Nisan-Mayıs Ayı Gebelik Planlayanlar 🤰🏼

Arkadaşlar 9 gün önceden yaptığım kaset testlerin siilik sonuç vermesi beni şaşırtıyordu gün geçtikçe silik çizgi belirginleşti 😊 Bugün BETA HCG 156.92 çıktı regle 2 gün varken. Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah bana da dua edin sağlıklı ilerlemesi için daha önce bir kürtajım var 😢 sdaak sdaak
Sağlıkla kuvagına almak nasip olsun canım 🥰

Herkese iyi akşamlar 🌸🌸 benim bugün regl başlangıç iki gün erken geldi 🤷 bu ay fsh baktırmak istiyorum yarın baktırabilir miyim ve sağlık ocağı bu değere bakıyor muydu
2.gün hormonlara baktırmak için çok uygun ama sağlık ocağında baktıklarını hiç duymadım. Kadın doğum uzmanı istiyor o testleri diye biliyorum

Arkadaşlar 9 gün önceden yaptığım kaset testlerin siilik sonuç vermesi beni şaşırtıyordu gün geçtikçe silik çizgi belirginleşti 😊 Bugün BETA HCG 156.92 çıktı regle 2 gün varken. Allahım isteyen herkese nasip etsin inşallah bana da dua edin sağlıklı ilerlemesi için daha önce bir kürtajım var 😢 sdaak sdaak
Maşallah canım

kızlar şimdi adetime 2 gün var benım eğer olursam ki beklıyorum bu ay hayıt suyunu denesemmi ya bi zararı varmı o bitkinin adet süresince içsem adetim felan düzenli gerçi ama tam olarak neye faydası var onuda bilmiyorum

kızlar şimdi adetime 2 gün var benım eğer olursam ki beklıyorum bu ay hayıt suyunu denesemmi ya bi zararı varmı o bitkinin adet süresince içsem adetim felan düzenli gerçi ama tam olarak neye faydası var onuda bilmiyorum
Ben klomen kullanırken onu da içtim canım yumurtam olgunlaşmadan çatladı bana faydası olmadı umarım size olur

Ben klomen kullanırken onu da içtim canım yumurtam olgunlaşmadan çatladı bana faydası olmadı umarım size olur
ay öylemi erken mi çatlatıyo hiç bilmiyodum az bişiy alıyım bir iki kez içiyim bari ya umut dünyası valla bu ay dıyorumkı bısıy yapıyım bende her ay bısıy yapıyım dıyorum kısmet ıste olacagı varsa olur zatende vesileler oluşturmaya calısıyorum kendımce galiba 😊

ay öylemi erken mi çatlatıyo hiç bilmiyodum az bişiy alıyım bir iki kez içiyim bari ya umut dünyası valla bu ay dıyorumkı bısıy yapıyım bende her ay bısıy yapıyım dıyorum kısmet ıste olacagı varsa olur zatende vesileler oluşturmaya calısıyorum kendımce galiba 😊
Ahaha tek değilmişim ben de aynı canım ya hatta bişey yapmayınca sanki çabalamıyormuşum gibi oluyor o yüzden ne imkanım varsa duyduğumu yapıyorum

Ahaha tek değilmişim ben de aynı canım ya hatta bişey yapmayınca sanki çabalamıyormuşum gibi oluyor o yüzden ne imkanım varsa duyduğumu yapıyorum
Evet yaa bu yuzdende acaba kendımı bu duruma zamana olayları akısına teslım edemıyomuyum dıye dusunuyorum bır yandanda insallah yanı allah gonlumuze ferahlık rahatlık versınde once olur allahın ıznıyle belkı bıdakı ay bızde cıft cızgılerı gorecegızzz bosuna endıse edıyoruz 😊🎀🤦‍♀️

Evet yaa bu yuzdende acaba kendımı bu duruma zamana olayları akısına teslım edemıyomuyum dıye dusunuyorum bır yandanda insallah yanı allah gonlumuze ferahlık rahatlık versınde once olur allahın ıznıyle belkı bıdakı ay bızde cıft cızgılerı gorecegızzz bosuna endıse edıyoruz 😊🎀🤦‍♀️
İnşallah canım benim ya rabbim tüm anne baba olmak isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🤰🤱🧑‍🍼👪

İnşallah canım benim ya rabbim tüm anne baba olmak isteyen herkese hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🤰🤱🧑‍🍼👪

Günaydın arkadaşlarımm ay Ben nebahtsız insanım 🙊 yumurtlama gerçekleşti eminim. 7. gün olmamış ohh ama 12. günü de çok erken hatta 11. Gunu aksamı ble olablr geçenlerde rastladığım bir Bilgi drdan hem dee. kadınlar bahar ve yaz aylarında gece veya sabaha karşı yumurtlarken sonbahar ve kış aylarında da gündüz yumurtlarlarmış neyseee benm dha bir kere ilişki oldu yumurtlamanın önceki ilişkileri daha yüksek ihtimal 14.ya da 15.gün yumurtlama olur ve bu tarihlerden önceki günlerde ilişki yüklenir diye düşünürken kaldık tek ilişki ile. 🙈 Eşim nöbetteydi bu sabah 11de gelecek bi karşılama yapmalıyım 😆🥳onumüzde 2 gün var ama yarın da nobette offf 2 ilişki ıle kalacaz 🥺dün gece anladım zaten çok hafif göğüs ucuma hassasiyet geldi bu sabah da çok fazla genelde başladığı gibi yumurtlamış oluyorum ay tavuk gibi bu tabir de ama neyse ☺️ vucut ısım kolaltı 35.8e düşmüş dil altı da 0.1 derece ama kolaltna bakıodm gecen ay sadece duskapani duskapani A aysesngul ve ismini yazmadığım her güzel anne adayı❤️

X