2023 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    193
Hayırlı akşamlar hanımlar. Rabbim nasib ederse bende kervana katildim sayılır. Normal hesaplamaya göre mayıs 31 gösteriyor beklenen tarih. Fakat geç döllenme olduğu için biraz daha ileriye sarkar diye düşünüyorum. Henüz çok yeni dr a gitmedim . Bir kac hafta daha gitmeyi dusunmuyorum insaAllah(dayanabilirim)☺

Merhaba ben aranıza yeni katılıyorum ama testler ğozitif ama bata az kaldı içimde bir korku şu ana kadar güzel gitti herşey ama yüreğim elimde yani bugün almanyada yaşıyorum burada kan İle takıp olmuyor Türkiye’deki doktoruma yazdım henüz erken sevinmek için dedi takip etmeye devam dedi içime kurdu saldı ooof of ne olacak böyle

Herkese merhaba, Allah herkese bebişini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsinn

Sat tarihim 25 ağustos, henüz doktora gitmedim ama 2 şer gün ara ile 3 kez kaset test yaptım pozitif çıktı. son birkaç gündür zaman zaman karnımda hafif ağrılar hissediyorum çeşitli bölgelerinde aynı şeyi yaşayan var mı normal bir durum mu acaba.

Bir de ilk doktor muayenesine ne zaman gitmek uygun olur acaba

Kızlar sanırım hepimiz aynı süreçteyiz 🤭 hepimiz bat ı bekliyoruz. Ay inşallah gebeyizdir kız :halay: benim sat 8 Eylül bat 7 Ekim yani daha 8 gün var test yapmadım erken diye ah ne heyecanlı bir bekleyiş :KK36: herkes sat ve bat tarihini yan yana yazsa aslında daha iyi anlar birlikte heyecanlandırız ayy🌼

Benimde 27.8 dünki değerim 700dü git bence artık
6 Ekime randevu aldım kanama vs olmazsa gitmeyeceğim

Sat tarihim 25 ağustos, henüz doktora gitmedim ama 2 şer gün ara ile 3 kez kaset test yaptım pozitif çıktı. son birkaç gündür zaman zaman karnımda hafif ağrılar hissediyorum çeşitli bölgelerinde aynı şeyi yaşayan var mı normal bir durum mu acaba.

Benimde kasık bölgemde ara ara ağrılarım oluyor bugün yürüyüş yaptım 15 dk da ağrım başladı dinlemiyorum bol bol . ilk randevuya ekimin 6 sında gideceğim o zaman 5+5 olacağım

Ben de 3 gün önce 2 kez test yaptım pozitif çıktı 2 gün önce doktora gittim kan testi yaptılar dün sonucu çıktı en fazla 2 haftalık hamileyim benim de karnımda ağrılar var sanki regl olacakmışım gibi kasıklarım ve belim ağrıyor ama o olurmuş bebek yerleşiyormuş öyle benim ultrasonda gözükmedi henüz erken diye düşündü doktor inşallah öyledir bugün yine kan verdim yarın gideceğim beta testini karşılaştırma yapacak doktor yükseliyor mu diye inşallah bir sıkıntı çıkmaz sağ Salim geçiririz 🙏

Az önce bir konu gördüm belki bakarsınız ay çok beğendim herkesin bat tarihini falan listelemisler hemen koştum :halay:

Ekim Ayı Mucizesini Bekleyen Güzel Anne Adayları 🤰🏻🐣🌟🍀🤲🏻

Benim bebeğimin doğum günü de yaklaşık 10 Haziran olacak inşallah daha ilk hamileliğim çok heyecanlıyım inşallah hepimiz sağ Salim alırız kucaklarımıza bekleyenler de inşallah benim gibi sevindirici haberi alırlar biran önce 🙏🥰

geçen hafta salı günü beta verdim 20ydi değerim dünkü değerim ise 461 doktor güzel arttığını cuma günü 700-800 olarak artarsa kese görebiliriz dedi progestan folik asit ve genetik testlerimde iki gende heterizigot olduğiu için oksapar verdi dün gece başladım kullanmaya bu sabah uyandığımda peçetede kanama olduğunu gördüm ped taktım pedimede gelmiş sildiğimde de geliyor 33 yaşındayım 9 yıllık evliyim daha önce 9 haftalıkken kalp durması ve 4 kimyasalım var ama diğer kimyasallarda hiç bu değerleri görmemiştim yine kimyasal yaşayacağım diye çok korkuyorum

Merhaba benim de 27.08 benimde pozitif çıktı cumartesi bugün yine yaptım koyulaşmış. Umarım hepimizin sağlıklı ilerler
hepimiz sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alalım kızlar:) ben hiç doktora gitmedim 7 ekim için randevu aldım o zaman kan testimi vericem ama 2 kere gebelik testi yaptım 2 side pozitif.

X