ZOFER KULLANAN?

seren1661

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2024
30
10
23
Kızlar bulantı ilacı olarak Zofer kullanan var mı? bende doktorum şiddetli bulantım olunca bu ilacı verdi ama yan etkisinden korkuyorum bebeğime bir zararı olur mı? Siz nasıl kullanıyorsunuz yazar mısınız

Bana da yazdı ama kullanmaya cesaret edemedim. İlk 3 ay kullanılmamasi gerekiyor. Süt iyi geliyordu bulantima.

Kızlar bulantı ilacı olarak Zofer kullanan var mı? bende doktorum şiddetli bulantım olunca bu ilacı verdi ama yan etkisinden korkuyorum bebeğime bir zararı olur mı? Siz nasıl kullanıyorsunuz yazar mısınız
İlk gebeliğimde vermişti kötüydüm her gün serum serum işe yarar gibi oldu yan etkide yarım dudak görünce bıraktım dramamine diye bi ilaç var ona başlamıştım şimdi 9 haftalık gebeyim yine dramamine yazdırdım bulantım olunca dayanamayacak hale gelince içiyorum geçiyor

ben de kullanıyorum aşırı bulantımdan dolayı maalesef. benim doktorum bir zararı olmaz korkma dedi. 4 mg verdi

Kızlarr bendede geçmiyor bulantı dramamine kullanıyordum simdi doktor zofer yzdı bugün aldım ama araştırma yaptığımda ilk üç ay kullanmayın falan yazıyor kullanan varmı

X