Aşılama 2022 Nisan da Aşılama Yapacaklar Toplanalım

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Eylül ekşm gibi tüp bebek yaptırıcam aşılamadan yana bi umudum yok eşim istedi diye yaptırıcam açıkçası
Bence ne gerekiyosa yaptirn kuzenimde tup bebekle ikizleri oldu hemde tek yumurta ikizi🥰 suan 5 yasindalar.. benim suan asilama tüp bebek bisey dusunmedik denemelerdeyiz hala zaten 2 evladim var 11 ve 8 yaslarinda ama eger 3. Olmazsa denemek istiyorum tedavi benim yapisikligim var profesörden randevu aldik yarin goruscem sende vakit kaybetme ne gerekiyosa yap eşin guzel düşünmüş

Bence ne gerekiyosa yaptirn kuzenimde tup bebekle ikizleri oldu hemde tek yumurta ikizi🥰 suan 5 yasindalar.. benim suan asilama tüp bebek bisey dusunmedik denemelerdeyiz hala zaten 2 evladim var 11 ve 8 yaslarinda ama eger 3. Olmazsa denemek istiyorum tedavi benim yapisikligim var profesörden randevu aldik yarin goruscem sende vakit kaybetme ne gerekiyosa yap eşin guzel düşünmüş
Allah bağışlasın en yakın zamanda da sağlıklı bi kardeş gelsin inşallah 🙏🏻

Ocak ayında başladık ilk ay letu denedi doktor yumurtalarım geç büyüdü kalitesiz diye yapmadı. İkinci ay klomen denedik onda hiç oluşmadı yumurta bu ay da menapur denedik bende pcos var yumurtlama bozukluğu mevcut. Bıraksam hiç adet olmam tüplerim falan açık ama düzensiz bir döngüm var
Yazinizi okuyunca kendimi gordum sanki bende pcosluyum adetlerim biraksam hic olmam yada 3 ayda bir anca. Bu arada tebrik ederim 😇🌼🐣
Bu ay klomen kullaniyorum, normal yoldan mi hamilelik olustu acaba sizde

Yani doktorun söyledikleri ve kağıda yazdıkları bınlar 4 adet demekki , Umuttepe eğitim araştırma hastanesindeydim canım
Merhaba canim, bende umuttepe arastirmada asilama olacagim suan klomen kulkaniyorum. Sizin sonuc ne oldu insallah guzel haberler vardir. DoktorunuZ Emek Hocami

Yazinizi okuyunca kendimi gordum sanki bende pcosluyum adetlerim biraksam hic olmam yada 3 ayda bir anca. Bu arada tebrik ederim 😇🌼🐣
Bu ay klomen kullaniyorum, normal yoldan mi hamilelik olustu acaba sizde
Yok hayır, üçüncü ay menapur kullandım. Sadece onda büyüdü yumurtalarım. Direkt aşılama yapıldı. İlk aşılamada tuttu. Darısı başınıza inşallah. Bizim yumurtalar kolay büyümüyor, büyüyünce de başka sorun olmadığından tutuyor. Gönlünüzü ferah tutun. Klomenle büyümezse de hiç inatlaşmayın bence iğnelere geçin. Biraz pahalı ama psikolojik olarak geçen zaman insana pek iyi gelmiyor. Kolaylıklar diliyorum 🙏🏻

Yok hayır, üçüncü ay menapur kullandım. Sadece onda büyüdü yumurtalarım. Direkt aşılama yapıldı. İlk aşılamada tuttu. Darısı başınıza inşallah. Bizim yumurtalar kolay büyümüyor, büyüyünce de başka sorun olmadığından tutuyor. Gönlünüzü ferah tutun. Klomenle büyümezse de hiç inatlaşmayın bence iğnelere geçin. Biraz pahalı ama psikolojik olarak geçen zaman insana pek iyi gelmiyor. Kolaylıklar diliyorum 🙏🏻
Bilgi verdiginiz icin cok tesekkur ederim bu aybuyumezse ignelere gecicegim insallah. Saglikla gelsin bebeginiz 🌼🐣🌹🌸

• Beğen
Reactions: zan
Merhaba canim, bende umuttepe arastirmada asilama olacagim suan klomen kulkaniyorum. Sizin sonuc ne oldu insallah guzel haberler vardir. DoktorunuZ Emek Hocami
Merhaba canım uzun zamandır girememiştim sisteme benim henüz aşılama işlemi yapılmadı yumurtalarım fazla büyüdüğü için iptal ettiler 2 ay sonra gel dediler cuma günü gittim bu sefer başka bir ilaç verdiler. LETU diye bir ilaç bu sefer kontrollü gidicez dediler bakalım ne olcak perşembe günü ultrason randevum var sabah 9 da bakıcaklar evet canım emek hocaya gidiyorum bazen yanındaki senem hocada bakıyor

Kızlar selam sonun aşılama oluyorum Allahın izniyle pazartesi 9 da gel dediler, çok şükür bu sefer iptal olmadı , Gerisi artık Allahın takdiri nasip 🤲🏻🥰🌸

Kızlar iyi geceler ne alemdesiniz kimse bişey dememiş benim bugün 5.iç günüm geçti pazartesi aşılamam oldu beklemedeyim dinleniyorum ilaçlarımı kullanıyorum bu akşam hafif bir kaşık ağrım var az bişeyde akıntım var sizde normal bir süreçmidir yaşayan oldu mu ? 🫣

X