Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 43,8%
  • erkek

OY: 8 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 6,3%

• Ankete Katılan
    16
Kızlar çalışan hamişler bir sorum var iş yerim doktordan hamile olduğuma dair bir rapor aldıktan sonra günde 7,5 saat çalışmaya başlayacağımı söylediler biz 10 saate yakın çalışıyoruz molalar düşünce vs 1.5 saat erken çıkma hakkım olucak ama yıllık izninden kesicez dediler haziranda yılım doluyor öncesinde de alabilirsin ama maaşından kesilir dediler . Bu konuyla ilgili bilgisi olan var mı ?
ne kadar anlayıssızlar yıllık izinden kesilir mi hiç köle arıyorlar herhalde. Sendikanız varsa sorabilirsiniz en kotu bir avukata danısırsınız sizin hakkınız rapordan dolayı erken cıkmak

Yani benim keseme Bi bakar mısınız kız işte😆

Eklentiler

• IMG20240506164112.jpg
    IMG20240506164112.jpg
    61,7 KB · Görüntüleme: 12
Doktor benim Elenatal'ımı beğenmedi ya. Multivitamin o galiba ben çok önermiyorum ama neyse kullan falan dedi. Siz ne kullanıyorsunuz folik asit?

Ben iki ayrı doktora sordum. Biri baya tecrübeli bir hoca… multivitamin olarak imom (içeriğinde yüksek oranda omega var) önerdi zeka gelişimi için… benim kan pıhtılaşması olduğu için ilave olarak folidoce folik asit alıyorum. İmom alırsanız sadece içinde folik asitte var zaten. Bir hamilenin tüm alması gereken vitaminler var içeriğine mutlaka bakın derim

X