Aşılama 2.Aşılama da şans daha mı yüksek

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Dilekçiğim canım benim ne güzel bak yeni bir ay yeni umutlar başlıyor..Hadi bakalım Allah yardımcın olsun dualarımla bende yanındayım inşallah bitanem...bu güzel havalarda güzel haberlerinle mutluluğuma mutluluk eklemek istiyorum seninle... öptüm yavrum :) kaydirigubbakcemile3

arkadaşlar bu akşam klomen başlıyorum 2.aşılama için start verdik hayırlısı bakalım çok umutluyum ve mutluyum brn maşallah inş. en azında aşılamaya kadar böyle devam edebilirim özellikle hamiş arkadaşlar dualarınıza çok ihtiyacım var gelişmeleri yazarım burdan ilk kontrolum 21 mayıs da benim gibi bekleyenler daha fazla beklemeden hayırlısıyla gelsin inş. melek ya da melekleri

slm.. bnm de ilk aşılamam olumsuz maalesef!
2. yi yaptırmak içinde kendime güvenemıyorum o hayalkırıklıklarını tekrar göze alamıyorum...çoooooooookk istiyorum umutlanıyorum ama adet olunca dünya basıma yıkılıo sanki... rabbim hepimizin destekçisi olsun..

nurdancım umudunu sakın kaybetme ne olur
bak benimde eşiminde çok şükür bi sorunu yok ama olmuyor da olmuyor
ve o kadar zorlu yollardan geçtim ki neler yaşadım neler
o kadar ağladım ki anlatamam
asla tarif edemem acımı
ama hep yıkılmıcam yıklırsam bebeğime kavuşamam diyip durdum
evet bi kere düşersen bi daha ayağa kalkamazsın kalksan bile zor olur zamanın gider
o yüzden umudunu kaybetme ne olursun
başka sitede bu soruyu sorduğum dr 2.aşılamada şansın 1.ye göre +%3 dedi ama ben çok daha fazla olduğuna inanıyorum o sitede de o kadar fazla ki 2.aşılamasında hamile kalanlar
senin yaşın kaç sorununuz var mı

Kızlar 2. AŞılamada Şans tabıkı daha yÜksek sız kımseye aldırmayın 2. De mutlaka deneyın.ılkı olmadı dıye kızıp yenık dÜŞmeyın.ben pkoluyum.bakın benımde ılkı Çok zordu ve kÖtÜ geÇtı 25 nısanda 2. AŞılamamı oldum hemde eŞımde Çok kÖtÜ grıptı vede perhızde yoktu.ona raĞmen 2.aŞılamada dÜn ÖĞrendımkı hamıııŞıııım.darısı sızlerın baŞına.....fazla kafaya takmayın aŞılamadan sonra evde de poponun altına yastık koyum bı kaÇ saat dınlenın..2 gÜn zorlanmayın.yatın rahatınıza bakın gerısı allahtan zaten ÖptÜm sızlerı canlarım....

biliyorum cok eski cevabın ama ben de pko luyum ve ikinci asılama olacak sanırım umut oldun içime umarım hayatında her sey yolundadır selametle...

bana doktorum 1 ay bekle dinlen sonra gel dedi nisanın sonunda 2. aşılamam yapılacak inş.
Bnmde 1martta olmustu aşılamam ama olmadi.bu ay igneden dolayi agrilarim yine var sadece cyclo progynova diye ilac verdi.12.gunde gittim 2 yumurta olmus 19.gunde ttekrar bakayim dedi. Bu ay olmazsa bnmde nisan in10u gibi adetim olur. Sonrasida asilama heralde

Son düzenleme:
Of bende bu ay ikinci açılamadı oldum içim bi tuhaf bi yarım olacak diyor diğer yarım boşa heveslenme diyor :KK43: çatlama iğnesi 1ekim de sabah 7 gibi vurdum ertesi gün akşam üzeri aşılama oldu Dr rahim eğriliğinden bahsetti ağrıyan dinleyemedim bile sizce engel olurmu gebeliğe? Ha birde testi ne zaman yapmalıyım

Merhaba arkadaşlar 2 yıllık evliyim eşimin sperm sayısı eksikliğinden dolayı ilk defa devlet hastanesinde aşılama yaptırdık ve sonuç negatif oldu. 2.aşılama için ne yapmam gerekiyor süreç yine ilkinde olduğu gibi uzun mu bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

X