2022 Ağustos Ayında Transfer Olacaklar

Benim de dondurulmuş 5. Gün embriyosu , sebebi aciklanamayan infertilite. Elimden geldigince saglikli beslenmeye calisiyorum tabi bazen olmuyor. Adet olunca avokado yemeye baslayacagim , transfer olunca da sonuc alana dek avokado tuketecegim planlarim bunlar. Kabak cekirdegi ben de alayim bari surekli duyuyorum 🤤
Aynen avokado çok iyiymiş hem rahim için hemde yumurtalar için. Ben yumurtalar toplanacak diye baya yedim o yüzden biraz ara verdim.
Ama transfer hazırlığına başlayınca yine tüketeceğim.

Ekledim canım.
Hayırlı olsun tedavin.
Amin inşallah Allah sesini duysun :KK200:
38 yaşındayım ben de, daha önce doğal yolla hamileliklerim oldu ama düşükle sonuçlandı. Havuzlama ile embriyolari ngs'ye gonderdim. O nedenle 5. Gün donmuş embriyo olacak histereskopi sonrasında.
Uzun ve zor bir yoldu, dilerim hepimizin emeklerine değer ✨☘️🙏🏻☘️✨

38 yaşındayım ben de, daha önce doğal yolla hamileliklerim oldu ama düşükle sonuçlandı. Havuzlama ile embriyolari ngs'ye gonderdim. O nedenle 5. Gün donmuş embriyo olacak histereskopi sonrasında.
Uzun ve zor bir yoldu, dilerim hepimizin emeklerine değer ✨☘️🙏🏻☘️✨
Gerçekten çok zor bir süreç. Yaşayan bilir.
Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah. 🙏🙏

Cumartesi günü rahim kalınlaştırmaya başlıyoruz Allah’ın izniyle kızlar ☺️ Nar suyu günleri başlıyor 😂
Nar suyu için iyi diyorlar evet
Ben hiç denemedim ama bu sefer bende deniycem.
Rahimde 3 çizgi oluştuğunda tam transfere hazır hale geliyormuş.
Hadi hayırlısı canım.

Nar suyu için iyi diyorlar evet
Ben hiç denemedim ama bu sefer bende deniycem.
Rahimde 3 çizgi oluştuğunda tam transfere hazır hale geliyormuş.
Hadi hayırlısı canım.
Zararı yok diye biliyorum en azından faydası oluyor bence ☺️ En heyecanlı döneme giriyoruz hepimiz için hayırlısı 🫶

Zararı yok diye biliyorum en azından faydası oluyor bence ☺️ En heyecanlı döneme giriyoruz hepimiz için hayırlısı 🫶
Benimde ay başında adet olmam lazım.
Olunca arayıp randevu alacağım.
Bende heyecanlanıyorum ki tecrübeliyim baya 😂
Hepimiz için güzel sonuçlar olsun.

Cumartesi günü rahim kalınlaştırmaya başlıyoruz Allah’ın izniyle kızlar ☺️ Nar suyu günleri başlıyor 😂
Ben hep yumurta kalitesine odaklandım transfer öncesi ve sırasında ne yapılması gerektiğini bilmiyorum 🤣🤣 nar suyu mu ise yarıyor ne yapıyorsunuz kendiniz mi sıkıyorsunuz yoksa hazır mi

Ben hep yumurta kalitesine odaklandım transfer öncesi ve sırasında ne yapılması gerektiğini bilmiyorum 🤣🤣 nar suyu mu ise yarıyor ne yapıyorsunuz kendiniz mi sıkıyorsunuz yoksa hazır mi
Ya direk nar yiyorum günde bir tane transfer gününe karar verene kadar ama yoksa nar suyu da olur ☺️ Kabak çekirdeği yemiştim bu sefer yer miyim bilmiyorum ☺️

X