Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 97 49,0%
  • erkek

OY: 94 47,5%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    198
Aslındaa küveze girmekte kötü bi algı olmayalımm ya enazından ordada iyileşme süreci oluyor çok şükürr rabbim yaşaddığını bidaha yaşatmasınn🥲🥲
Amçn ama kucağının boş kalması ve bebeğinimacaba iyileşecekmi diye düşğnmel şnsanı aşırı yıpratıyr. Resmen bende bu hamıleliğimde tranva gbi birşey oldu. Buda erken mı doğar kuveze girermi diye hamıleliğimşn başından beri düşündüm. Hatta bana senın anksıyete bozukluğun var dıyen bile oldu 🙈😩Allah yokluklarını da göztermeain çok şükür çok iyi bakılıyor edilıyor ama insanız işte. Bu arada kızım erken dopmadı 38+3 de planlı sezeryan doğdu ama solunumu hızlıydı tedbir amaçlı yattı kuvezde hiç bir cihaza bağlı deildi. Oğlum 36. Haftada 5 hafta gelişme geriliğiyle doğup 2 ay kaldı küvezde

Selamlar benim de yarin kontrol var sanirim bu sefer alttan muayene edecek çati muayenesi biraz korkuyorum Allah hepimizin yardimcisi olsun kolay dogumlar olsun insallah
Merhaba benimde yarın alttan muayene var, 10 dk dır da aşağıdan ara ara bir sancı geliyor 37+5 teyim yarın ki muayeneden korkuyorum ya birde ağdaya gittim tüylerin uzamamış diye alamadı kuaför yarın gitmeden jilet yapıcam mecbur

Kızlar yazamıyorum birkaç gündür.
Benim de ağrılarım var. Özellikle alt kismima iğne batiriyorlar gibi. Ve yürümek iyice zorlaştı.
Yarın randevum var net tarih verecek. Aslında 3 haziran dedi ama ben o tarihe kalacağını asla düşünmüyorum
Son haftalar artık Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah
Yürümek oturdugum yerden kalkmak.. yattgim yerde saga sola donmek cok aci verici. 36.haftayim bende. Doktor 30mayis-6haziran arasi gun sec dedi. Persembe gunu kontrol var 3haziran olsun diyecegim. 38+1 olmus olacagim. Gonul ister 6.6.2024olsun ama agrilarim 🥲

Kızlar selamm karnım çok sertleşiyo yürürken bile zorlanıyorum bugun çok oldu bu sancı yok ama karnımda aşırı sertlik.oluşuyo ve sert hareketler yapıyo normal mi acaba ?

Kızlar selamm karnım çok sertleşiyo yürürken bile zorlanıyorum bugun çok oldu bu sancı yok ama karnımda aşırı sertlik.oluşuyo ve sert hareketler yapıyo normal mi acaba ?
Kuzum bence su an cok ekstrem durumlar haric her sey cok normal🤣🤣 gunlerdir karnim kasim kasim kasiliyor ayni seninki gibi, dun aksamdan beri kasigimda hissettigim baski yuzunden hicbir sey yapamadim. Ve beklenen dogum tarihine daha 3 hafta var🥵 yaniii bu sekilde 3 haftayi nasil doldururum bilmiyorum cikasi var benimkinin galiba🙄

X