu araştırmaya başladım. Daha önce hiç yaptırmadığım için korkuyordum. Formda adı geçen Aylin Karanlığa gittim önce(akmerkez karşısı) benim için tek çözümün yağ enjeksiyonu olduğunu söyledi ve bir tane enjeksiyon örneği gösterdi 50 yaşında bir kadın elmacık kemikleri dudak yanak bölümüne yağ enjeksiyonu yapmışlar sankş yanaklara gerçekten birer elma konmuş gibi olmuş. Korkunç görünüyordu. Benim istediğim o değildi. Ayrıca doktor hiç güven vermedi. gittiğimde yoktu sonra geldi ağzında bir sakız iticiydi. Gerçi önemli olan profesyonel olması güven vermedi. Birde kullandığı dolgu teosyal markaydı ve forumda okuduğum kadarı ile pek önerilmiyor. Ancak çok moralimi bozdu bu durum bir sürü işlem saydı. Sonra Tunç Tiryaki ve Güner Uysal hakkıda araştırma yapmaya başladım. Güner uysal kalıcı dolgu yaptığı için Onda karar kıldım. 10 nisanda bilgi almak için gittim.Yeri Nişantaşı'nda iki kişi hariç çalışanlar devlet hastanesi çalışanı gibi suratsız ama Güner Bey olumlu rahat hissettiren bir insan(çalışanları takmayın yani) derdimi anlattım yanaklarım için gözaltı elmacık ve nazobial bölge dolgusu dedi(ama elmacıkla göz altını yapınca nazobial seni daha az rahatsız edecek dedi ayrıca) alnım için botoks dedi. İşlem için yüzüme krem sürülmedi ağrı eşiğim düşük olduğundan dogu biraz ağrılı oldu nazobial bölgeye dayanamadım hatta canım öyle tatlıki ağlamaya başladım:) Güner beyde nazobial bölgeyi bırakalım kontrole geldiğinde istersen yaparız dedi.Arkadaşlar çok uzattım biliyorum ama ben net detay hiç bir yazıda bulamamıştım kusura bakmayın.. Sol göz altımda iki mor iğne izi oldu Yüzüm şişti biraz işlem sonrası bir antibiyotik yazdı ve 3 gün yüzünü yıkamak bile yok dedi duş falan hakketire... Kapatıcı ile morlukları hallederim dedim makyajda yok dedi(formda kapatıcı kullandığını söyleyenler vardı) Sonra yüzüm özellikle gözaltım feci şişti gözlerimden yanaklarımı görebiliyordum ancak 4.günden sonra şişler inmeye başladı göz altlarından dolayımı öyle şişti botoksla beraber diyemi anlamadım botoks yalnız yapıldığında böyle şişlik yapıyormu onu da bilmiyorum. Ama bir arkadaşın daha önce dedği gibi ilk 4 gün sağlam dayak yemiş gibiydim. Sonuca geleyim. Botoksu bu zaman kadar yaptırmadığım için pişmanım gerçekten alnım çok iyi oldu. Nazobilal çizgim hafifledi ama yanaklarımın bşraz daha dolgun kalmasını isterdim belki ilave yapılması gerekebilir 22 nisanda kontrolüm var bakalım doktor ne yorum yapacak şunu bilirsiniz fotoğraf çektiğimdeki sönmüş yüz gitti gerçekten. Ama tam istediğim sonuçta bu değildi. Şimdi nazobial bölgeye yaptırırsam ve bu derece şişerse diye korkuyorum çünkü yüzümü gözlükle kamufle ettim büyük oranda. Birde işlemden birgün sonra dehşet ağrım oldu iğne yerlerinde kan sulandırıcı özelliği olmayan bir ağrı kesici alın ben korkudan alamadım sonra arayıp sordum biraz buz kompresi ve ağrı kesici alabilirsin dediler bir tane aldıktan sonra ikincisine ihtiyaç durmadım(bu da ek bilgi olsun) sevgiler :)
Ayrintili yapmaniz cok guzel bir dusunve bence olumlu olumsuz herseyi yazmissiniz . ben dolgu degil ama yag enjeksiyonu yaptirdim ben hic aci cekmedim krem surdu bana .ve yag enjeksiyonu dolgudan daha aci. Verici bir islem . ayrica ben ertesi gun dus aldim .

Ayrintili yapmaniz cok guzel bir dusunve bence olumlu olumsuz herseyi yazmissiniz . ben dolgu degil ama yag enjeksiyonu yaptirdim ben hic aci cekmedim krem surdu bana .ve yag enjeksiyonu dolgudan daha aci. Verici bir islem . ayrica ben ertesi gun dus aldim .
Kime yaptırdınız yağ enjeksiyonunu ve yüzünüzde nereye. Ben göz altı alın ve yantaraf şakaklara biraz da yanağa yaptırmak istiyorum ama Türkiye’deki estetik anlayışı hiç uymuyor bana.g.kore tarzı daha genç çocuksu ifade istiyorum.gidemezsem mecbur burda yaptıracağım. Bir iki doktor var aklımda.

merhaba arkadaşlar siteye yeni üye oldum dolgu için merak ettiklerinizi cevaplayabilirim ama yavaş yavaş:)
çünkü cumartesi günü dolgu yaptırdım kalıcı dolgu yani ortalama 5 yıllık..şuan için çok olumlu bir sonuç alamadım çünkü göz altlarım şiş daha.ama bir hafta on gün sonra tamamen normale döner dedi doktor onu bekliyorum yine yazıp bilgilendiririm sizleri :)
Merhaba. Hangi dolguyu yaptırdın. Aquafilling mi ? Dr sonrasında antibiyotik verdi mi ?

kalıcı dolgu daha mantıklı deılmı yanak bolgesıne uygulanmıyormu
Bende dolgu islemini cok arastirmistim her ne kafar istemesemde . sonra goz altima ve elaciklarima yaptirdim 1 +1 cc yapildi goz altinda hicbir degisim olmadi he!en eskiye dondum elmaciklarda 4 ay kaldi sonra yavas yavas indi . sonra kalici dolgu maddesi diyr bir sey yok zaten . ama dedikleri gibi 2 yil sure veripte bunkadar hayal kirikligi ve bosuna harcama cok uzmustu beni. Sonra boyle islemler icin temkinli oluyorsunuz zaten . ama tum arastirmalarim sonucu yag enjeksiyonuna karar vermistim . kendi dokum ve kok hucre enjekte ediliyor sonucta . senede bir de canlilik ve ve volumu korumak icin nanofat tamam iste misssss.

X