Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    140
Vere vere günü 23+4 verdıler günü hayırlısıyla atlatsak şu gununlerıde beni korku sardı dıye bılırım hem yaş hem gebelık sayısı hepsının normal olması ıkı doğumun pes peşe olması vıcut kendını toplamadan bu dogucak doğumdan sonra kesın bıtkın olurum vıcut çöker yorgunluktan ıyıce düşünceler düşünceler
Kuzum vitamin takviyelerini, yemeni, içmeni aksatma, dediğin gibi bitkin düşme, iki küçük beben olacak 🥹

Evet hemde çok, iş yüküm azalacagına dahada arttı. Evden çalıştıgım halde aşırı yoruldum ve sıkıldım artık, tek başıma çalışıyorum koca magazayı yönetiyorum yurtdışı müşterilerine. Bide 2 ortak patrona çalışıyorum hepsi ayrı iş istiyor ürün yapıyorum fotoğraf çekiyorum ürün çekiyorum hem el işi hem dijitalde birsürü işlerim var kolay değil benim için. Yoruldum stres olmak istemiyorum artık kullanılmakta istemiyorum. Çok vefaları var kötü olmakta istemiyorum tatlı tatlı mezuyu bitirmek istiroyum kısmet bakalım :)
Çok haklısın canım, ne kadar vefalı da olsalar, bir kişinin üstüne bu kadar yüklenilmez, inşallah dilediğin gibi sonuçlanır 🤲

Benim serviks en son 34mm ölçüldü canım, Şuan için iyi, plasentam aşağıda şuan, yukarı çıkmasını umuyorum. Sen nasıl oldun canım seninki kaç çıkıyor
oh iyi çok şükür zaten 35mm normal sayılıyor, seninki de neredeyse 35 olmuş maşallah 🧿 benim doktor detaylıda 31 mm ölçtü, şimdilik bu çok korkulacak bir şey değil ama kasılman olursa veya acil bir durum olursa hemen gel serum verelim dedi. yani kasılma olduğunda rahim ağzı kısalıyormuş anladığım kadarıyla. hemen 28mm'e falan düşüyor. bebek de bayağı aşağıda. progestan+magnezyum hala devam. 14ünde kontrolüm var benim de bakalım inşallah hayırlı haberler verir ❤️

Ay benimde kaç gecedir rüyama doguma gidiyorumlar giriyor doktor soruyo normal mi yapalım sezaryen mi diye çok korkuyorum ya
Her doğumun kacıncı olursa olsun zorluğu var nasıl dıyım normalde 22 kemıgın aykı anda kırılır o durıma gelıyorsun doğum anında şuan sankı korkutmuş gıbı oldum 😀😀😀😀 sezeryanda zor bence yasamadım ama ıllakı onunda zor durumu var dıkıslerı olsun hareket olsun ne bılım ya allahım hepımıze güç kuvvet versin o an

Kızlar dün akşam acillik oldum sabahtan beri karın ağrım vardı bacağıma vurmaya başladı eşim acile götürdü bebek iyi ama rahim kasılmaları varmış doktorumuz da şansımıza nöbetçiymiş iki tane serum yapıldı ilaç verdi gene Progestan verdi bide popodan da ayrı fitil ve ağrı kesiciler verdi cuma günü gene çağırdı evde uzanıyorum sürekli 😔

Kızlar dün akşam acillik oldum sabahtan beri karın ağrım vardı bacağıma vurmaya başladı eşim acile götürdü bebek iyi ama rahim kasılmaları varmış doktorumuz da şansımıza nöbetçiymiş iki tane serum yapıldı ilaç verdi gene Progestan verdi bide popodan da ayrı fitil ve ağrı kesiciler verdi cuma günü gene çağırdı evde uzanıyorum sürekli 😔
Çok geçmiş olsun canım 😔

gelmiş geçmiş olsun canım ❤️‍🩹 bu haftalarda galiba oluyor böyle kasılmalar vs. bol bol su içmeye çalış ve dinlen bir şey kalmaz inşallah 🌾

Yaa çok geçmiş olsun canım iyi olursunuz bebisinle inşallah

Çok geçmiş olsun hayatım bebiş iyi şükür bol bol dinlen

Çok geçmiş olsun. Bebişin iyi olması sevindirici, inşallah ağrılarınız da geçer bir an önce. Bununla gelmiş geçmiş olsun.

Ayrıntılı ultrasona geldim sıra bekliyorum hayırlı haberler alırım inşallah 💓

Hadi bakalım hayırlı haberlerinizi bekliyoruz o zaman. :KK200:

Benim 16 Mayıs'ta ayrıntılı. Hep 4 haftada bir gidiyordum kontrole 5 haftayı bulunca bir zaman geçmedi gibi hissettim. :rolleyes:

Kızlar benide arayan soran olmadı ama doktorum önerdiği için ilk doz aşımı sağlık ocağında oldum bugün ama inanılmaz uyku yaptı bide ateşim var gibi oldu sizdede yaptımı böyle şeyler tetenoz aşısı
Bnde 3 gün ağrı ve 1 gün uyku hali yapmıştı ateşim olmamıştı

Geçmiş olsun bitanem 😘 2 gecedir benimde karnım ağrıyor geceleri batma oluyor dönerken falan çok rahatsız ediyor sırt ağrılarım da başladı özellikle gece uzanırken magnezyum hiç kullanmadım yarında doktor kontrolü var ondan sonra başlıcam düzenli kullanmaya artık vücut kendini çok bırakmaya başladı çünkü kullanmayanlar dikkat etsin 🙏🏻

Kızlar Antalya da detaylı ultrason için ne perinatolojiye ne radyoloji ye randevu yok bu cuma için almıştım gidecektim doktor istifa etmiş şimdide hiçbir yerde bulamıyorum randevu napcam 😭😭😭

Kızlar Antalya da detaylı ultrason için ne perinatolojiye ne radyoloji ye randevu yok bu cuma için almıştım gidecektim doktor istifa etmiş şimdide hiçbir yerde bulamıyorum randevu napcam 😭😭😭

MHRS'de randevu açılınca haber ver gibi bir sistem olması lazım, birisi randevusunu iptal ederse ya da müsaitlik olursa mesaj geliyor diye biliyorum. Belki o şekilde bulabilirsiniz.

X