Aşılama 2022 Nisan da Aşılama Yapacaklar Toplanalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz

rozalin09

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2021
217
111
30
Merhabalar ben 3 yıllık evliyim bu yıl Tedaviye başladık iki kere Klomen kullandım ve her seferinde kistim oluştu ve sadece 1 yumurta elde edebildik. O yüzden aşılamaya geçtik Fostimon 75 ilk 5 tane iğne verdi bugün ilk iğnemi vuruldum inşallah güzel sonuçlar alırız benim olan var mı ya da Aşılama olanlar nereler dikkat edilmeli ?

Merhabalar ben 3 yıllık evliyim bu yıl Tedaviye başladık iki kere Klomen kullandım ve her seferinde kistim oluştu ve sadece 1 yumurta elde edebildik. O yüzden aşılamaya geçtik Fostimon 75 ilk 5 tane iğne verdi bugün ilk iğnemi vuruldum inşallah güzel sonuçlar alırız benim olan var mı ya da Aşılama olanlar nereler dikkat edilmeli ?
Merhaba bende 1.5 yıldır istiyorum olmuyor. İlk Aşılamamı cuma günü oldum. Bugün 3. Günündeyim.
Bende direkt fostimon iğneyle başlamıştım. Şimdi Bol bol dinlenmeye çalışıyorum Çok mümkün olmasada :) Yediğime içtiğime dikkat ediyorum. Oruç tutmuyorum mesela sabahları mutlaka avokado yumurta havuç ceviz yiyorum. Ayrıyetten folik asit alıyorum. İnş tutunur bakalım. Bu süreçte biraz dikkat etmek gerekiyor. Genelde normal hayatınıza devam edebilirsiniz deniliyor ama. Aşılamada çok nadir hamile kalan duyuyoruz. O kadar emek veriyoruz sonuçta en azından elimizden geldiği kadar çabalıyalım. Artık gerisi Allah’a kalmış zaten 🙏🏼

Merhaba bende 1.5 yıldır istiyorum olmuyor. İlk Aşılamamı cuma günü oldum. Bugün 3. Günündeyim.
Bende direkt fostimon iğneyle başlamıştım. Şimdi Bol bol dinlenmeye çalışıyorum Çok mümkün olmasada :) Yediğime içtiğime dikkat ediyorum. Oruç tutmuyorum mesela sabahları mutlaka avokado yumurta havuç ceviz yiyorum. Ayrıyetten folik asit alıyorum. İnş tutunur bakalım. Bu süreçte biraz dikkat etmek gerekiyor. Genelde normal hayatınıza devam edebilirsiniz deniliyor ama. Aşılamada çok nadir hamile kalan duyuyoruz. O kadar emek veriyoruz sonuçta en azından elimizden geldiği kadar çabalıyalım. Artık ç

Allah güzel haberleri almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻 Havuç suyu ve kabak çekirdeği duymuştum bende inşallah emeklerimiz boşuna gitmez 🥰

Merhaba canim rabbim insallah bu mubarek ayda emeklerimizin karsiliginj verir 🙏🏻 Bende 23martta tedaviye basladim 2 yildir deniyoruz ama malesefki olmadi. Benim ilk asilamam öncesinde hicbir tedavi olmadim. Puregon 300ml 50 unite vurdum 8 gün. 9.gun ovitrelle vurdum ve 11.gun yani 2 nisanda asilamam oldu. Suan 2. Gunum ve hicbir belirtim yok drum 12.gunu kan testi istedi onun harici sadece folik asit kullanmaya devam dedi. Hic oyle kendimi kasmiyorum beslenmeme dikkat ediyorum havucsuyu kuruyemis ve kuru meyveler tuketiylrum. Insallah bu guzel ayda guzel hayirli sonuclar aliriz hepimiz 🙏🏻

Merhaba canim rabbim insallah bu mubarek ayda emeklerimizin karsiliginj verir 🙏🏻 Bende 23martta tedaviye basladim 2 yildir deniyoruz ama malesefki olmadi. Benim ilk asilamam öncesinde hicbir tedavi olmadim. Puregon 300ml 50 unite vurdum 8 gün. 9.gun ovitrelle vurdum ve 11.gun yani 2 nisanda asilamam oldu. Suan 2. Gunum ve hicbir belirtim yok drum 12.gunu kan testi istedi onun harici sadece folik asit kullanmaya devam dedi. Hic oyle kendimi kasmiyorum beslenmeme dikkat ediyorum havucsuyu kuruyemis ve kuru meyveler tuketiylrum. Insallah bu guzel ayda guzel hayirli sonuclar aliriz hepimiz 🙏🏻
Kuzum sağlıkla bebişinde kavuşursun inş 😍 bende 5 gün önce aşılama yaptırdım ama inanılmaz Bi karın ağrım gaz sancım var ilk günler çok şiddetliydi sende hiç bi şey yok mu acaba bende bi sorun mu oldu

• Beğen
Reactions: zan
Ayy inşallah Hayırlı haberler Almayı Allah nasip etsin ben ilk öncesinde ilaçlı tedavi ve sadece çatlatma denedik sonuç alamayınca aşılamaya geçtik kaç yumurtanız oluştu acaba Putegon ile

Kuzum sağlıkla bebişinde kavuşursun inş 😍 bende 5 gün önce aşılama yaptırdım ama inanılmaz Bi karın ağrım gaz sancım var ilk günler çok şiddetliydi sende hiç bi şey yok mu acaba bende bi sorun mu oldu
Bak direk bir sorun düşünmek hemen yaa olacak şey mi 😅dediklerini progestan kullanıyorsan yapar ama bazen ilk andan beri gebelik de yapar benim kaybettiğim bebeğimde yumurtlama gününden sonra başlamıştı gaz sancısı sonucu öğreninceye kadar devam etti 🥰biz seninkini de o ihtimali alalım bebiş yükleniyor muhtemelen diyelim olumluyu çağıralım 🥰

Merhabalar , bende aşılama sürecine yeni başlıyorum , hepimize hayırlı sonuçlar inşallah bana önce iğneleri aldırdı doktorumuz adetin üçüncü günü gel dedi gittim rahim henüz hazır değil dedi pazartesi gel dedim dün gittim tekrar baktı klomen verdi günde iki kere Cuma’ya kadar iç gel tekrar dedi bakalım neler olucak , bugün ilk iki taneyi içtim hayırlısı artık 🌸🤲🏻

Bak direk bir sorun düşünmek hemen yaa olacak şey mi 😅dediklerini progestan kullanıyorsan yapar ama bazen ilk andan beri gebelik de yapar benim kaybettiğim bebeğimde yumurtlama gününden sonra başlamıştı gaz sancısı sonucu öğreninceye kadar devam etti 🥰biz seninkini de o ihtimali alalım bebiş yükleniyor muhtemelen diyelim olumluyu çağıralım 🥰
Aay cancağızım çok sağol 🤗 ama çok korkuyorum biliyomusun pcos var bende aşılama öncesi 40 civarı yumurta vardı doktor sayamadım heralde 40 50 vardır dedi 🤭 aşırı mı uyarıldı başka Bi şey mi yaşıyorum korkum o aşırı şişti karnım 5 aylık hamile gibiyim yer filan veriyorlar bana 🤭🤭 yürürken filan çok zorlanıyorum herkeste mi böyle onu anlamadım 🤭

Aay cancağızım çok sağol 🤗 ama çok korkuyorum biliyomusun pcos var bende aşılama öncesi 40 civarı yumurta vardı doktor sayamadım heralde 40 50 vardır dedi 🤭 aşırı mı uyarıldı başka Bi şey mi yaşıyorum korkum o aşırı şişti karnım 5 aylık hamile gibiyim yer filan veriyorlar bana 🤭🤭 yürürken filan çok zorlanıyorum herkeste mi böyle onu anlamadım 🤭
Aaa bak onu bilmiyorum 😳peki ağrın çok mu

Aaa bak onu bilmiyorum 😳peki ağrın çok mu
Hep lazım oturayım yada yatayım hareket ettikçe kötü oluyorum arkadaşımız hiç belirti yok deyince dedim kötü bi şey mi olmuş olmasın ohss yi duydun mu hiç korkum o 😞 şimdi hamile kalırsam düşük yapmayım yine aynı acıları yaşamak istemiyorum 😓😞

Hep lazım oturayım yada yatayım hareket ettikçe kötü oluyorum arkadaşımız hiç belirti yok deyince dedim kötü bi şey mi olmuş olmasın ohss yi duydun mu hiç korkum o 😞 şimdi hamile kalırsam düşük yapmayım yine aynı acıları yaşamak istemiyorum 😓😞
Evet duydum benim de o aklıma geldi ama kötü düşünmeyelim tabi biz yinede, doktoruna mesaj attın mı benim böyle oldu diye bence bir sor riske atma

Evet duydum benim de o aklıma geldi ama kötü düşünmeyelim tabi biz yinede, doktoruna mesaj attın mı benim böyle oldu diye bence bir sor riske atma
Haklısın doktoru arayım en iyisi 🙏🏻 hayırla vesile olsun inş senin nasıl gidiyo

Haklısın doktoru arayım en iyisi 🙏🏻 hayırla vesile olsun inş senin nasıl gidiyo
Ama hiç panik yapma sadece neden doktoru ara dedim bilgisi olsun hem senin de için rahatlar en stres yapmaman gereken dönemdesin çünkü biz yinede o bebişin belirtileri diyelim 😇benim yarın 10 da randevum var bakalım yumurta boyutuna göre yol izleyecek

Ama hiç panik yapma sadece neden doktoru ara dedim bilgisi olsun hem senin de için rahatlar en stres yapmaman gereken dönemdesin çünkü biz yinede o bebişin belirtileri diyelim 😇benim yarın 10 da randevum var bakalım yumurta boyutuna göre yol izleyecek
İnş hayırlı haberler alırsın 😍 sürecini paylaş bizimlede destek oluyo böyle konuşunca insana biliyomusun daha iyi hissediyoruz 😍🤭

İnş hayırlı haberler alırsın 😍 sürecini paylaş bizimlede destek oluyo böyle konuşunca insana biliyomusun daha iyi hissediyoruz 😍🤭
Kesinlikle öyle sende doktor ne dedi bize de haber ver ve dikkat et bakalım minik oralarda ise keyfi bozulmasın 😇 ama fark ettim bir çok aşılama yaptıran var fakat Nisan mayıs gibi ay topikleri kadar aktif değil nedense 🤷‍♀️

Kesinlikle öyle sende doktor ne dedi bize de haber ver ve dikkat et bakalım minik oralarda ise keyfi bozulmasın 😇 ama fark ettim bir çok aşılama yaptıran var fakat Nisan mayıs gibi ay topikleri kadar aktif değil nedense 🤷‍♀️
Bilmem ramazan şimdi çalışıyorsa bide vakitleri olmuyordur belki 🤭

On Merhabalar , bende aşılama sürecine yeni başlıyorum , hepimize hayırlı sonuçlar inşallah bana önce iğneleri aldırdı doktorumuz adetin üçüncü günü gel dedi gittim rahim he hazır değil dedi pazartesi gel dedim dün gittim tekrar baktı klomen verdi günde iki kere Cuma’ya kadar iç gel tekrar dedi bakalım neler olucak , bugün ilk iki taneyi içtim hayırlısı artık 🌸🤲🏻
İğneyi ne için aldır dı acaba Klomen kullanacaksan anlamdım 🙄 ay inşallah güzel sonuçlar alırsın Klomen bende hep kis yaptı inşallah sen de bir sorun yaşanmaz

Keşke direk tüp bebek için toplatma tapsaydın BNde duymuştum bunu aşırı ilaç kullanılma olabiliyormuş ama öle olanlara genel de aşılama değil de tüp bebeğe çeviriyorlar die biliyorum

X