Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Menü

Sabah 8:00
1 yumurta

Öğle 12:00
1 yumurta
2 dilim peynir
1 dilim kaşar
1 domates
Yarım salatalık
1 dilim pide
Çay
2 kaşık yoğurt

Akşam 18:00
200 ml smootie

Spor
1 saat yürüyüş
1000 ip

Su
3 litre

Kitap
Yüzyılın Fırtınası

Sabak 9:30 da 1 dılım ekmek 1 kasık kaymak 1 bardak cay Öglen 1.5 kase sarı mercımek corbası 3_4 kaşuk kara bugday, Ara kuru yemis (yer fısdıgı cevız) kuru meyce ikisinden toplam 1-2 avuc Akşam 20:00 et bır kac parca 2 kofte 2 catal pilaf salata (nir catalda 10 pilinc) Su 2 lıtre Spor 200 ip
Canim kuruyemişi tane hesabi yersen saha iyi edersin menun guzel afyt olsun

Menü

Sabah 8:00
1 yumurta

Öğle 12:00
1 yumurta
2 dilim peynir
1 dilim kaşar
1 domates
Yarım salatalık
1 dilim pide
Çay
2 kaşık yoğurt

Akşam 18:00
200 ml smootie

Spor
1 saat yürüyüş
1000 ip

Su
3 litre

Kitap
Yüzyılın Fırtınası
Yedıklernın hesnı yazdınsa harıka bir menu

Hangi ilaci kullaniyorsun canm ne icin verdi doktor?
D vitamini icin d3 vitamin serum canm kirip zeytinyagi damlatip ekmekle yiyrm haftada 1 2 tane verms ama bn ayda 1 kullanaym dyrm
Demr icin gyno ferro sanol
Magnezyum icinde suda eriyen brsey adina bakamadim smdi cocuklari uyutyrm kuzum ama cok tatli brsey emzriyrum dye muadil de istemedim doktorun verdgini içeyim dedim
Evet ya bende kvya birakiyom sagolsun ben spor yapana kadar bakiyor .
Oh iyi bari canm 1 saat yurursun ozmn sen

Akrrep Akrrep kaptanim ve happy_mom_ happy_mom_ ben zaten listede diilim ve 69 olmadan listeye giremiyordum ondan hazir hic girememisken bildireyim girmekten vazgectim takima katilmadan ayrilmak istiyorum bilginiz olsun
Aaaaaneden cnm noldu yaaa ne guzeldik biz boyle gtme bryere ya devam edelim ben sna inaniyrm olcak bu is biraksn nolcak daha cok kilo alirsin belki birakinca 4 5 ay daha dur buralarda kontrol icin

D vitamini icin d3 vitamin serum canm kirip zeytinyagi damlatip ekmekle yiyrm haftada 1 2 tane verms ama bn ayda 1 kullanaym dyrm
Demr icin gyno ferro sanol
Magnezyum icinde suda eriyen brsey adina bakamadim smdi cocuklari uyutyrm kuzum ama cok tatli brsey emzriyrum dye muadil de istemedim doktorun verdgini içeyim dedim

Oh iyi bari canm 1 saat yurursun ozmn sen
Onları bende kullanıyorum zaten canm ama acaba inaulin direnci icin filan ilac verdimi diye merak ettim o cok zayiflatiyormus bende inaulin direncide biraz var demisti ama ilac vermemiadi ondan acaba sana verdimi dedim digerlerini aynen bende kullaniyorum

Aaaaaneden cnm noldu yaaa ne guzeldik biz boyle gtme bryere ya devam edelim ben sna inaniyrm olcak bu is biraksn nolcak daha cok kilo alirsin belki birakinca 4 5 ay daha dur buralarda kontrol icin
Yok canm diyeti birakmiyorum hatta yarin kuaforde olucam tumgun ama hemen erteai gun detoks yapicam canm diyeti degil sadece takimi birakmak iatiyorum yani

Onları bende kullanıyorum zaten canm ama acaba inaulin direnci icin filan ilac verdimi diye merak ettim o cok zayiflatiyormus bende inaulin direncide biraz var demisti ama ilac vermemiadi ondan acaba sana verdimi dedim digerlerini aynen bende kullaniyorum
Ben o ilavi kullandom canm gercekten guzel zayflatyr ama mideme dokundu cok kullanamadm birakmak zorunda kalmistim endokrin bolumune gdio tekrar istesen belki verr ordan

Uzuldum cnm ya ins vazgecersin ne dym
Yok canm kesin kararlıyım sadece haber verip ayrilmak istedim özellikle seni çok sevdim vedalaşayım istedim canm umarım bütün kilolardan kurtulur hayalindeki vucuda kavuşur mutlu olursun sakın vazgeçme belki arada uğrar ım seni sormak için 58 olana kadar bırakmak yok tamam mı

Menum
Coooooooook acim acim tan aglayacam ama buna alsmam lazim
Sabah 10.00
1.5 haslanmis yumurta yarim portakal 1 dolim peynir 7 zeytin 2.5 ceviz
Ara 11 sekersiz ksekersiz kahve (spor icin)
Ara 13.30 kefir
Oglen 16.00
Susuz Yesil mercimek yemegi yogurt sasalata
Ara 21.30 yogurt
Spor 80 dakika
Su 2 lirre

X