Popüler Konu 2024 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin Cinsiyeti

• Ankete Katılan
    147
Evet arkadaşlar bende doğum konusunda çok kararsızım benim 4.ncü doğumum olcak diğer 3 doğumum normal oldu aslında rahat da bi doğum yaptım 2.de 3.de kesiğim olmadı yada ben rahat olduğunu zannediyorum bilmiyorum 3.doğumumu yaptım 1 gün sonra basur ameliyatına alındım apar topar o kısmı cok zor ve cok agrılıydı hatırlamak bile istemiyorum şimdi bu yüzden korktuğum için sezeryan olup tüplerimi bağlatmak istiyorum bi yandan da üç kere normal doğum yaptım şimdi sezeryan mı olcam diyorum çok kararsızım
Aynı durumdayız cnm benim de üçü normal bunda nasıl olucak bılmıyprum bağlanmak ıstıyprum sezeryan da istemiyorum çok kararsızım

Tabiki canım ilkinde kesi vardı ama öyle dayanılmıcak bi ağrısı olmuyor 3 4 gün dikişlerinde falan ağrı oluyor illaki çünkü içte dışta dikiş oluyor illaki ama tamamen iyileşmesi 15 günü buluyor kişiden kişiye de değişebiliyor tabi
Kız doğumdan sonra sende sancı cektınmı ara ara

Aynı durumdayız cnm benim de üçü normal bunda nasıl olucak bılmıyprum bağlanmak ıstıyprum sezeryan da istemiyorum çok kararsızım
Valla öyle canım insan çok kararsız kalıyor sezeryanda zor diyorlar şimdi üç kere normal doğum yaptık nasılsa bide sezeryan mı olalım diyede düşünmeden edemiyorum nasıl olcak bilmiyorum doktorum sezeryan taraftarı daha yasın küçük bağlayalım diyor yoksa bes de olur altıda diyor çok karmaşığım

Aynen valla ne yapıcagımı sasırdım bende pazartesı ayrıntılı ya gıdıcem doktorum lâ konuşucam bağlanmak ıstıyorum dıe bakalım o ne dıycek

Ayrıntılıya gırdınmı bır ben mı kaldım gırmeyen acaba
Evet carsamba günü girdim sen kaç haftalık oldun canım buda bebişim 3 oğlum var bu minnakda kız

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    89,1 KB · Görüntüleme: 58
Evet carsamba günü girdim sen kaç haftalık oldun canım buda bebişim 3 oğlum var bu minnakda kız
23 +1 olduk 23+3 ken ayrıntılı var işte bakalım ıkı oğlum bır kızım vardı buda kız çok şükür ıkı kızım ıkı oğlum olmuş oldu

Çok güzel çok heyecanlı oluyor 🥰 seninde az kalmış ayrıntılıya güzel güzel haberler alırsın inşallah 🙏
İnşallah en küçüğüm 10 aylık ona ayrıntılıda bobreklerı genıs denmıstı inşallah bunda güzel şeyler duyarım oğlumu üç ayda bır kontrole götürüyoruz bobreklerı ıcın hala 7 mm büyük ıkısıde

Hahaha sorma biri bizi dantelimizden tutup televizyonun üstüne serer diye korkuyorum🤣🤣 (daha sade şeyler tarzım)🤪
Benim de hiç tarzım değil ya kayınvalidem pespembe her yanı dantelli bi set atmış bunu alalım diye yıllardır tanıyamadı bi türlü beni😄 ( bilerek yapıyor da olabilir😄)

Kızlar bende detaylı ultrasona girdim doktor dedi ki sağ böbrekte genişleme var 6 mm. Sonra direk yukarı çıkıp kendi doktoruma sordum o da baktı öyle bişey yok dedi 4 mm dedi yanlış ölçmüş dedi. Bende anlamadım bişey. Bide detaylı ultrason 45 dakika sürecek dediler 30 dakika sürdü o da doktor eşimle münakaşaya girmişti ekonomi falan filan konuşuyordu sinirlerim bozuldu. Sözde bi de özel.

X