2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

Pınar hanım sizin transferin kaçıncı günü sizden pozitif enerji aldım güzel netice alacağınıza inanıyorum 🥰
ay inşallah, burada hep pozitif olmaya çalıştığıma bakmayın, içim pırpır, iki embriyomuz çıkmıştı, ikisi de konuldu, inşallah diyeyim, olmazsa bilmiyorum, 40 yaşındayım şu an. benim test günüm Salı, sizi olumlu olumsuz bilgilendireceğiz. bu grup keşke devam etse hem gebelerle hem de mücadeleye devam edenlerle.

ay inşallah, burada hep pozitif olmaya çalıştığıma bakmayın, içim pırpır, iki embriyomuz çıkmıştı, ikisi de konuldu, inşallah diyeyim, olmazsa bilmiyorum, 40 yaşındayım şu an. benim test günüm Salı, sizi olumlu olumsuz bilgilendireceğiz. bu grup keşke devam etse hem gebelerle hem de mücadeleye devam edenlerle.
İnşallah hayırlı haberler veririz benim de test günüm Salı, direkt kan vereceğim sabah erkenden , temmuz ayından beri uğraşıyoruz 1 sene olacak o zamandan bu zamana hiç yorulmadım ama şu son 10 gün 1 sene gibi geldi hem ilaçlar hem belirti arama sürekli sorgulama , hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🙏 ❤️

Kesinlikle öyle grubu takip etmek motive ediyor çünkü bizi en iyi biz anlıyoruz 🥲 rabbim sizi müjdeler inşallah güzel olacağına inanıyorum ümit ediyorum 🌸

İnşallah hayırlı haberler veririz benim de test günüm Salı, direkt kan vereceğim sabah erkenden , temmuz ayından beri uğraşıyoruz 1 sene olacak o zamandan bu zamana hiç yorulmadım ama şu son 10 gün 1 sene gibi geldi hem ilaçlar hem belirti arama sürekli sorgulama , hakkımızda hayırlısı olsun inşallah 🙏 ❤️
Evet çok doğru diyorsunuz bu son bekleyiş çok farklı inşallah şu an bekleyişte olan herkes güzel sonuçlar alır her pozitif haberinde sanki yeniden pozitif haberi almış gibi seviniyorum 🥲

Pozitif olanlar anneler grubunda yazmaya devam edebilir, geçen sefer benim öyle olmuştu. Negatif olanları da ismen bildiklerimizin hayırlı haberlerini topiklerde alıp biz de çok sevinmiştik. Çünkü her anne adayı benim nezdimde bu mutluluğu hakkediyor. Siz de sakın umutsuzluğa kapılmayın. İnanıyorum rabbim bizleri içi evlat hasretiyle yanan anne adaylarını evlat sevinciyle rızıklandırıcak. Çok sabırlıymışsınız ne güzel Salı günü hayırlı haberle bizleri bilgilendirirsiniz inşallah

Bu arada da içim içimi yiyor test yapmamak için sanırım yarın yapacağım

ben karar verdim ya yarın sabah kalkıp test almaya gideceğim ilk idrarla yapıcam bakalım bu kan ve leke kafamı karıştırdı. Sende var mı hafif adet sancıları
Kızlar ben 5.gün embriyosunda bana 10 gün sonra kan testi verin dedi ben idrar testinj 8. Günde yaptım sizde yapsanız çıkar ama hızlı test alın normal test almayın

Kızlar benim gibi bacakları ağrıyan var mı? Bir de regl olacakmışım gibi hissediyorum sizce tutunma belirtileri olma ihtimali var mıdır ?
Benimde öyle oldu pozitif aldım böyle bacak üstü ağrısı kaşık ağrısı oluyordu veeeee pozitif aldım

Doktorun ilaclari birak demedikten sonra umut kesilmez rabbim ol dedikten sonra hersey olur 😊
Bıraktırdı canım 💕 şans ya bazı şeyler kısmet herhalde yirtsan da kendini olmayınca olmuyor hormonlardan ağlama krizleri geliyor arada sonra geçiyor benim ilk de değil 2 tüp 2 normal gebelik yine de olmadı rahim küçük 2 histeroskopi oldum yetersiz yani kendim korunmadan devam ederim artık olursa olur olmazsa da yapacak bir şey yok yaşım oldu 42

Kızlar selam 9 mayısta 2 tane 5.gün embriyosu transfer edildi bugün 9.günüm gidip kan tahlili verdim beta hcg değerim 14,35 çıktı doktorum gebelik var görünüyor ama 2 gün sonra tekrarlayalım kan tahlilini dedi çok mu düşük değerler sizce tam sevinemedim de

Allah hayırlı zamanda hayırlısını kolaylıkla nasip etsin arkadaşım. İnsan üzülüyor ama yine de şükret sağlıksız embriyoymuş demek ki ben hep öyle demiştim kendimi öyle avutmuştum
Canım benim teşekkür ederim dr da aynısını söyledi rahim embriyoyi kendisi tarıyor sağlıklı olsa atmak istemez demişti 9 vardı toplamda gitti 4 kaldı 5 :))

çok güzel yazmışsın, önümüzdeki maçlara aynen, bazılarımıza pozitif, bazılarımıza negatif geliyor, önemli olan sağlıklı bebekler kucağımıza almak, daha ilerleyip de düşük olunca daha üzülüyor insan, inşallah başlayıp tamamına erecek en güzelinden bir hamilelik dilerim size gelecek sefere!
Çok teşekkür ederim Allah isteyen herkese kolaylıkla yormadan sağlıklı evlatlar versin üzülüyoruz sonra geçiyor 💕🙏

Bıraktırdı canım 💕 şans ya bazı şeyler kısmet herhalde yirtsan da kendini olmayınca olmuyor hormonlardan ağlama krizleri geliyor arada sonra geçiyor benim ilk de değil 2 tüp 2 normal gebelik yine de olmadı rahim küçük 2 histeroskopi oldum yetersiz yani kendim korunmadan devam ederim artık olursa olur olmazsa da yapacak bir şey yok yaşım oldu 42
Inan cok iyi anliyorum seni benm 1 dogal gebelik sonra dustu sonra 2 negatif tup 1 kimyasal tup bu 4.denememdi rabbim bizim icin en hayirlisni verir ve vakti saati geldiginde rabbim sana onu vericektir sadece biz tevekkulde biraz eksigiz sanirim ama guzel kalbin gbi en guzel sekilde rabbim mukafatlandiricaktir seni 💕💞

Benimde öyle oldu pozitif aldım böyle bacak üstü ağrısı kaşık ağrısı oluyordu veeeee pozitif aldım
İnşallah ben de pozitifi görürüm 😍 peki siz sonucu alana kadar dinlendiniz mi ? Benim bugün 5. Günüm ve yarın işe başlayacağım ilk hafta izin almıştım bu hafta gitmem gerekiyor.

X