2024 MAYIS AYI TÜP BEBEK YAPTIRACAKLARIN PAYLAŞIM ALANI

konuşmak kolay ama dert yapmamaya çalış kuzum, güzel olacak bak vallahi, inşallah normal ya da tüp bebek olacak, kendine odaklan, moralini yükseltecek şeyler yap, valla en bol şanslar senin olsun sonraki süreç için inşallah, hepimizin duaları birbiriyle. sarıldık kocaman :KK200:
Allah razı olsun canım çok teşekkür ederim 🥹❤️

Benimde bugün 6. Günüm 2 gündür bel kasık ağrım oluyor ara ara. Bu sabah inanılmaz mide bulantısı yaşadım ama sanıyorum ki bu bulantı migrenden oldu çünkü başım inanılmaz ağrıyor bugün.
Bana doktorum ağrın olursa parol içebilirsin demişti dün akşam benimde sünizitim tuttu parol içtim bitane

14 Mayıs transfer günüm 5 günde pozitif görenler var maalesef olmadı
Negatif pozitife döner, pozitif negatife dönmez merkezim bana demişti. Bence teste devam daha idrara karışmamıştır. Kaldı ki ben bugün farklı marka yaptım daha silik çıktı mesela. Yaptığım test en hassas olanıydı.

Negatif pozitife döner, pozitif negatife dönmez merkezim bana demişti. Bence teste devam daha idrara karışmamıştır. Kaldı ki ben bugün farklı marka yaptım daha silik çıktı mesela. Yaptığım test en hassas olanıydı.
Benim de şu güvenilir olan 99değişmeyen sonuç olan testi p ile başlayan inş canım test gününe kadar ilaçlara devem

Benim de öyle işte. Ama sakince bekliyorum her gün yapıp devam edicem sonra da kan vericem. Sanırım idrar miktarı bile önemli, ne kadar içerisinde beklettiğin vs. Daha çok erken sonuçta

Eklentiler

• FDA553EB-7E99-43DF-9218-A73B42B0BC2A.png
    FDA553EB-7E99-43DF-9218-A73B42B0BC2A.png
    675,5 KB · Görüntüleme: 32
Hayırlı uğurlu olsun senin adına çok sevindim sağlıkla kucağına al inşallah
Dün ben de çok sevinmiştim de bugün silikleşti işte. Kafayı yicez böyle böyle vallahi. Böyle şeker ölçer gibi parmaktan bi damla kanla gebelik tespiti yapan cihaz çıkması lazım acilen

Dün ben de çok sevinmiştim de bugün silikleşti işte. Kafayı yicez böyle böyle vallahi. Böyle şeker ölçer gibi parmaktan bi damla kanla gebelik tespiti yapan cihaz çıkması lazım acilen
Kesinlikle haklısın yok yok bence gayet hamilesin o alet çıksa koşa koşa alırım

X