Zeynep kamil ücretli tüp bebek?

candu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2017
617
347
Kızlar Merhaba zeynep kamilde daha önce tüp bebek deneyen arkadaşlar burada ücretli tüp bebek yaptırabiliyor muyuz? Eğer yaptırabiliyorsak fiyatı ne kadardır. Buraya giden arkadaşlar lütfen yorumlarını bekliyorum... Buradaki ücretle özeldeki ücret arasında çok fazla fark var mı ? Şimididen teşekkürler :)

Fazlasıyla fark var canım yani duydugum kadar biliyorum bende . Devlette 3 milyarla belki yaptırabilirsin ama özelde 12.5 milyarı bi gözden cıkarmak lazım. Bahceci tüp bebek merkezi bana 8 milyar ücret cıkardı ama extra seyleri söylemedi. Benim mesela düşüklerim var transferden önce cocugun genetigine bakılcak ve extradan 1.200 gibi bi ücret daha ödüyosun yani anlayacagın herkesin tedavisi degişik para konusundada öyle. Kiminin az tutuyor kiminin daha cok

Ya sağol canım cevap verdiğin için :) Yani eğer fazla fiyat farkı varsa denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum. Kuzenim yaptırdı burda tüp bebek ve ilk denemesinde tuttu. 3 bin nerde 12 bin nerde gerçekten :KK43:

Ya sağol canım cevap verdiğin için :) Yani eğer fazla fiyat farkı varsa denemekten zarar gelmez diye düşünüyorum. Kuzenim yaptırdı burda tüp bebek ve ilk denemesinde tuttu. 3 bin nerde 12 bin nerde gerçekten :KK43:
3 bin raporludur bence ben ankarada devlet hastanesi ile görüştüm diğerinden 2 3 bin eksik tutuyo yani özelde 10 bin ise devlette 7 bin gibi raporsuz. O sıkıntıyı çekmektense 3 bin daha veririm dedim.

Evet canım haklısın gerçekten eğer devlette de raporsuz öyleyse özeli tercih etmek daha mantklı :)

Merhaba, altunizade umut bahçeci tüp bebek merkezi ilaçlar ve diğer ekstralar hariç 6750 tl. İlaçlarla ise yaklaşık 10.000 tl. Üstelik dışarda yaptırmanızı istedikleri bi sürü test var.
Zeynep kamilde ise, ücretli yaptıracaksanız birçok prosedürden kurtuluyorsunuz. Bugün konuştuğumda 2000 tl denildi. İlaçlar hariç. Ordaki bi kadın sağolsun baya bilgi verdi. 4500 tlye malolmuş ona ilaçlarla birlikte. Devletteki tek sıkıntı aceleniz olmayacak. Zamanınız bol olacak. Özelde ise 1 ayda hallediyorlar

Merhaba, altunizade umut bahçeci tüp bebek merkezi ilaçlar ve diğer ekstralar hariç 6750 tl. İlaçlarla ise yaklaşık 10.000 tl. Üstelik dışarda yaptırmanızı istedikleri bi sürü test var.
Zeynep kamilde ise, ücretli yaptıracaksanız birçok prosedürden kurtuluyorsunuz. Bugün konuştuğumda 2000 tl denildi. İlaçlar hariç. Ordaki bi kadın sağolsun baya bilgi verdi. 4500 tlye malolmuş ona ilaçlarla birlikte. Devletteki tek sıkıntı aceleniz olmayacak. Zamanınız bol olacak. Özelde ise 1 ayda hallediyorlar
Canım cevabın için teşekkür ederim yani eğer böyleyse fiyatlar arasında gerçekten çok fark var. Bende kararsız kaldım gerçekten. Zeynep Kamilde amelıyat oldum 6 ay önce jinekoloji servisi gayet iyiydi. Ama tüp bebek bölümüyle ilgili hiç bir bilgim yok ilgililer mi yaklaşımları nasıl vs?

Kızlar bana yardimci olurmusunuz zekai tahir Burak hastanesine gittim tup bebek için ama calisanlar doktorlar hic hosuma gitmedi nettede cok olumsuz yorum okudim zeynep kamil iyimi oraya yaptirmak istesem raporlu ne kadar tutuyo biliyomusunuz

Kızlar bana yardimci olurmusunuz zekai tahir Burak hastanesine gittim tup bebek için ama calisanlar doktorlar hic hosuma gitmedi nettede cok olumsuz yorum okudim zeynep kamil iyimi oraya yaptirmak istesem raporlu ne kadar tutuyo biliyomusunuz
Bende daha önce gitmiştim ama benimde hoşuma gitmedi. İlk ve son gidisimdi. Ben hacettepe de yaptırdım. 1800 civarı hastaneye verdim. 1200 de ilaçlar tuttu. Ben raporlu hastaydim.

Ben yaptırmadım ama öncesinde gittim hiç beğenmedim bu iş birazda psikolojik oradaki drlardan tut memurlara insana ters ters davranıyorlar. Tabi zor durumda gidilir ama imkanınkz varsa gitmeyin.

Ben yaptırmadım ama öncesinde gittim hiç beğenmedim bu iş birazda psikolojik oradaki drlardan tut memurlara insana ters ters davranıyorlar. Tabi zor durumda gidilir ama imkanınkz varsa gitmeyin.
Canim sen hangi hastaneyi begnmedin gitme dedigin hangisi

Merhaba cnm hamilesin tüpbebek işlemi hamile kaldın

Kızlar zekaı tahır ve Hacettepe de rapor çıkarırsak tüp bebek ücreti ne kadar
Ayrıca tese veya mıkrocıp için ayrıca ücret i ne kadar

Guncelleyeyim konuyu suan ihtiyacim var bilgiye yazin gitmeye basladim bu hastaneye polip cikti eylulde histereskopi oldum hala tekrar gidemedim tup bebek icin gidecegim ama bir cocugumoldugu icin devlet karsilamiyor ucretli yaptiricagim hemen gun verirlrmi acaba giden varmi yakin zamanda

X