Popüler Konu 2024 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

bebeğinizin cinsiyeti

• kız

OY: 98 48,8%
  • erkek

OY: 96 47,8%
  • ikiz kız

OY: 0 0,0%
  • ikiz erkek

OY: 3 1,5%
  • ikiz kız ve erkek

OY: 4 2,0%
  • üçüz/çoğul

OY: 0 0,0%

• Ankete Katılan
    201
Aslındaa küveze girmekte kötü bi algı olmayalımm ya enazından ordada iyileşme süreci oluyor çok şükürr rabbim yaşaddığını bidaha yaşatmasınn🥲🥲
Amçn ama kucağının boş kalması ve bebeğinimacaba iyileşecekmi diye düşğnmel şnsanı aşırı yıpratıyr. Resmen bende bu hamıleliğimde tranva gbi birşey oldu. Buda erken mı doğar kuveze girermi diye hamıleliğimşn başından beri düşündüm. Hatta bana senın anksıyete bozukluğun var dıyen bile oldu 🙈😩Allah yokluklarını da göztermeain çok şükür çok iyi bakılıyor edilıyor ama insanız işte. Bu arada kızım erken dopmadı 38+3 de planlı sezeryan doğdu ama solunumu hızlıydı tedbir amaçlı yattı kuvezde hiç bir cihaza bağlı deildi. Oğlum 36. Haftada 5 hafta gelişme geriliğiyle doğup 2 ay kaldı küvezde

• Beğen
Reactions: Jou
Selamlar benim de yarin kontrol var sanirim bu sefer alttan muayene edecek çati muayenesi biraz korkuyorum Allah hepimizin yardimcisi olsun kolay dogumlar olsun insallah
Merhaba benimde yarın alttan muayene var, 10 dk dır da aşağıdan ara ara bir sancı geliyor 37+5 teyim yarın ki muayeneden korkuyorum ya birde ağdaya gittim tüylerin uzamamış diye alamadı kuaför yarın gitmeden jilet yapıcam mecbur

Kızlar yazamıyorum birkaç gündür.
Benim de ağrılarım var. Özellikle alt kismima iğne batiriyorlar gibi. Ve yürümek iyice zorlaştı.
Yarın randevum var net tarih verecek. Aslında 3 haziran dedi ama ben o tarihe kalacağını asla düşünmüyorum
Son haftalar artık Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah
Yürümek oturdugum yerden kalkmak.. yattgim yerde saga sola donmek cok aci verici. 36.haftayim bende. Doktor 30mayis-6haziran arasi gun sec dedi. Persembe gunu kontrol var 3haziran olsun diyecegim. 38+1 olmus olacagim. Gonul ister 6.6.2024olsun ama agrilarim 🥲

Kızlar selamm karnım çok sertleşiyo yürürken bile zorlanıyorum bugun çok oldu bu sancı yok ama karnımda aşırı sertlik.oluşuyo ve sert hareketler yapıyo normal mi acaba ?

Kızlar selamm karnım çok sertleşiyo yürürken bile zorlanıyorum bugun çok oldu bu sancı yok ama karnımda aşırı sertlik.oluşuyo ve sert hareketler yapıyo normal mi acaba ?
Kuzum bence su an cok ekstrem durumlar haric her sey cok normal🤣🤣 gunlerdir karnim kasim kasim kasiliyor ayni seninki gibi, dun aksamdan beri kasigimda hissettigim baski yuzunden hicbir sey yapamadim. Ve beklenen dogum tarihine daha 3 hafta var🥵 yaniii bu sekilde 3 haftayi nasil doldururum bilmiyorum cikasi var benimkinin galiba🙄

Kuzum bence su an cok ekstrem durumlar haric her sey cok normal🤣🤣 gunlerdir karnim kasim kasim kasiliyor ayni seninki gibi, dun aksamdan beri kasigimda hissettigim baski yuzunden hicbir sey yapamadim. Ve beklenen dogum tarihine daha 3 hafta var🥵 yaniii bu sekilde 3 haftayi nasil doldururum bilmiyorum cikasi var benimkinin galiba🙄
Aynen öyle bende tedirgin oldum.bazen çok sertleşmede bebek plasentadan ayrılıyor flan yazyo int de size bi sorayım dedim 🙃 aşqğı dogruda bi baskı var sanki bişey çıkcak gibi 😃

Aslında az da değill riskli bir kiloda da değilsin bence bana iyi geldi kilosu bak benim bi programda 32 haftalık 1702 gram diyor çok normal kiloda şuan ❤️

Aaaa son adet tarihimiz aynııııı 🤗 sessiz olma chillage katıl bize 🩷 daha çokkk güzel günler göreceğiz inşallah. Emzirme seansları filan malum 🥲😃😃

Kızlar ben doğum yaptım🥲 iyiiyiz çok şükür🩷 dün gece suyum geldi sancım ve açılmam olmadığı için bu sabah acil sezeryana alındım. Sena kucağımda ve iyi çok şükür 🤗🩷🥲 Rabbim hepinize nasip etsin bu güzel duyguları inşallah 🤲 ❤️

Maşallah gözün aydın Allah analı babalı büyütsün. Rabbim hayırlı evlat eylesin inşallah 🤲

Allah analı babalı büyütsün inşallah.
Hayırlı evlat olsun.

Ayyyy güzel haberlerde bugün ü aldıkkk
Gozüaydınnnnnnn 😍😍😍😍😍
Miss gibi koklaa oohhh sağlıcakla büyütmeyi nasip etsin❤️

Allah analı babalı büyütsün inşallah. 🌺🌺

Oyyy masallahh🥹 saglikla buyusun kuzucuk💕 sezaryen mi oldun??

Hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsun normal mi Sezaryan mi canım durumunuz nasıl

Maşallah hayırlı uğurlu olsun inşallah 🙏🏻

Hayırlı olsun rabbim analı babalı büyütsun inşallah acaba benimde ahirim var kasığımda ve belimde korkuyorum gitsem mi acile

Maşallah canım gözün aydın nasıl oldu doğumun hayırla sağlıkla büyüt inşallah hayırlı evlat olsun bebişin ay detaylı anlatım yapın hele bizi burda bırakmayın 🙈🥰😅
Hepinize çok teşekkür 😍 Allahim herkese hayirli dogumlar nasip etsin inşallah 😍

Bende detaylari yaziyim sezeryan oldum acil olarak fetal taşikardi vardı ritim bozukluğum vardı bebektede meydana geldi. Gebelik süresince gebelik şekerim vardi,sekeri olan arkadaslarinda icini rahatlatiyim insulinsiz devam etmistim dikkat ederek çok şükür bebekte sekere dair herhangi bir sıkıntı olmadi 🤲 Spinal sezeryan oldum hiç gözünüz korkmasın arkadaşlarım ne iğne acısı ne sonda hic bisey hissetmedim normal koldan vurulan igne agrisi oldu sadece . Sezeryan esnasında da sadece cekistirme hissini hissettim çıkartırken bebeğimi onun harici baska ağrı vs hissetmedim. 30 dakikada doğdu,diktiler ve doğum bitti. Suan 3. Gunumuz yaram iyilesmeye başlamış bile 🤲 Hic korkmasın gözünüz ama sadece eger bir terslik hissediyosaniz olmayan ağrı,ani gelisen hareket yoğunluğu vs mutlaka aklinjzda kalmasin doktora gidin iyiki sesime kulak vermisim çok şükür 🤲

Kızlar günaydın, kanlarımı aldılar, herşeyi imzalattılar. Odada beni almalarını bekliyorum. Dua edin bana lütfen çok korkuyorum 🥹🥹🥹🥹.
Odamz da bu şekilde oldu 😍😍😍
IMG_4140.jpeg
IMG_4141.jpeg
IMG_4139.jpeg

Eklentiler

• IMG_4139.jpeg
    IMG_4139.jpeg
    183,3 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
X