Aşılama 2021 Nisan ayı 2.ci Aşılama tedavisi olacaklar buraya 🙋🏼‍♀️🤲🏻💕

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Hayırlı ramazanlar kızlar progesteron verdiği aşılama sonrası doktorunuz size
Ve nekadar süre kullanacaksınız birsey dedimi

Merhaba arkadaşlar.. dün pembe bir akıntı gelmişti maalesef bugün regl oldum.. bayramdan sonra kısmetse tüp bebek tedavisine baslicam.. bu 3. Aşılamam idi.. kısmet olmadı.. inşallah sizler aşılama ile güzel haberler alırsınız.. sabırla ve umutla denemeye devam edicem.. gönlünüzü ferah tutun :) Allah a emanet olun :)

Merhaba arkadaşlar.. dün pembe bir akıntı gelmişti maalesef bugün regl oldum.. bayramdan sonra kısmetse tüp bebek tedavisine baslicam.. bu 3. Aşılamam idi.. kısmet olmadı.. inşallah sizler aşılama ile güzel haberler alırsınız.. sabırla ve umutla denemeye devam edicem.. gönlünüzü ferah tutun :) Allah a emanet olun :)
Geçmis olsun canim, üzülme. Yorulsan da vazgecme. Rabbim en yakin ve en hayirli zamanda bebişlerimizi kucağimiza verir inşallah 🙏

Ben yasiyorum ve deli gibi ağri çekiyorum. Özellikle koltuk altimdan yanlara doğru acayip şişlik ve ağri var. Ama geçen asilamada da olnuştu, geçiyor diye sallamiyorum pek
Ayniiii bende oyleyim ve adetlerim dahil hicbir zaman asla göğüs ağrım olmaz. İlk defa başıma geliyor 😬

Ayniiii bende oyleyim ve adetlerim dahil hicbir zaman asla göğüs ağrım olmaz. İlk defa başıma geliyor 😬
Bende hep oluyor da, ovitrelle vurulunca çok çok ağri oluyor. Kardesime sarilamadim bile, o kadar 😅 bir de bisey farkettim catlayacak yumurta sayisi birden çoksa daha çok ağri oluyo sanki göğsümde 😁 Lh hormonu ile ilgili olabilir. Ama iki güne kalmaz geçer

Bende hep oluyor da, ovitrelle vurulunca çok çok ağri oluyor. Kardesime sarilamadim bile, o kadar 😅 bir de bisey farkettim catlayacak yumurta sayisi birden çoksa daha çok ağri oluyo sanki göğsümde 😁 Lh hormonu ile ilgili olabilir. Ama iki güne kalmaz geçer
Bekleyip gorcez bakalim ne olacak🙈

Günaydın kızlar.🌼🌤️ Bugün kontrole gidiyorum. Yumurtalık takibi için. 6 gündür klomen kullanıyorum sabah akşam. Oruç konusunda bende tutayım diyodum klomenden snra ama Soylediklerinize göre tutamicam😕

Günaydın kızlar.🌼🌤️ Bugün kontrole gidiyorum. Yumurtalık takibi için. 6 gündür klomen kullanıyorum sabah akşam. Oruç konusunda bende tutayım diyodum klomenden snra ama Soylediklerinize göre tutamicam😕
Bol bu içmenin gerekli yürüyüş yap kendini yormadan yumurta gelişimine aşırı faydası var ve ben muz yaşlanmış yumurta ve havuç ve Harun özü bunları kullandım kaliteli yumurtalar elde ettik Allahin izniyle arkadaşım ama tabi ramazan ayı gelmemişti oyuzden oruç konusunda doktoruna danış derim
Aşılamam oldu benim şuan 8.gunum ve oruç tutuyorum Allah öyle bir yardımcı oluyorki ne acıkıyorum ne susuyorum

X