Popüler Konu 2024 Aralık Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• kız

OY: 8 42,1%
  • erkek

OY: 10 52,6%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

• ikiz kız/erkek

• üçüz / çoğul

OY: 1 5,3%

• Ankete Katılan
    19
Hanımlar kalsiyumu nelerden alıyorsunuz? Hep diş problemi yaşadım, gebelik düşünmeden önce epey bi diş yaptırdım ama en çürük dişi sona bıraktı diş hekimi, onu yaptıramadan farklı işlerim çıktı o kaldı öyle. Hamilelikte ağrı yapsın istemiyorum :KK43: yoğurt, yoğurt yemediysem ayran tüketiyorum, süt çok tüketebilen biri değilim. Başka ne kullanıyorsunuz

Kızlar benimkinin cinsiyeti ne gibi duruyor beni de bi yorumlar mısınız 😁

Eklentiler

• IMG_2100.jpeg
    IMG_2100.jpeg
    101,7 KB · Görüntüleme: 47
Kızlar bu Ramzi teorisi zımbırtısına açıklık getireyim. Teoriye göre Kesenin çevresinde gördüğünüz en parlak yer plasenta oluyormuş. Ve karından çekilen görüntüde bu parlak yer sağ taraflarda oluyorsa kız solda oluyorsa erkek demekmiş. Bana da kız dendi. Hadi bakalım tutacak mı bilmiyorum. Zaten %50 ihtimal var da. Tutan oranı ya da tutmayanların oranı nasıl sizce

Günaydın herkese bugun gecikmenin 5 gunu regl gelmediği için bi test daha yaptım üstteki artımed alttakı ilk defa kullandım firs diye bir test damlatır damlatmaz cıktı dk bile olmadı desem yer var umarım testlerin kurbanı degilimdir 🥹 erken gebelik testimide dun öğlen yaptım ☺️
Benim gecikmemin 2. Gününde çok belirgin çıkmıştı bu biraz silik gibi geç döllenme vs olmuş olabilir kuruma falan da değilse inşallah gebesinizdir.

Benim gecikmemin 2. Gününde çok belirgin çıkmıştı bu biraz silik gibi geç döllenme vs olmuş olabilir kuruma falan da değilse inşallah gebesinizdir.
Yok hemen damlatır damlatmaz cıktı yumurtlama takibide yapmadım ne zaman oldugunu bilmiyorum umarım hamileyimdir ☺️

Alttaki ikinci gunki testım üstteki birinci gun 3-4 gunlerde artı med yaptım onlarda cıkmamıstı

Eklentiler

• IMG_0505.jpeg
    IMG_0505.jpeg
    283,5 KB · Görüntüleme: 44
X