💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Ben 2 fitil 1 iğne progesteron, 3 tane esteroferm , 1 oksapar , 1 corasprin kullanıyorum. Sizinkileri duyunca benimkiler az gibi geldi

4 estrofem, coraspin kullanıyorum ben de.
Kafanıza göre azaltmayın zaten, hamile kalamazsınız başka türlü dedi bana doktor. Kalırsan da düşük olur dedi, yarım saat geç iğne olsam huzursuz oluyorum
Bende corasprin kullanıyorum.

Doktor ne diyorsa sorgulamak gerek aslında. Belirli bir reçete yok herkesin kullandığı. Her doktorun tarzı farkli.

Ben de 3 progestan fitil, her gün kalçadan progestan iğne vuruluyorum. En az üç ay dedi bana doktorum. Aynen iyi olsun da ben de razıyım sadece canım hiç tatlı olmamasına rağmen acımaya başladı artık 3 ay daha olacaksam daha rahat olması için ne yapabilirim onu düşünüyorum
ben de progestan iğne oluyorum her gün ama göbekten. Senin niye kalçadan acaba. Göbekten olsa kendin yapardın her gün hastaneye gitmektense. Zor olmuş 😔

Bende corasprin kullanıyorum.

Doktor ne diyorsa sorgulamak gerek aslında. Belirli bir reçete yok herkesin kullandığı. Her doktorun tarzı farkli.
Ben her sorgulayıp dinlemediğimde aşırı strese girdim çok pişman oldum. Erken test yapma dedi yaptım, artışım %70 oldu diye kendimi mahvettim gününde yaptım neredeyse üç kat arttı. Doktora güveniyorsanız her zaman bir bildiği var, az çok diye bir şey yok bence. İsteyerek zorlanalım diye o kadar çok ilaç vermiyor sonuçta, demek ki vücudumuzun ihtiyacı bu.

ben de progestan iğne oluyorum her gün ama göbekten. Senin niye kalçadan acaba. Göbekten olsa kendin yapardın her gün hastaneye gitmektense. Zor olmuş 😔
Göbüşten olan progestan 25 mg sanırım, öyle mi? Benimki 50 mg, o yüzden kalçadan diye tahmin ediyorum. Valla keşke ben de göbekten olsam

Kızlar ben 4 progestan fitil, 50 mg progestan iğne, 2 estrofem kullanıyorum. Bir şey sorcam iğne saatini değiştirmek sorun olur mu? Doktoruna soran oldu mu? Ben hep akşam 18.00' de oluyorum.

Benim progestan iğnem kalçadan yapılıyor kendi kendime yapma şansım yok
Benimde oyleydim ben doktorla konustum baska alternatif verin bana ne olur diye cunku bana agir geliyo kalcadan direk felc oluyorum. Yuruyemiyorum bildigin. 2 tane gobekten prolutexe cevirdi . Hergun yapiyorum ignemi . Istersen doktora gidince sor boyle bi sansim var mi? Cunku ne olursa olsun gobekten bi tik daha rahat hem de kendin yapiyosun .

Benimde oyleydim ben doktorla konustum baska alternatif verin bana ne olur diye cunku bana agir geliyo kalcadan direk felc oluyorum. Yuruyemiyorum bildigin. 2 tane gobekten prolutexe cevirdi . Hergun yapiyorum ignemi . Istersen doktora gidince sor boyle bi sansim var mi? Cunku ne olursa olsun gobekten bi tik daha rahat hem de kendin yapiyosun .
Doğru söylüyorsunuz, çok daha kolay.
Perşembe randevum var biraz daha dayanacağım olmazsa sorarım ben de mutlaka, teşekkür ederim ❤️

Kızlar ben 4 progestan fitil, 50 mg progestan iğne, 2 estrofem kullanıyorum. Bir şey sorcam iğne saatini değiştirmek sorun olur mu? Doktoruna soran oldu mu? Ben hep akşam 18.00' de oluyorum.
Ya ben 19-22 saat arasında yapıyorum. İğnenin bu kadar dakik yapılması gerektiğini bilmiyordum.

Bana kimse saatle ilgili bisey demedi bunlarin gonalf ler gibi illa su saatlerde yapin gibi bi kurali oldugunu zannetmiyorum. Sabah uyaninca yapiyorum aksam 8-9 gibi yapiyorum. Ama bazen 10 dada yapiyorum degisiyo. Yinede sorabilirsiniz doktorunuza

Kızlar bugün 11. Gün.
Bacaklarım adet olacakmış gibi ağrıyor, adet olacakmış gibi ara ara sancilaniyorum. Değerim de düşük olunca korkmaya başladım.
Sizde durumlar nasıl ?

Ya ben 19-22 saat arasında yapıyorum. İğnenin bu kadar dakik yapılması gerektiğini bilmiyordum.
Canım benimki özellikle değil de. Eşimin iş çıkış saati. O gelince inip gidiyoruz. Ondan o saat.18-19 arası. Ama gündüze alsam sorun olur mu anlamında sordum aslında. Kusura bakmayın telaşa düşürmek istemem.❤️

X