Aşılama 2.Aşılama da şans daha mı yüksek

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

cimbomlu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2007
4.665
3
49
mrb.arkadaşlar nisan ayında aşılama yaptırdım ikimizde de sorun yoktu ve güzel değerlerle aşılamam yapıldı ama rahmindeki yapışıklık yüzünden ne yazık ki kimyasal gebelik yaşadım adetten sonraki rahim filminden sonra sorun anlaşıldı ve histereskopiyle giderildi şimdi adet olmayı bekliyorum sanırım 13-14 mayıs gibi adet olucam ve hemen 2.aşılama için start vericez arkadaşlar yaa okuduğum kadarıyla 2.aşılamada tutturanlar daha fazla bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı aranızda

mrb.arkadaşlar nisan ayında aşılama yaptırdım ikimizde de sorun yoktu ve güzel değerlerle aşılamam yapıldı ama rahmindeki yapışıklık yüzünden ne yazık ki kimyasal gebelik yaşadım adetten sonraki rahim filminden sonra sorun anlaşıldı ve histereskopiyle giderildi şimdi adet olmayı bekliyorum sanırım 13-14 mayıs gibi adet olucam ve hemen 2.aşılama için start vericez arkadaşlar yaa okuduğum kadarıyla 2.aşılamada tutturanlar daha fazla bu konuda bana yardımcı olabilecek var mı aranızda

canım senin ağrın falan mı vardı nasıl anladın bi anormallik olduğunu?

canım senin ağrın falan mı vardı nasıl anladın bi anormallik olduğunu?

canım yok benim ağrım olmadı 11.gün kan testi yaptım 75 çıktı hcg dr tebrik ederim hamilesin ama sağlıklı gelişip gelişmediğini anlamak için 2 gün sonra testi tekrarla dedi 2 gün sonra değer 26 çıktı 4 gün sonra zaten adet oldu ama adetin ağrılıydı çok normal de benim adetimde hiç ağrı olmaz dr da gebelik oluşmuş ama tutunamamış dedi

bende 2 sefer yaptirdim ama tutmadi:KK43: 3.yaptirmakta gozumyemiyor ialclari icince sisiyorum sizlerde oluyor mu?

ayy canım yaaa
valla ben klomen içmiştim
öyle çok şişmedim ama
sanırım iğneler şişiriyor

2.aşılaması tutan arkadaşlar nerde yaa
yok mu yoksa
çok ihtiyacım var söyliyeceklerinize

size biraz moral olsun
bende iki kez asilama oldum tutmadi
ikinci asilamanin hemen ardindan normal yolla hamile kaldim
tam bitti artik tek cözüm tüp bebek derken hamile oldugumu ögrendim
morelinizi bozmayin hayirlisiyla hayirli zamanda insallah hepiniz bu mutlulugu yasarsiniz

çok teşekkür ederim elifcim
allahım kucağına almayı da nasip etsin
bizde görürüz inş. o günleri
beklemek o kadar zor ki
ama ben inanılmaz umutluyum yaa

umutlu olman cok güzel en azindan yogun stresi yasamadan gecirirsin bu dönemi
insallah istedigin sonucu alirsin
vakti zamani gelmisse melegin sana gelecektir

merhaba benımde hazıranda aşılamam olacak cok korkuyoruım ya . ılk asılamam allah herkezin yardımcısı olsun .

betülcüm korkma hiç korkulacak bi şey değil
yani canının yanmasında korkuyorsa sakın korkma
ama tutmamasından korkuyorsun ona bi şey diyemicem işte

canım yok benim ağrım olmadı 11.gün kan testi yaptım 75 çıktı hcg dr tebrik ederim hamilesin ama sağlıklı gelişip gelişmediğini anlamak için 2 gün sonra testi tekrarla dedi 2 gün sonra değer 26 çıktı 4 gün sonra zaten adet oldu ama adetin ağrılıydı çok normal de benim adetimde hiç ağrı olmaz dr da gebelik oluşmuş ama tutunamamış dedi

canım peki adetinde ağrıdan başka çok kanama oldu mu?
normalden fazla oldu benim aşılamadan sonra hem de bayağı fazla 4gün boyunca çok yoğundu ama ben öncesinde hiç test yaptırmadım acaba böyle bişey mi oldu

bende 2 sefer yaptirdim ama tutmadi:KK43: 3.yaptirmakta gozumyemiyor ialclari icince sisiyorum sizlerde oluyor mu?

evet canım aynen şiştim davul gibi
sırf şu şişliği düşünüyorum bende 3 hafta kendime gelemedim hiçbir pantolonum olmadı iş yerinde ne giyeceğimi şaşırdım
ikinci aşılama kısmetse yaza denk gelicek karnımı nasıl gizlicem onu düşünüyorum

Kızlar 2. AŞılamada Şans tabıkı daha yÜksek sız kımseye aldırmayın 2. De mutlaka deneyın.ılkı olmadı dıye kızıp yenık dÜŞmeyın.ben pkoluyum.bakın benımde ılkı Çok zordu ve kÖtÜ geÇtı 25 nısanda 2. AŞılamamı oldum hemde eŞımde Çok kÖtÜ grıptı vede perhızde yoktu.ona raĞmen 2.aŞılamada dÜn ÖĞrendımkı hamıııŞıııım.darısı sızlerın baŞına.....fazla kafaya takmayın aŞılamadan sonra evde de poponun altına yastık koyum bı kaÇ saat dınlenın..2 gÜn zorlanmayın.yatın rahatınıza bakın gerısı allahtan zaten ÖptÜm sızlerı canlarım....

canım peki adetinde ağrıdan başka çok kanama oldu mu?
normalden fazla oldu benim aşılamadan sonra hem de bayağı fazla 4gün boyunca çok yoğundu ama ben öncesinde hiç test yaptırmadım acaba böyle bişey mi oldu

çok canım kanamnmın miktarında bi artış yoktu çünkü tam tersi benim miktarı azalmıştı bi senedir yapışıklık nedeniyle ama normalde hiç ağrım olmazken geçen adetimde işte cidden çok ağrım oldu

Kızlar 2. AŞılamada Şans tabİkİ daha yÜksek sİz kİmseye aldırmayın 2. De mutlaka deneyİn.İlkİ olmadı dİye kızıp yenİk dÜŞmeyİn.ben pkoluyum.bakın benİmde İlkİ Çok zordu ve kÖtÜ geÇtİ 25 nİsanda 2. AŞılamamı oldum hemde eŞİmde Çok kÖtÜ grİptİ vede perhİzde yoktu.ona raĞmen 2.aŞılamada dÜn ÖĞrendİmkİ hamİİİŞİİİİm.darısı sİzlerİn baŞına.....fazla kafaya takmayın aŞılamadan sonra evde de poponun altına yastık koyum bİ kaÇ saat dİnlenİn..2 gÜn zorlanmayın.yatın rahatınıza bakın gerİsİ allahtan zaten ÖptÜm sİzlerİ canlarım....

mehtapcım öncelikle çok tebrik ederim diğer sayfada da yazdım zaten
yaa başarı oranlarına bakıyorum hep ciddi anlamda tutma ihtimali çok daha yüksek üstelik benim 1.cide kimyasal gebelik olmuştu ve ikimizde de sorun yok yani sanırım şansımız daha yüksek nette sorduğum bi dr da 1.ci ye göre +%3 şansın daha fazla dedi
mehtapcım yaaa ben bi aşılama saatine kafayı takmış durumdayım senin aşılaman iğneden tam olarak kaç saat sonra yapıldı bi de daha sonra ki ilişki ne zaman oldu bi ertesi gün mü gün aşırı mı

mehtapcım öncelikle çok tebrik ederim diğer sayfada da yazdım zaten
yaa başarı oranlarına bakıyorum hep ciddi anlamda tutma ihtimali çok daha yüksek üstelik benim 1.cide kimyasal gebelik olmuştu ve ikimizde de sorun yok yani sanırım şansımız daha yüksek nette sorduğum bi dr da 1.ci ye göre +%3 şansın daha fazla dedi
mehtapcım yaaa ben bi aşılama saatine kafayı takmış durumdayım senin aşılaman iğneden tam olarak kaç saat sonra yapıldı bi de daha sonra ki ilişki ne zaman oldu bi ertesi gün mü gün aşırı

canım elinden geldiğince kafanı rahatlatmaya çalış..sıkıntı yapma hep inan..benimde 2.aşılamamdı..çatlatma iğnesinden 22 saat sonra aşılamam yapıldı..ilki çok kötü geçmişti çok kasmıştım kan bile gelmişti..2.de rahat oldum herşey güzel geçti.aşılama sonrası 35-40 dk yattım.seninde dr. un mutlaka yatırır.eğer unutursa mutlaka hatırlat ve yatmak istiyorumde..sonra eve gelince dinlenmeye devam et.ben eve geldim popomun altına yastık koydum bikaç saat hiç kalkmadan yattım.2gün evden dışarı çıkmadım.şimdi gelelim esas meseleye ilişki konusuna...bizim bebek isteyen bayanlarda hep yanlış bi inanış var..nekadar çok birlikte olurlarsa okadar çok şansının artacağına inanıyolar bu çok yanlış aslında..ben aşılama+2 de cinsel birliktelik yaşadım ve hamile kaldım.yani bu işin sırrı az yapcan öz yapcan:)özellikle adet olmaya yakın asla yapmayın çünkü döllenmiş yumurtayı bile kaybetme olasılığınız çok yüksek..aşılama yapıldı dimi 2gün sonra ilişki 2gün sonra bidaha bu kadar en fazla 3 veya 4 fazlası tehlike bence ama herşey size kalmış ben yaşadıklarımı yazıyorum...dualarım sizlerle..sevgilerimle güzel haberlerinizi bekliyorum....

çok çok teşekkürler mehtapcım benim dr um da fazla ilişki taraftarı değil
ilk aşılamaının 22 saatte yapıldığını söylemişsin bence erken bi saat belki de o yüzden tutmadı dr lar ne yazık ki çok titiz değiller saat konusunda ama bence önemli mehtapcım 2.ci aşılaman iğneden kaç saat sonra yapılmıştı peki dinlenme konusunda da çok haklısın ayrıca bende dinlenmiştim 1. de kafanı rahatlatma konusunda o kadar sorun yaşadım ki dr lar lar ameliyatlat git geller ama hepsi geride kaldı artık diye düşünüyorum bahar aylarının bana verdiği eneji çok yüksek baharla beraber önüme çok daha umutla bakıyorum ben inanıyorum ki meleğim bana bu bahar ayında gelicek o yüzden çok çok rahatım

ıŞTE BU YA SEN BÖYLE OLDUKÇA O MELEĞıN VARYA SAN KOŞARAK GELECEK HEMDE..OLACAĞINA ıNAN KÖTÜ ŞEYLERı DÜŞÜNME.HıÇ BRAVO SANA YAalkisalkisalkis

İŞTE BU YA SEN BÖYLE OLDUKÇA O MELEĞİN VARYA SAN KOŞARAK GELECEK HEMDE..OLACAĞINA İNAN KÖTÜ ŞEYLERİ DÜŞÜNME.HİÇ BRAVO SANA YAalkisalkisalkis

di mi fıstık
valla bende bilmiyorum allahtan bana bi sabır ve umut geldi
daha doğrusu hiç anne olamıyacağım ihtimalini düşünmedim
er ya da geç ben anne olucam
öyle ya da böyle
allahımın izniyle tabi
bu arada adet oldum bu sabah itibariyle
birasdan dr umu arıcam ve yarın klomene başlatır büyük ihtimalle
yani start veriyorum 2.aşılamaya
aman mehtap cnm ne olur dualarına beni ekle cnm
adım dilek bu arada

X