💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Aynen öyle kuzum. Herkesin vücudu farklı tepki gösteriyor. Belirtili veya belirtisiz hepsi kabulüm, Önemli olan sonunda bebişlerimize kavuşabilmek, birbirimize umut olmak ❤
Aynen canım. 40 yaşındayım ben adet olacağımı takvimden bilirim ve kan görünce anlarım. Ne bir yerim ağırır nede yatak döşek yatarım. Adet günleri benim için ped koymaktan başka farklı bir gün değil hiç bir belirtim olmaz mesela. Kimisi ağrı çeker kasıklarım ağırıyor der bünye farklılğı bu işte

edahandro edahandro yaş 34 8. Deneme 1 tane pgtli 5. Gün embriyosu transfer edildi 10 Nisanda . Hiç transfer olmamış gibiyim, zaten belirti için de daha erken

edahandro edahandro ben kendimi tanıdığım için çok garip şeyler oluyor sayın seyirciler diye pozitif olabilirim dedim kendi kendime. Kahvaltıları çok seviyorum sağlıklı beslenirim en son da bir dilim kaymak üstüne bal ile bitiririm normalde,bir parça kopartıp yiyemedim bile 🤢oldum. Bu benim için kendimce tabi bir sinyal her ne kadar erken de olsa. İlaçlardan mı artık diye de düşündüm zaman zaman belirti aramamak en doğrusu
Ben de yemek yaparken yokluyorum kendimi, midem bulanıyor mu acaba diye ama nerrdeee 🤣 hiç etkilenmiyorum. İnşallah belirtim olmadı ama hamişim diyen gruba girebilirim. Senin ilk denemede olması muhtemelen olmuş kuzum 🧿🧿 Alllah uğraştırmasın. Sağlıkla ilerlesin inşallah kuzum. Benim ikinci denemem.

Ben de yemek yaparken yokluyorum kendimi, midem bulanıyor mu acaba diye ama nerrdeee 🤣 hiç etkilenmiyorum. İnşallah belirtim olmadı ama hamişim diyen gruba girebilirim. Senin ilk denemede olması muhtemelen olmuş kuzum 🧿🧿 Alllah uğraştırmasın. Sağlıkla ilerlesin inşallah kuzum. Benim ikinci denemem.
Canım o öyle bir şey ki hiç bir şeyden haberin yokken 🤮oluyorsun. Güzel bir kahvaltı sofrasına keyifle oturup yumurtayı görünce 🤢olup sofradan kalkmak. Yani bu koku midemi bulandırır mı diye bekleme. İnşallah sıfır mide bulantısız gebe kalırsın. Kendine çok iyi bak. Ben normalde de ekmek üstü avokado ezip yeyen insanım avokado hayatıma şimdi girmedi. Bol bol ye kivi avokado ananas çiğ kuruyemiş bir de sürekli yatma temiz havada yürüyüş yap ağzımızla aldığımız oksijen çok önemli odayı da sürekli havalandır

Belirti konusunda bence her bedenin süreci kendine özel. Ben transferin ertesi günü mide bulantısıyla başladım ama öyle kusma derecesinde değil. Bazen de kasıklarımda sızı şeklinde ağrı oluyodu. Sabırsız olduğum için 3. Günden itibaren test yaptım 3. Gün testim negatifti, 4 . Gün evire çevire bakarak silik çizgi gördüm ertesi gün cok az daha belirgindi 6. Günde yine biraz daha belirginleşti ama erken gebelik testiydi hepsi . Kaset testte hala silik cıkıyo. 6 . Günümde yerleşme kanamasını gördüm lekelenme şeklinde kahverengi lekelenme oldu bi iki saat sonra geçti. Ayrıca benim 7.günüm regl olma günüme de denk geliyodu . En belirgin sey göbek deliğimle genitalim arasında sızılama olması oturduğumda cok bariz rahatsız oluyorum uzandığımda hiç sorunum yok. Bu kadar zamndır testlerde görmeme rağmen kan değerim 16 cıktı . Düşük olması tedirgin ediyo ama zaten doktorum 9. Gün yani yarın istemişti. Normalde 10. Gün oluyo ben 2 gün erken yaptım belki ondan diye asla negatif düşünmüyorum . Her bedenin kendine özgü bi yaradılışı ve onu takip eden bi yolculuğu var lütfen bunu baz alın başkalarının belirtilerini değil. Şimdi karsımda olsanız uzun uzadıya konuşsak sanki 8 günlük değil 3 aylık hamile gibi tuhaf belirtilerim var bu yüzden herkesin süreci cok farklı

Bende 6.güne kadar belirti olarak sadece hafif göğüs ağrısı şişkinlik ve su gibi akıntı vardı 7.günden sonra hafif hafif kasıklarıma sancı girdi ama hafif göğüs hassasiyetim devam etti ayaklarım çok üşüdü akıntımda devam ediyordu kanama vs olmadı
Test yapmışmıydınız evde

X