💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Kızlar bugün transferimin 7. Günü sabah ilk idrarla erken gebelik testi yaptım negatif çıktı moralim yerle bir oldu normalde 7. Gün yapıp çok silik görenler bile var benim gibi olup sonradan pozitif gören var mı? Lütfen içimi rahatlatın sizce daha idrara geçmemişmidir beta? Siz kaçıncı gün gördünüz yazar mısınız??
Canım 7. Gün erken olabilir. 8. Günden sonra genelde çıkıyor idrarda

Bende seninle aynı durumdayım canim. İnşallah ikimizde hayırlı sonuclar alırız. Yarın tekrardan yapicam bakalım test hayırlısı artık
Ya inşaAllah ben 20 sinde trasnfer oldum bugün çıkar diye düşünmüştüm bi belirtimde yok sanki hafiften kasıklarım ağrı ama o da belirsiz yani yarın yapmıcam pazartesi günü yapıcam 9. Gün çıkar diye umuyorum 🥺 yarın yaptığında sonucu yazar mısın

ALLAHIM İNANAMIYORUM İNANAMIYORUM OLDUĞUNA LÜTFEN VAR DİYİN VAR Dİ Mİ OLDU Dİ Mİ 🥹🥹🥹🥹

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 49
  • image.jpg
    image.jpg
    79,1 KB · Görüntüleme: 52
Ya inşaAllah ben 20 sinde trasnfer oldum bugün çıkar diye düşünmüştüm bi belirtimde yok sanki hafiften kasıklarım ağrı ama o da belirsiz yani yarın yapmıcam pazartesi günü yapıcam 9. Gün çıkar diye umuyorum 🥺 yarın yaptığında sonucu yazar mısın
20sinde transfer olduysan erken evet yarın sabah çıkabilir benim de öyle oldu sıkma canını gün gün test yapmaya devam et çıkacak inşallah

İnşaAllah öyledir herkes 8. Günden sonra yazmış işte hiç internete bakmayacaksın aslında ben burda 7. Gün pozitif olanları gördüm diye yaptım anca kendimi üzdüm ya 🥺
Hepimiz ilk öğrendiğimizde farklı beta değerleriyle öğreniyoruz.Benim 10. gün 100lü değerlerdeydi mesela başkasının 30 larda başkasınının 300 lerde oluyor. O yüzden herkesin 6-7. günlerde çıkmaması çok doğal lütfen moraller bozulmasın🌸

X