💕2024 Nisan 💕 Tüp Bebek Transferi Olanların Toplanma Alanı 🤰🏽🍀💕

Ya benim değerim 8. Güne göre baya yüksek değil mi 😅
Evet baya güzel gelmiş sonucun tebrikler 🤗 🧿 Benim de 8.günüm 224.8 geldi ve ikiz olabilir artışları takip edelim dediler. Güzel artıyor şuana kadar 🤲🏻 Sizinde inşallah çok güzel artar herkesin mutlu haberini alalım böyle 🤲🏻 çok seviniyorum yaa 🥰♥️

Evet baya güzel gelmiş sonucun tebrikler 🤗 🧿 Benim de 8.günüm 224.8 geldi ve ikiz olabilir artışları takip edelim dediler. Güzel artıyor şuana kadar 🤲🏻 Sizinde inşallah çok güzel artar herkesin mutlu haberini alalım böyle 🤲🏻 çok seviniyorum yaa 🥰♥️
Ya benim tek embriyo ama sanmıyorum ikiz olacağını 😅 inşallah güzel artışlarımız olsun. Evet herkesin yüzü gülsün inşallah , hepimize sağlıklı evlatlar nasip etsin Allah 🌸🙏🏻

Teşekkür ederim iyiyim sen nasılsın 🥰
Kısmetse yarın sabah randevum var,rabbim sağlıkla sıhhatle nasip etsin inşallah isteyen herkese..çok heyecanlıyım uyku tutmuyor 🙈
İyiyim kuzum ben de teşekkür ederim 😍 ay çok heyecanlı 🧿🧿 inşallah güzelce görürsün keseni de 🙏❤ bize de haber ver mutlaka 🙏🙏

Kızlar olmadı malesef kendi klinigimde verdiğim testte de 21 çıktı. Rabbim sağlıkla bebislerinizi kucağınıza almayı nasip etsin. Önce tutundu hamileyim deyip sonradan böyle onu kaybetmek çok zormuş. Rabbim kimseye yaşatmasın. Aileler de çok sevinmişti onlara nasıl söyleyeceğim bilmiyorum.

Kızlar olmadı malesef kendi klinigimde verdiğim testte de 21 çıktı. Rabbim sağlıkla bebislerinizi kucağınıza almayı nasip etsin. Önce tutundu hamileyim deyip sonradan böyle onu kaybetmek çok zormuş. Rabbim kimseye yaşatmasın. Aileler de çok sevinmişti onlara nasıl söyleyeceğim bilmiyorum.
Canım o kadar haklısın ki önce bulup sonra kaybetmek çok zor 😞 aslında o yüzden kalp atışını duyana kadar kimseye bir şey söylememek lazım ama duramıyoruz işte 🤷🏼‍♀️ çok üzüldüm gerçekten , belki hamileliğin ilerleseydi daha büyük sorunla karşılaşacaktın böylesi hayırlıymış diye düşün. inşallah bir sonraki sefere sağlıklı bir gebeliğin olsun 🙏🏻

Canım tesellisi çok bunun ne diyeceğimi bilemiyorum.
İnşallah en kısa zamanda hamile kalırsın bu acıyı unuttururur Rabbim.
Gebe kalabiliyorsun bu da güzel birşey. Sağlıksız mis demekki ilerlemedi. Rabbim sabır versin canım

Önceki pazartesi çok yoğundu kuzum. Aspirin kesti doktor. Sonra Cuma vajinal muayeneden sonra kanama oldu. Bu sefer daha azdı. Aşırı yoğun değildi. Kırmızı olunca baya korktum ama doktor kanama alanı görmüyor rahimde çok şükür. Neremden geliyor kan anlamadım
Dun doktorum progestoron hormonuna cok alisiyo vucut eger igne saattlerinde oynama olduysa ondan olabilir kanama dedi. Izledigim bi videodada plesanda progestoron hormonu uretiyo demisti

X