Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 7 43,8%
  • erkek

OY: 8 50,0%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 6,3%

• Ankete Katılan
    16
İçeriğini ekledim size imom ın… iki ürünümde arastırın forumdan…

Eklentiler

• IMG_9516.jpeg
    IMG_9516.jpeg
    108,2 KB · Görüntüleme: 19
Fakültede profa gitmiştim oda bana decavit verdi aslında içerik olarak daha zengindi ama üç kere içtim üçündede boğuluyordun büyük ilaç içemiyorum ben boğazımda takılıyordu bide ondan tekrar ocean mummye geçtim özeldeki doktorum zaten tavsiye etmişti onu

ne kadar anlayıssızlar yıllık izinden kesilir mi hiç köle arıyorlar herhalde. Sendikanız varsa sorabilirsiniz en kotu bir avukata danısırsınız sizin hakkınız rapordan dolayı erken cıkmak
Maalesef örneğin 3 günlük raporda para kesiyorlar ya onu bile kâr gören bir yer.. bir de hukuk bürosu ?? Gerçekten trajikomik allah kısmet eder doğumumu yaparsam büyük konuşmak gibi olmasın kapısının önünden geçmeyi düşünmüyorum

Tamma canım. Kesesini ne zaman gördünüz, kalp atışlarını kaçta duydunuz? Yurt dışında erken dinletmiyorlar sanırım ama vara bu bilgileri de ekleyelim. Bir de cinsiyet tahminin varsa alabiliriz :)
Haftaya cuma söyleyebilirim diğerlerini evet erken bakamıyoruz haftaya randevu
Kız hissediyorum ☺️

Ben daha 30 uma girmedim ama bütün takvim hesaplamalrında japonuydu mayasıydı rusuydu çiniydi hepsinde kız çıkıyor birde yüzük testi yaptım ondada kız çıktı
Sen 29’a göre bakacaksın o zaman canım 😇 Görücez bakalım bu testler ne kadar gerçek ne kadar tesadüfi 🥰

Kullanıyorum dedim diye iyi madem falan dedi, o içinde vitamin olanları daha ilerleyen haftalarda kullandırtıyormuş. Elimdeki biterken sorarım madem başka önerisi varsa onu alayım
Folik asit degil de metil folat kullanin onu oneriyolar genelde . Folik asit senteteik hali metil folat ham hali ben uzun zamandir onu kullaniyorum. Ocean marka

Valla zararlı bişi özendirmedik o yüzden alnım ak başım dik smfm
HHahahha haklı gururu ile orangeee😂😂🧡

Sevgili arkadaşlar birşey sorcam zencefill bize zararlı değil demi bilenn seri dönebilir mi ? Benim boğaz için bir karışımım var değilse sizlede paylaşayım yapın😍

ohh süper😍kuzularım o zaman aklınızda bulunsun o zaman zencefil bal limon karabiber enfes karışım boğazı yakıyor biraz ama çok iyi geliyor bilginize 😍
Ayy ben kınamda yeni ergenliğe girmiş erkek gibiydim üşütmüşüm, tam kapanmalar yeni açılmış doktora gitsem garantiye almak için karantinaya alır diye korkup gitmemişim ama sesim yani hööööö diye çıkıyor. Kayınvalidem zencefil bal limon karabiber yaptı 2 gün bana kaşık kaşık yedirdi, valla boğazım kendime gelmişti 🥲

Ayy ben kınamda yeni ergenliğe girmiş erkek gibiydim üşütmüşüm, tam kapanmalar yeni açılmış doktora gitsem garantiye almak için karantinaya alır diye korkup gitmemişim ama sesim yani hööööö diye çıkıyor. Kayınvalidem zencefil bal limon karabiber yaptı 2 gün bana kaşık kaşık yedirdi, valla boğazım kendime gelmişti 🥲
Ayyy çok iyi bilir hastalıklar o günleri 🥹 enfes iyi geliyor gerçekten unutmuşum ben arkadaş hatırlattı bugün karışımı😂

X