Zirkonyum estetik gülüş pişmanlığı

Ben zirkonyum çok istiyordum 20li yaşlarımın başında. Dişlerim çapraşık zirkonyum istiyorum diye gittiğim diş hekimi “sapasağlam dişlerin varken sana işlem yapmam mümkün değil” dedi. Üstelik çok pahalı da bir yer yapsa kazancı yüksek olur. Ama yapmadı beni de yaptırmamam için tembihledi neredeyse. Şimdi sizin bu paylaşım ve yorumları görünce ona teşekkür edesim geldi. Çok geçmiş olsun gerçekten can sıkıcı yaşadığınız

Sırf kimse benim düştüğüm hataya düşmesin diye üye oldum ve bir kişiyi bile vazgeçirebilirsem büyük sevaba gırerım diye düşündüm. Asla ama asla sadece görüntü için sağlam dişlerinizi kestirmeyin yamuk çarpık dişlerimi mumla arıyorum şuan 28 bın TL gıttı ama ben giden dokuz dişime yanıyorum onlar gerı gelmeyecek çünkü. Doktorum 3 günde bitecek dedi ona güvendim beceremedi hava aldı güzel olmadı söküp tekrar yaptılar ana dilinden tekrar kesildi bana hayatı zindan ettiler henüz 2aylık bebeğim var binpişmanım. Hayatımda diş agrusı nedir bilmezdim hassasiyet bilmezdim paramla rezil oldum hayatımın hatası diyebilirim böyle bir yazıyı o koltıga oturup dişimi kestirmeden okusaydım keşke inanılmaz pişmanım, gencecik insanların para için dişini kesen doktorlara hakkımı helal etmiyorum. İnşallah bir kişide olsa şunu olur ve Zirkonyum gülüş estetiği saçmalığından vazgeçer
Sen uzmanına yaptırmamışsın bence ben sağlam renklerini beğenmediğim dişlerimi yaptırdım ve çok iyi oldular başta tabi hassasiyet oluyor ama düzene giriyor valla arkadaşlar ben çok memnunum kime yaptırdığınız önemli tabi artık çok güzel gülebiliyorum

X